Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίταξε...εδώ το λέει (σ' εμάς, δηλαδή...) και μάλλον λέει την αλήθεια. Έτσι είναι...

Αυτό δε σημαίνει, απαραίτητα, ότι τους υποτιμά. Μια παραδοχή κάνει...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Τον έχω δει κι άλλες φορές για αυτό το λεω ........ Όπως και να χει είναι κάπως να λες "είμαι ο καλύτερος" ... Γνώμη μου ...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,142 μηνύματα.
Καλημέρα!
Διαβάζω για νερομένο κρασί;; Ούτε καν ήξερα ο,τι μπορεί να γίνει. Νερομένο ούζο, ναι. Αλλά, οκ. Δεν το έχω δοκιμάσει.
Αν θέλω να πιώ κρασί το καλοκαίρι και δεν έχω στο ψυγείο, βάζω ποτήρι στη κατάψυξη και είναι χάρμα!
Kοιτα εγω το νερωνω ΑΛΛΑ ειναι βαρυ και το κανω για να μην μενω στο ενα ποτηρακι.Πινω ή Σαμος το γλυκο ή μαυροδαφνη,15% εχουν οινοπνευμα για κρασια ειναι μπουρλοτο! :hehe: Οποτε το παιρνει λιγο νερωμενο και το ξεκινησα βασικα γιατι ειχα ενα προβλημα με το στομαχι μου απο αντιβιωση/
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σουτζουκακι μου βυζαντινο! :hug:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,142 μηνύματα.
1654020928819.png
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τί...χρήσιμα πράγματα μαθαίνει κανείς...:upside:

Κι όμως υπάρχει, αν και δεν το ήξερα (κι εγώ λάτρης του Σαμιώτικου είμαι...).Και τί ωραίο χρώμα !!! Ακριβώς δίπλα στο κύμα, πρέπει να το πίνεις αυτό...

blue_wine2 (1).jpg
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Κρασί και δίπλα στο κύμα;! Δεν είναι άσχημη ιδέα, αν και τιμώ το ούζο :P
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εεεε...κι εσύ. Ξεκινάς με ούζα και καταλήγεις με...το μπλε...:P

Και ξενοδοχείο... 'τ' αστέρια', ύστερα. Βήμα, παραπέρα, αποκλείεται να μπορώ να κάνω...:upside:
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
χαχαχαχα :p

Ποιο ξενοδοχείο γλυκιά μου;! Κάτω από το αστέρια και να ακούς τον παφλασμό των κυμάτων μέχρι το ξημέρωμα :lol:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χαχαχαχα :p

Ποιο ξενοδοχείο γλυκιά μου;! Κάτω από το αστέρια και να ακούς τον παφλασμό των κυμάτων μέχρι το ξημέρωμα :lol:
Εεεε...ναι. Αυτό, ακριβώς, σημαίνει...'ξενοδοχείο τ' αστέρια'...:)

Ξαπλώνεις, κατάχαμα, στην άμμο και κοιτάς τον ουρανό. Και τ' αστέρια...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
925237745.jpg
:bye:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλό μήνα. Καλό καλοκαίρι να έχουμε...:)

Με καθόλου φωτιές, εύχομαι. Να μη δούμε αυτά που αντικρίσαμε τα προηγούμενα χρόνια (ξεχνιέται ο περσινός Αύγουστος ; )...
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι να έχουμε!

@Υδροχόος , λεπτό θέμα έπιασες... Άμα πει η μαμά Γερμανία, θέλουμε και άλλα αιολικά πάρκα όλο και κάποιο δάσος θα την πληρώσει και φέτος!
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Υδροχόος , λεπτό θέμα έπιασες... Άμα πει η μαμά Γερμανία, θέλουμε και άλλα αιολικά πάρκα όλο και κάποιο δάσος θα την πληρώσει και φέτος!
Το έχω αναφέρει αυτό για τα αιολικά πάρκα. Γνωρίζω, πάρα πολύ καλά, το τί συμβαίνει. Το ζω από μέσα...;)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Μου_'κοψες_για_λίγο_τα_αίματα.Αλλά_μετά_λέω : Αποκλείεται.Αυτός_δε_μιλάει_ποτέ_έτσι... :devil:
Είπα να πω "π...νη Βόνταφον" και κάτι άλλο που τους πέταγε, αλλά εγω δεν μιλάω ποτέ έτσι. :pfff:


Αμάν με όλες αυτές τις "άρρωστες" ταινίες που τις χαρακτηρίζουν ως"ψυχολογικό δράμα".
Το μόνο σίγουρο οτι παρακολουθώντας τις, η ψυχολογία μας θα γίνει δράμα (αν ήδη δεν είναι) . :knife:


Βάλε ότι μπουρνούζι έχεις πρόχειρο, πάρε ξηροκάρπια και γύρνα το στο Blue Sky, έχει Μοιραράκη να πουλάει χαλιά με ξέμπλεχτα κρόσια και δώρο ρολόγι σε επανάληψη από τότε που ο Λαλιώτης έκανε debate με Κωστάκη Καραμανλή ενώπιον του Χατζηνικολάου.

Θα ανθίσει η ψυχολογία σου σα λουλούδι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Είπα να πω "π...νη Βόνταφον" και κάτι άλλο που τους πέταγε, αλλά εγω δεν μιλάω ποτέ έτσι. :pfff:
:rolleyes: Πού να μιλούσες κιόλας!!:hehe:

Άλλαξε πάροχο παιδί μου, να βρεις την υγειά και την ηρεμία σου. :cool2:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είπα να πω "π...νη Βόνταφον" και κάτι άλλο που τους πέταγε, αλλά εγω δεν μιλάω ποτέ έτσι. :pfff:
Όχι, βέβαια. Εσύ ; Εσύ και να μιλάς έτσι ; :devil:

Θα ξεχάσω εγώ ποτέ, που ως καινούριο μέλος πήγα - το έρμο - να γράψω μια λεξούλα κι έγραψες, από κάτω :

ΑΝΤΕ ΓΑ@Η@ΟΥ !!! :hehe:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Όχι, βέβαια. Εσύ ; Εσύ και να μιλάς έτσι ; :devil:

Θα ξεχάσω εγώ ποτέ που ως καινούριο μέλος, πήγα - το έρμο - να γράψω μια λεξούλα κι έγραψες, από κάτω :

ΑΝΤΕ ΓΑ@Η@ΟΥ !!! :hehe:
Ετσι, δίνω γαμάτα καλωσορίσματα.

Έμεινες με αυτό το καλωσόρισμα; ΕΜΕΙΝΕΣ!

Μην γκρινιάζεις τώρα.

ΥΓ: Και δεν πήγαινε για σένα. Μυγιασμένο ασούμε.
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,438 μηνύματα.
Εγώ: Χριστέ μου μακάρι να μην φριζάρει το μαλλί τώρα μετά το μπάνιο

Το μαλλί μου δυο λεπτά μετά:
504FB905-7917-4196-BBCC-CF6B435E457D.jpeg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top