Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα
Δεν ξαφνιαζομαι. Τίποτα όλα καλά :empathy:

......αλλά γιατί τόσο νωρίς 😨
Γενικά ξυπναω με τις κότες ο,τι ώρα και να κοιμηθώ(εκτός και αν μιλάμε για σοβαρό ξενυχτι βλ. 3 και μετα), απλα συνήθως δεν μπαίνω στο φόρουμ τέτοια ώρα.



Χονδροφοβια.
Εντωμεταξύ εσύ τους έχεις πάρει απο τα μούτρα και μόνο που δεν τους δέρνεις ακομα ξερω γω, επειδή έχουν μια άλφα διαφορετική άποψη.
Δεν ξερω τι μετάλλαξη έπαθες απο προχθές. Μάλλον θα ειχε πανσέληνο...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν ξαφνιαζομαι. Τίποτα όλα καλά :empathy:


Γενικά ξυπναω με τις κότες ο,τι ώρα και να κοιμηθώ(εκτός και αν μιλάμε για σοβαρό ξενυχτι βλ. 3 και μετα), απλα συνήθως δεν μπαίνω στο φόρουμ τέτοια ώρα.




Εντωμεταξύ εσύ τους έχεις πάρει απο τα μούτρα και μόνο που δεν τους δέρνεις ακομα ξερω γω, επειδή έχουν μια άλφα διαφορετική άποψη.
Δεν ξερω τι μετάλλαξη έπαθες απο προχθές. Μάλλον θα ειχε πανσέληνο...
Άσε με μωρέ.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ζωηρεψε η μικρή
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Με περνάς δύο χρόνια .😐
Ναι,
Golden Girls 90S GIF by Mattiel

Αλλά πέρα από αυτό αν είδες ειρωνευτηκα την ηλικία, μιας και είπα πως από τότε που με θυμάμαι είμαι σε γενικές γραμμές όπως είμαι τώρα.

Υ. Γ Πάντως δεν ξέρω popular or unpopular opinion δεν είσαι εγκεφαλικά ο ίδιος άνθρωπος στα 18 και στα 20. Και δε συγκρίνω εμένα με σενα, μιας και είμαστε διαφορετικοί άνθρωποι αλλα την 20χρονη Πακ με την 18χρονη.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Τα καλύτερα χρόνια είναι της εφηβείας ,δεν ξέρεις τι σου γίνεται
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μετά αρχίζουν τα βάσανα. Χρόνο με το χρόνο είσαι άλλος άνθρωπος και ας γελάει η Ιων με αυτό που λεω.
Ναι, ισχύει. Γιατί παύει (ο έφηβος...) να είναι στον κόσμο του και ξεκινά η ένταξή του στην πραγματικότητα. Στη ζωή, εν ολίγοις. Με ό,τι αυτό συνεπάγεται...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ποπο σιχαθηκα τη ζωή μου .Τι ήθελα και το άνοιξα το ριμαδι το θέμα . 🤢🤢🤢
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Μετά αρχίζουν τα βάσανα. Χρόνο με το χρόνο είσαι άλλος άνθρωπος και ας γελάει η Ιων με αυτό που λεω.
Μετά αρχίζουν τα βάσανα των ερωτικών

Όλα είναι θέμα εμπειρίας που λες ,όσο μεγαλώνεις τόσο αναθεωρείς τις στάσεις σου
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Μετά αρχίζουν τα βάσανα των ερωτικών
Καλά δεν είναι μόνο τα ερωτικά, αλλα ναι είναι και αυτά.
Χτίζεις το μέλλον σου, τη ζωή σου. Καλείσαι να πάρεις σημαντικές αποφάσεις που ενδέχεται να επηρεάσουν τη μετέπειτα ζωή σου ως εναν βαθμο, μεγάλο ή μικρό.
Όλα είναι θέμα εμπειρίας που λες ,όσο μεγαλώνεις τόσο αναθεωρείς τις στάσεις σου
Ξεκάθαρα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γελάω με τα ερωτικά.
Υπάρχει και κάτι που λέγεται έξοδα και χρήματα .
Αλλά οι περισσότεροι έχουν βολευτει και δεν τα σκέφτονται αυτά .
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Tapping Wake Up GIF
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποπο σιχαθηκα τη ζωή μου .Τι ήθελα και το άνοιξα το ριμαδι το θέμα . 🤢🤢🤢
Βαριές κουβέντες, χρησιμοποιείς. Φιλικά στο λέω...<3

Δεν θα πρέπει να επηρεάζεται τόσο η ζωή σου, από κάτι τέτοιο. Γνωρίζω ό,τι δεν το εννοείς, ακριβώς έτσι όπως το λες, αλλά οι λέξεις που χρησιμοποιούμε χαράσσονται μέσα μας και μας επηρεάζουν. Αρνητικά, εν προκειμένω...

Βάλε λίγη αισιοδοξία, στη ζωή...
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Γελάω με τα ερωτικά.
Υπάρχει και κάτι που λέγεται έξοδα και χρήματα .
Αλλά οι περισσότεροι έχουν βολευτει και δεν τα σκέφτονται αυτά .
Έχω βολευτει ; Κάθε μέρα με παιδευεται ,μου έχετε προκαλέσει ψυχολογικά με αυτές που πέφτω :laugh:


Για εμένα το καλύτερο δώρο που έχω κάνει σε εμένα είναι το να διαβάζω βιβλία (ευχαριστώ την πρώην για αυτό) ,ότι και πρόβλημα αντιμετωπίζεις στην ζωή είναι γραμμένα στα βιβλία.Ετσι και στα οικονομικά ,μπορείς να διαβάσεις βιβλία για να έχεις ένα καλό mindset.

