Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Όχι εγώ ήρθα να ανυψώσω το εθνικό φρόνημα και να καλλιεργήσω το αίσθημα εθνικής ομοψυχίας.
Κάποιους μόνο αυτό μας ενώνει 😂


Βγάλε λίγο τη φυλλάδα να δω κάτι .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

γιατί μου ρίχνεις το σκορ μου. Τι σου έχω κάνει.
Οκ το βγάζω.
Με νευριάζουν οι γάτες κ τα νιαούρισματα .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Θα παρακαλούσα να ηρεμήσουμε λίγο.

Και το παρακαλώ με βάσιμους λόγους και όχι απλά για να κανω τον Τσαβούσογλου του φόρουμ, αναμεσα στην Ουκρανία και την Ρωσία.

Όλα τα μέλη έχουν προσφέρει εδω και πολλές φορές έχω διαπληκτιστεί και εγω μαζί τους. Διάολε, μέχρι και με εμένα έχω διαπληκτιστεί σε πόστ μου και μετα ένιωθα μπερδεμένος.

Ως γνωστόν, έχω αυτιά και μάτια παντού. Επίσης ως γνωστόν, μπορώ να γινω πολύ φορτισμένος κατα καιρούς. Όμως οφείλω να πω ένα πράγμα.

Τον τελευταιο καιρό πολλά άσπρα γίνονται μαύρα. Και καλό είναι αυτό να μην γίνεται, διότι η αλήθεια πάντα υπάρχει κάπου.

Θα πω κάτι χωρίς λεπτομέρειες για ευνόητους λόγους.

Όποτε τσακώθηκα με την Πακ για λόγους αστείους και άσχετους που δεν θα αναφέρω, διαπίστωσα ότι είναι μια ειλικρινής τύπισσα και δεν διστάζει να πάρει μεριά όταν βλέπει το άδικο. Δεν λέει ψέμματα.

Επίσης η Ιωαννίδου είναι συναισθηματική και ξέρει να παραδέχεται τα λάθη της, ακόμα και με το τσιγκέλι.



Καλό θα είναι να μην μαλώνουμε με ειλικρινείς ανθρώπους που μας αγαπούν και ειναι φίλοι μας.

Όχι από την πλευρά του δίκαιου μόνο, αλλά και επίσης γιατί κάλλιστα όταν έχεις έναν πόνο, μπορεί ο εχθρός του εχθρού σου να σε κάνει όπλο, όντας ο αφανής εταίρος, και να κάνεις τη δουλειά του χωρίς να το ξέρεις.


Να σταματησει η διχόνοια εδώ. Πάμε να πάρουμε την Πόλη. Αυτό έχει σημασία. Η Πατρίδα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Κάποιους μόνο αυτό μας ενώνει 😂


Βγάλε λίγο τη φυλλάδα να δω κάτι .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Οκ το βγάζω.
Με νευριάζουν οι γάτες κ τα νιαούρισματα .
Γαβ Γαβ τότε.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γαβ Γαβ τότε.
Τα σκυλάκια είναι γλυκά και πίστα . Οι γάτες πονηρές. Ευχαριστώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα παρακαλούσα να ηρεμήσουμε λίγο.

Και το παρακαλώ με βάσιμους λόγους και όχι απλά για να κανω τον Τσαβούσογλου του φόρουμ, αναμεσα στην Ουκρανία και την Ρωσία.

Όλα τα μέλη έχουν προσφέρει εδω και πολλές φορές έχω διαπληκτιστεί και εγω μαζί τους. Διάολε, μέχρι και με εμένα έχω διαπληκτιστεί σε πόστ μου και μετα ένιωθα μπερδεμένος.

Ως γνωστόν, έχω αυτιά και μάτια παντού. Επίσης ως γνωστόν, μπορώ να γινω πολύ φορτισμένος κατα καιρούς. Όμως οφείλω να πω ένα πράγμα.

Τον τελευταιο καιρό πολλά άσπρα γίνονται μαύρα. Και καλό είναι αυτό να μην γίνεται, διότι η αλήθεια πάντα υπάρχει κάπου.

Θα πω κάτι χωρίς λεπτομέρειες για ευνόητους λόγους.

Όποτε τσακώθηκα με την Πακ για λόγους αστείους και άσχετους που δεν θα αναφέρω, διαπίστωσα ότι είναι μια ειλικρινής τύπισσα και δεν διστάζει να πάρει μεριά όταν βλέπει το άδικο. Δεν λέει ψέμματα.

