Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Να μη σχολιάσω το γεγονός οτι είμαι η γάτα με το στριμμένο-βαριεστημένο βλέμμα :upside: @Pak

Δεν το έβαλα με αυτήν την έννοια αλλά της αμυντικής στάσης ... Όπως τότε με αυτόν που στην είχε πέσει και εσύ του είπες "φύγε είμαι ξινή" 🤣.

Εγώ κλασικά κοιτάω άλλου είμαι στον κόσμο μου.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Staying Warm Sweater Weather GIF by Chippy the Dog
Brr
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Μόλις συνειδητοποίησα ότι κάποιος έχει καιρό να περάσει από δω. Μάλλον εγκατέλειψε την προσπάθεια :lol:

-----------
@Nick890 Πού χάθηκες μωρ ψυχή;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευτυχώς, πάντως, που είναι ψηλός...ο τοίχος (δεν καταδέχονται και ορισμένοι...) και δεν είδαν οι γειτόνοι τα χαΐρια μας... :upside:

Βάι...βάι...βάι...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
ναι θα παρεξησουν μια υδροχοο κ μια ιωαννιδου με ψευτικο ονομα.
αυτοι δλδ δεν τσακωνονται ? @Pak axaxxa
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Ευτυχώς, πάντως, που είναι ψηλός...ο τοίχος (δεν καταδέχονται και ορισμένοι...) και δεν είδαν οι γειτόνοι τα χαΐρια μας... :upside:

Βάι...βάι...βάι...
Συγγνώμη αν στο χαλάω, αλλα δεν παίζει να μην τα έχουν δει. Αν όχι όλοι αρκετοί. :hehe:

Και δεν τους αδικώ και γω λογικά θα ερχόμουν να δω τι λέγεται :P
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Συγγνώμη αν στο χαλάω, αλλα δεν παίζει να μην τα έχουν δει. Αν όχι όλοι αρκετοί. :hehe:

Και δεν τους αδικώ και γω λογικά θα ερχόμουν να δω τι λέγεται :P
μη της τα λες αυτα σοκαρεται .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Πλιζ δε θέλω να πάρω μέρος στις ειρωνείες.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγγνώμη αν στο χαλάω, αλλα δεν παίζει να μην τα έχουν δει. Αν όχι όλοι αρκετοί. :hehe:

Και δεν τους αδικώ και γω λογικά θα ερχόμουν να δω τι λέγεται :P
Ναι, βρε πλάκα κάνω. Σίγουρα θα είδαν... :P

Όπως θα βλέπαμε κι εμείς...:devil:

Σαν τίτλος, σε τέτοιες περιπτώσεις, είναι ό,τι πρέπει το : Κάτι τρέχει με τους δίπλα...:hehe:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πωπω...δε παλεύεται αυτό !!! Απ' το πουθενά ξωπίσω μου...:upside:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
78D304E6-9559-43B3-BB15-2DDD7F610CD5.jpeg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Κοιτάξτε φάση οι τωρινές προσωπικές συνομιλίες μου. Εκλαψα οπως έχει καθήσει η Τζοτζι στη μέση και την εχω κάνει σάντουιτς(για τα αβαταρ λεω). 😂

20220403_215504.png
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, σάντουιτς στο σάντουιτς στο σάντουιτς
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Λοιπόν κοίταξα τις λύσεις του διαγωνίσματος, το κόβω να έχω πάρει κάτω από 85 σίγουρα, δεν πειράζει.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Η Αριούλα μου εδώ και ημέρες δεν ερχόταν στο δωμάτιο μου, δεν ερχόταν εύκολα κοντά μου, ήταν μάλλον γιατί δεν ένιωθα καλά, ήμουν μονίμως αγχωμένη. Σήμερα που ένιωσα καλύτερα ήρθε στο δωμάτιο μου, και κάναμε αγκαλίτσες. Μου έκανε εντύπωση. Το διαισθάνονται τελικά.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Σαν blog το νιώθω εδώ. Τέλος πάντων, αν έχει κάποιος να προτείνει ένα καλό επεισόδιο friends γιατί θέλω να ξεχαστώ λίγο, μου λέει.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Θέλω την άποψη σας σε κάτι. Τι θα κάνατε αν είχατε ενα φίλο που όποτε βγαίνετε έξω εσείς κερνατε φαγητό ενώ όποτε είναι η σειρά του να κεράσει απλά κερνάει έναν καφέ η μια μπυρα;; Θα κάνατε και εσείς το ίδιο πλέον η θα συνεχίζετε να κερνατε φαγητό;;
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Θέλω την άποψη σας σε κάτι. Τι θα κάνατε αν είχατε ενα φίλο που όποτε βγαίνετε έξω εσείς κερνατε φαγητό ενώ όποτε είναι η σειρά του να κεράσει απλά κερνάει έναν καφέ η μια μπυρα;; Θα κάνατε και εσείς το ίδιο πλέον η θα συνεχίζετε να κερνατε φαγητό;;
Καταρχάς, να ξεκαθαρίσουμε πως κερνάμε επειδή το αισθανόμαστε, όχι για να υποχρεώσουμε τον άλλον. Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι ο ένας θα κερνάει μονίμως κι ο άλλος θα είναι με μια αχάριστη πόζα. Δεν είναι ωραίο να βάζουμε ζυγαριά στο ποιος πληρώνει πιο πολλά, ιδίως όταν άλλα πράγματα είναι τα ουσιώδη σε μια φιλία. Οπότε, εάν μιλάμε για μια ουσιώδη φιλία, δεν θα με πείραζε να χαλάω τα περισσότερα χρήματα, τη στιγμή που έχω την άνεση. Να εξετάζουμε και το εάν είναι στη θέση ο άλλος να παίζει ανάλογα... Δεν έχουν όλοι την οικονομική ευχέρεια, ή/και μπορεί να τυχαίνουν κι άλλες υποχρεώσεις στην οικογένεια που μπορεί να μην γνωρίζουμε. Στη περίπτωση που συμβαίνει το τελευταίο, ίσως θα ήταν καλό να παίζουμε κι εμείς ανάλογα, ώστε να μην φέρνουμε τον φίλο μας σε άβολη και δυσάρεστη θέση.

Πάντως, δεν χρειάζεται να παίζει κέρασμα κάθε φορά που βρίσκεστε. Ας πληρώνει ο καθένας τα δικά του, και πού και πού παίζει και το κέρασμα. Του δίνεις και αξία έτσι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top