Τα ερωτικά είναι σημαντικός κλάδος της ζωής , σίγουρα δεν πρέπει να εξαρτησε από αυτά ,αλλά όταν βρεις ένα άτομο ,θα πρέπει να είναι για να σε εξελίξει και όχι να σε τραβήξει πίσω με ζήλειες ,τσακομους κλπ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.
Έχω βολευτει ; Κάθε μέρα με παιδευεται ,μου έχετε προκαλέσει ψυχολογικά με αυτές που πέφτω :laugh:
Μάθε να γράφεις στα παλιά σου τα παπούτσια σου τετοιες συμπεριφορές.

Η απάντηση όταν σου λένε ανοησίες και αγένειες είναι μια:

"Ναι ναι ετσι πως τα λες ειμαι, χάλια και χειρότερα, δεν ταιριάζουμε, γεια σου", και δεν ξανακοιτάς πίσω.

Εγγυημένο mental breakdown μετά.-

Θ' ακουσεις κι άλλα μετά, είναι σίγουρο, αποδειξη ότι τους πονεσε.

Δε θα καθεσαι να ασχολεισαι με δεμάτια άχυρα. Οι άνθρωποι θα λένε πάντα μαλακίες, γιατι οι περισσότεροι είναι χυλός το μυαλό τους και δεν νιώθουν.

Αμα σταματας στο δρόμο σε καθε αδέσποτο που σου γαβγίζει, δε θα φτάσεις ποτε στο στόχο σου.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Μάθε να γράφεις στα παλιά σου τα παπούτσια σου τετοιες συμπεριφορές.

Η απάντηση όταν σου λένε ανοησίες και αγένειες είναι μια:

"Ναι ναι ετσι πως τα λες ειμαι, χάλια και χειρότερα, δεν ταιριάζουμε, γεια σου", και δεν ξανακοιτάς πίσω.

Εγγυημένο mental breakdown μετά.-

Θ' ακουσεις κι άλλα μετά, είναι σίγουρο, αποδειξη ότι τους πονεσε.

Δε θα καθεσαι να ασχολεισαι με δεμάτια άχυρα. Οι άνθρωποι θα λένε πάντα μαλακίες, γιατι οι περισσότεροι είναι χυλός το μυαλό τους και δεν νιώθουν.

Αμα σταματας στο δρόμο σε καθε αδέσποτο που σου γαβγίζει, δε θα φτάσεις ποτε στο στόχο σου.
Κοιτα στην πραγματικοτητα ,αυτο κανω περιπου ,μονο που δεν το εκδηλωνω πισω αυτα που λενε ,απλα το σταματαω και i mind my business.Οπως τα λες δλδ αλλα δεν θα βαλω την φραση ''ετσι ειμαι , δεν ταιριαζουμε κλπ''.Απλα η προσοχη μου στρεφεται αλλου

Εχω καλο αυτοελεγχο στις κοινωνικες συναστροφιες ....στα ερωτικα μονο τωρα παλευω να εκμηδενισω τον εγωισμου μου που χτυπιεται μερικες φορες
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Έχω βολευτει ; Κάθε μέρα με παιδευεται ,μου έχετε προκαλέσει ψυχολογικά με αυτές που πέφτω :laugh:


Για εμένα το καλύτερο δώρο που έχω κάνει σε εμένα είναι το να διαβάζω βιβλία (ευχαριστώ την πρώην για αυτό) ,ότι και πρόβλημα αντιμετωπίζεις στην ζωή είναι γραμμένα στα βιβλία.Ετσι και στα οικονομικά ,μπορείς να διαβάσεις βιβλία για να έχεις ένα καλό mindset.

Τα ερωτικά είναι σημαντικός κλάδος της ζωής , σίγουρα δεν πρέπει να εξαρτησε από αυτά ,αλλά όταν βρεις ένα άτομο ,θα πρέπει να είναι για να σε εξελίξει και όχι να σε τραβήξει πίσω με ζήλειες ,τσακομους κλπ
Δεν μίλησα για σένα. Αλλά είναι κάτι που παρατηρώ γενικά . Μη σου πω ιτι εσύ μια χαρά είσαι που δουλεύεις έστω το καλοκαίρι, τους υπόλοιπους μήνες οκ σπουδάζεις.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.
Κοιτα στην πραγματικοτητα ,αυτο κανω περιπου ,μονο που δεν το εκδηλωνω πισω αυτα που λενε ,απλα το σταματαω και i mind my business.Οπως τα λες δλδ αλλα δεν θα βαλω την φραση ''ετσι ειμαι , δεν ταιριαζουμε κλπ''.Απλα η προσοχη μου στρεφεται αλλου

Εχω καλο αυτοελεγχο στις κοινωνικες συναστροφιες ....στα ερωτικα μονο τωρα παλευω να εκμηδενισω τον εγωισμου μου που χτυπιεται μερικες φορες
Καλός είναι κι ο εγωισμός. Αν μη τι άλλο περισσότερο θέλεις, όχι λιγότερο.

Αμα αφήνεις να σε ποδοπατάει το κάθε άτομο που συναντάς, στο τέλος θα βρεις μεν τη σωστή αλλά θα είσαι τόσο λιώμα που δε θα σε αναγνωρίσει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top