Επίσης η Ιωαννίδου είναι συναισθηματική και ξέρει να παραδέχεται τα λάθη της, ακόμα και με το τσιγκέλι.



Καλό θα είναι να μην μαλώνουμε με ειλικρινείς ανθρώπους που μας αγαπούν και ειναι φίλοι μας.

Όχι από την πλευρά του δίκαιου μόνο, αλλά και επίσης γιατί κάλλιστα όταν έχεις έναν πόνο, μπορεί ο εχθρός του εχθρού σου να σε κάνει όπλο, όντας ο αφανής εταίρος, και να κάνεις τη δουλειά του χωρίς να το ξέρεις.


Να σταματησει η διχόνοια εδώ. Πάμε να πάρουμε την Πόλη. Αυτό έχει σημασία. Η Πατρίδα.
Ε βέβαια η πακ είναι η ειλικρινής κι εγώ κάνω τα λάθη . Ευχαριστώ .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τώρα βάζεις τρόπαια?? Τώρα δε φοβάσαι ???
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Θα παρακαλούσα να ηρεμήσουμε λίγο.

Και το παρακαλώ με βάσιμους λόγους και όχι απλά για να κανω τον Τσαβούσογλου του φόρουμ, αναμεσα στην Ουκρανία και την Ρωσία.

Όλα τα μέλη έχουν προσφέρει εδω και πολλές φορές έχω διαπληκτιστεί και εγω μαζί τους. Διάολε, μέχρι και με εμένα έχω διαπληκτιστεί σε πόστ μου και μετα ένιωθα μπερδεμένος.

Ως γνωστόν, έχω αυτιά και μάτια παντού. Επίσης ως γνωστόν, μπορώ να γινω πολύ φορτισμένος κατα καιρούς. Όμως οφείλω να πω ένα πράγμα.

Τον τελευταιο καιρό πολλά άσπρα γίνονται μαύρα. Και καλό είναι αυτό να μην γίνεται, διότι η αλήθεια πάντα υπάρχει κάπου.

Θα πω κάτι χωρίς λεπτομέρειες για ευνόητους λόγους.

Όποτε τσακώθηκα με την Πακ για λόγους αστείους και άσχετους που δεν θα αναφέρω, διαπίστωσα ότι είναι μια ειλικρινής τύπισσα και δεν διστάζει να πάρει μεριά όταν βλέπει το άδικο. Δεν λέει ψέμματα.

Επίσης η Ιωαννίδου είναι συναισθηματική και ξέρει να παραδέχεται τα λάθη της, ακόμα και με το τσιγκέλι.



Καλό θα είναι να μην μαλώνουμε με ειλικρινείς ανθρώπους που μας αγαπούν και ειναι φίλοι μας.

Όχι από την πλευρά του δίκαιου μόνο, αλλά και επίσης γιατί κάλλιστα όταν έχεις έναν πόνο, μπορεί ο εχθρός του εχθρού σου να σε κάνει όπλο, όντας ο αφανής εταίρος, και να κάνεις τη δουλειά του χωρίς να το ξέρεις.


Να σταματησει η διχόνοια εδώ. Πάμε να πάρουμε την Πόλη. Αυτό έχει σημασία. Η Πατρίδα.
97f1de4df1b.jpg
Approve post.gif
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Εκανα δύο λάθη
Το ένα είναι ότι είπα λάθος πράγματα και το άλλο ότι τα είπα σε λάθος άτομο .
Τέλος τώρα .
Σ'ευχαριστώ έστω και αν έπρεπε να προηγηθεί το ξεκατίνιασμα του ξεκατινιασματος για να φτάσουμε εδω.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Όλα καλά; Ηρέμησαν τα πνεύματα;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μισό να αλλάξω το άβαταρ μου . Να ταιριάζει κ στη μέρα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Μισό να αλλάξω το άβαταρ μου . Να ταιριάζει κ στη μέρα.
Δε θα το σχολιάσω το αβαταρ, γιατί είναι λες και ετοιμάζεις δεύτερο γύρο που καλώς ή κακώς δε θα είμαστε πρωταγωνιστές μόνο οι δυο μας :P

Ξέρουμε και οι δυο οτι η "Φιλιώ" είπε την αλήθεια.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δε θα το σχολιάσω το αβαταρ, γιατί είναι λες και ετοιμάζεις δεύτερο γύρο που καλώς ή κακώς δε θα είμαστε πρωταγωνιστές μόνο οι δυο μας :P

Ξέρουμε και οι δυο οτι η "Φιλιώ" είπε την αλήθεια.
Βρε και στο έργο αλήθειες έλεγε. Κάποια πράγματα όμως δε χρειάζεται να λέγονται .
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εγώ χαίρομαι πολύ...:)

Σε κάποιο σημείο, τολμώ να πω ότι, τα πήρα άγρια. Γιατί δεν σταματούσατε και ήταν κρίμα. Όπως και να το κάνουμε, κάθε μέρα σάς συναντώ εδώ, μιλάμε...ε, δεν είμαι τόσο αναίσθητη, να πάρει η ευχή. Μ' ενοχλεί δυο κορίτσια να γίνονται θέαμα. Γι' αυτό επέμενα στο ιδιωτικά...

