Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,448 μηνύματα.

Α καλά, με πείραξε η βοτανική που διαβάζω
😵
Αν ήξερα ότι θα πήγαινες στο pride θα σου έλεγα να έρθεις να μου πεις ένα γεια.
Αυτό τώρα το γράφει ο Κρις που ξέρω; Για βάλε κανένα θερμόμετρο :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τι να πω, περίεργα τα λες. Άρα, να υποθέσω ότι μια βόρεια χώρα θα ήταν ιδανική για εσένα. Καλά τα λέω 🤔
Ξεκάθαρα
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
Αχαχαχα λίγο δύσκολο βέβαια με τόσο κόσμο να σε εντοπίσω 😆.
Αν και όταν ανέβασες τη φωτογραφία ήμουν εκεί κοντά 😆
Στην πορεία δεν πήγες?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Α οκ δεν έχω μείνει , μόνο διακοπές .
Όχι, καθόμουν εκει με έναν φιλο μου. Πλάκα είχε εκεί, είχαν φέρει τα σκυλάκια τους αλλά μετά βρωμαγε από τους μπαφους.

Η πορεία πως ήταν;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Όχι, καθόμουν εκει με έναν φιλο μου. Πλάκα είχε εκεί, είχαν φέρει τα σκυλάκια τους αλλά μετά βρωμαγε από τους μπαφους.

Η πορεία πως ήταν;
Κοίτα δεν πήγαμε σε όλη ... Δηλαδή κανονικά κράτησε 2 ώρες εμεις γυρίσαμε πίσω στη μία ώρα κ κάτσαμε στο Σύνταγμα μέχρι να ξεκινήσει το event .

Πόλυ Ωραία ήταν με τραγούδια 🤗
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
Κοίτα δεν πήγαμε σε όλη ... Δηλαδή κανονικά κράτησε 2 ώρες εμεις γυρίσαμε πίσω στη μία ώρα κ κάτσαμε στο Σύνταγμα μέχρι να ξεκινήσει το event .

Πόλυ Ωραία ήταν με τραγούδια 🤗
Πάντως να ξέρετε ότι σε άλλα pride του εξωτερικου μπορεί να κάνουν και άλλα πράγματα....Εδώ ακόμα δεν έχουμε φτάσει σε αυτό το σημείο
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Τώρα μένω σε μια ανηφόρα στη Αθήνα και είμαι λίγο στα ανοιχτά όπου φυσάει λίγο παραπάνω, οπότε έρχονται συγγενείς που μένουν στη ακριβώς διπλανή περιοχή αλλά μέσα πνιγμένοι σε δρόμο με πολυκατοικίες μου λένε ότι έχει ωραία δροσιά στη γειτονιά μου ενώ σκάνε αυτοί που μένουν 10 λεπτά με τα πόδια
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,857 μηνύματα.
Το πιο ακριβό άρωμα

Αλλα θα γίνω ακαταμάχητος.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,273 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.
χαχα δε πειράζει Φώτη! Σε ευχαριστώ πολύ!! Και εγώ τα ίδια
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,448 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες λιγουρεύομαι συνέχεια φαγητά, ούτε έγκυος να ήμουν. Ενώ έχω φάει κανονικά το βραδινό μου λιγουρεύομαι καραμελωμένα κρεμμύδια και μία παραδοσιακή πίτα που είχα φάει πριν μερικά χρόνια στην Κρήτη :hehe:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,273 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες λιγουρεύομαι συνέχεια φαγητά, ούτε έγκυος να ήμουν. Ενώ έχω φάει κανονικά το βραδινό μου λιγουρεύομαι καραμελωμένα κρεμμύδια και μία παραδοσιακή πίτα που είχα φάει πριν μερικά χρόνια στην Κρήτη :hehe:
😏😏
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,273 μηνύματα.
Μοναξιές
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,273 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top