Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Χαχαχαχαχααααααα... :P

Δεν υπάρχει πρόβλημα, οκ...

Απλά θέλησα να το τονίσω...το αργά και σταθερά...:P
Ωραια γιατι προς στιγμην στην αρχή του υπογραμμισμένου έδειχνες να το θεωρείς υπερβολή το 1 ανα βδομάδα και μετά να κάνεις 180 μοίρες στροφή και να το αποδέχεσαι στωικά.


Κοίτα φίλε, βρες τα με το ρευστό ζώδιό σου κάπου σύντομα γιατι θα φας τουλίπα.

Ανώμαλοι όλοι δω μέσα.:devil:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραια γιατι προς στιγμην στην αρχή του υπογραμμισμένου έδειχνες να το θεωρείς υπερβολή το 1 ανα βδομάδα και μετά να κάνεις 180 μοίρες στροφή και να το αποδέχεσαι στωικά.
Δεν μου αρέσει να πληγώνω τους ανθρώπους. Τουλάχιστον, όχι εν γνώσει μου...:redface:

Κοίτα φίλε, βρες τα με το ρευστό ζώδιό σου
Είμαι Υδροχόος...και ελίσσομαι σα το χέλι...:bleh:
...κάπου σύντομα γιατι θα φας τουλίπα. Ανώμαλοι όλοι δω μέσα.:devil:
Έλα κι έχουμε πάθει...στερητικό...:clapclap:

Εκκλησία έχουμε γίνει, εδώ μέσα...:hehe:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Λοιπόν. Τους έγραψα εκει που δεν το βλέπει ήλιος και παρήγγειλα κατι άλλο νόστιμο από άλλο μικρό μαγαζάκι για το cheat της Παρασκευής.

Όσο θα παίζεις παιχνιδάκια κύριε, δε θα βλέπεις την τσέπη μου ούτε για δείγμα.

Στην ψύχρα, ατόφιος. Προτιμώ να μη φάω απο κει παρά να κυνηγάω.

Τον πούλο.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Τιμώντας τον χαρακτηρισμό, αυτό το τελευταίο, προσωπικά το εκλαμβάνω ως φιλοφρόνηση. :P
Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση. Θα καταγραφεί εις τα Αυτοκρατορικά Πρακτικά με την προσήκουσα επιμέλεια και θα διανεμηθεί πάραυτα εις όλους τους Νοτάριους και Λογοθέτες της Αυτοκρατορίας για άμεση εμπέδωση.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Να 'παιρνα μια μεγάλη, σφιχτή αγκαλιά το γιο μου...

Ουφ
Sad Best Friends GIF by Lisa Vertudaches
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Σήμερα με τον φίλο που σας έχω μιλήσει κάναμε σε μάθημα παρουσίαση της εργασίας μας. Ο καθηγητής και όλοι οι φοιτητές εντυπωσιάστηκαν με την παρουσίαση που έκανα. Χάρηκα πολύ, ο καθηγητής είπε ότι ήταν η πιο άρτια παρουσίαση που έχει δει 🥳🥳.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σήμερα με τον φίλο που σας έχω μιλήσει κάναμε σε μάθημα παρουσίαση της εργασίας μας. Ο καθηγητής και όλοι οι φοιτητές εντυπωσιάστηκαν με την παρουσίαση που έκανα. Χάρηκα πολύ, ο καθηγητής είπε ότι ήταν η πιο άρτια παρουσίαση που έχει δει 🥳🥳.
Συγχαρητήρια!!!!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Μπράβο Φώτη! Έτσι, hard work pays off…
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Παιδιά ερώτηση. Ποιο από τα 2;;

923EA804-508C-4423-995E-0E21F401BDAF.jpeg
AEDC76BB-8BD2-47FE-8E35-AFBF6D28326C.png
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το δεύτερο είναι πολύ ωραίο. Το είχα πάρει στο γιο μου. Έχει, μεταξύ άλλων, περγαμόντο και, αυτό που λένε, 'νότες' ξύλου...

Δες την περιγραφή των αρωμάτων στο site και εμπιστεύσου το ένστικτό σου...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Το δεύτερο είναι πολύ ωραίο. Το είχα πάρει στο γιο μου. Έχει, μεταξύ άλλων, περγαμόντο και, αυτό που λένε, 'νότες' ξύλου...

Δες την περιγραφή των αρωμάτων στο site και εμπιστεύσου το ένστικτό σου...
Να σας ρωτήσω. Το Dior που είχατε πάρει είχε διάρκεια;; Ρωτάω γιατί πολλά αρώματα μετά από μια ώρα δεν μυρίζουν καθόλου.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να σας ρωτήσω. Το Dior που είχατε πάρει είχε διάρκεια;; Ρωτάω γιατί πολλά αρώματα μετά από μια ώρα δεν μυρίζουν καθόλου.
Δεν μπορώ να σου απαντήσω σε αυτό, γιατί δεν το φορούσα εγώ μα εκείνος. Και πάντα λίγο πριν φύγει για έξω. Οπότε, δεν μπορώ να ξέρω τη διάρκεια. Δεν έτυχε να τον ρωτήσω και ποτέ...

Πάντως, είναι ωραίο άρωμα. Και κοντά στην ηλικία σου...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Δεν μπορώ να σου απαντήσω σε αυτό, γιατί δεν το φορούσα εγώ μα εκείνος. Και πάντα λίγο πριν φύγει για έξω. Οπότε δεν μπορώ να ξέρω τη διάρκεια. Δεν έτυχε να τον ρωτήσω και ποτέ...

Πάντως, είναι ωραίο άρωμα. Και κοντά στην ηλικία σου...
Ευχαριστώ πολύ. Μια τελευταία ερώτηση βγαίνει σε EDT και σε EDP. Θεωρώ το δεύτερο καλύτερη επιλογή από το EDT. Εσείς τι πιστευτέ;;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top