Τέλος καλό, λοιπόν και μπράβο και στις δυο σας...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Βρε και στο έργο αλήθειες έλεγε. Κάποια πράγματα όμως δε χρειάζεται να λέγονται .
Καλό είναι να μη λέγονται εξαρχής Ιων, αλλα ας μην το ξαναπιάσουμε το θεμα.
Το θέμα δεν είναι οτι μου μεταφέρθηκαν αυτα που ειπώθηκαν και έγιναν, αλλα οτι ειπώθηκαν.

Τελεία

Κι εγώ χαίρομαι πολύ...:)

Σε κάποιο σημείο, τολμώ να πω ότι, τα πήρα άγρια. Γιατί δεν σταματούσατε και ήταν κρίμα. Όπως και να το κάνουμε, κάθε μέρα σάς συναντώ εδώ, μιλάμε...ε, δεν είμαι τόσο αναίσθητη, να πάρει η ευχή. Μ' ενοχλεί δυο κορίτσια να γίνονται θέαμα. Γι' αυτό επέμενα στο ιδιωτικά...

Τέλος καλό, λοιπόν και μπράβο και στις δυο σας...
Δεν τα έχουμε βρει, απλα αποκαταστάθηκε η αλήθεια και μπορούμε να μιλάμε πολιτισμένα.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν τα έχουμε βρει, απλα αποκαταστάθηκε η αλήθεια και μπορούμε να μιλάμε πολιτισμένα.
Είναι πολύ βασικότερο το να μιλάτε πολιτισμένα, από το να τα βρείτε. Σ' αυτό αναφερόμουν άλλωστε, παραπάνω. Στο ό,τι καταφέρατε να χαμηλώσετε τους τόνους. Οπότε, μπράβο σας...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Pak+ ion = The best friends in the Esteki history.😁😁
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Είναι πολύ βασικότερο το να μιλάτε πολιτισμένα, από το να τα βρείτε. Σ' αυτό αναφερόμουν άλλωστε, παραπάνω. Στο ότι καταφέρατε να χαμηλώσετε τους τόνους. Οπότε, μπράβο σας...
Όσο υπάρχουν άτομα που δεν έχουν ζωήζ σοβαρά πράγματα να ασχοληθούν . Και παίρνουν λόγια από εδώ κ από κει τότε δυστυχώς θα συνεχίζουν να υπάρχουν.
Pak+ ion = The best friends in the Esteki history.😁😁
Ρε Φώτη κριντζαρε και η γάτα που δεν έχω .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
υπάρχουν άτομα που δεν έχουν ζωήζ σοβαρά πράγματα να ασχοληθούν . Και παίρνουν λόγια από εδώ κ από κει τότε δυστυχώς θα συνεχίζουν να υπάρχουν.
Ιων σταμάτα, γιατί θα έχει δίκιο που θα νευριάζει αν τα δει. Μάθε να βάζεις τελεία μη γίνουμε μπουρλότο εδω μεσα. Ετσι έκανες και με μένα πριν.

Πραγματικά δεν εχω όρεξη να γίνει χαμός το βράδυ.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε φίλε, ένα τσιγάρο πήγα να κάνω. Τί έγινε ; Αλλού σας άφησα. Με την πίπα της ειρήνης. Έτσι νόμιζα, δηλαδή... :upside:

Αααα, δεν θα με τρελάνετε, την Υδροχόα. Το καταφέρνω και μόνη μου...:devil:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ρε φίλε, ένα τσιγάρο πήγα να κάνω. Τί έγινε ; Αλλού σας άφησα. Με την πίπα της ειρήνης. Έτσι νόμιζα, δηλαδή... :upside:

Αααα, δεν θα με τρελάνετε, την Υδροχόοα. Το καταφέρνω και μόνη μου...:devil:
Ευκαιρία. Να κόψεις το κάπνισμα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top