Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Η ζωή μας, απέκτησε μετα βεβαιότητος, ενα καινούριο νόημα.


(σε πειράζω, καλά να περάσεις)
Ευτυχώς που έβαλες την υποσημείωση, αν και τώρα που το σκέφτομαι τα μάτια του έχουν δει πολλα αν μας διαβάσει και προφανώς ξέρει οτι δεν το εννοείς :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Ευτυχώς που έβαλες την υποσημείωση, αν και τώρα που το σκέφτομαι τα μάτια του έχουν δει πολλα αν μας διαβάσει και προφανώς ξέρει οτι δεν το εννοείς :laugh:
Δεν εχω κατι με τον ανθρωπο και δε θελω να γινονται παρεξηγησεις.

Οι υπόλοιποι δε με νοιάζετε, θα σας γλενταω μερα νυχτα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Δεν εχω κατι με τον ανθρωπο και δε θελω να γινονται παρεξηγησεις.

Οι υπόλοιποι δε με νοιάζετε, θα σας γλενταω μερα νυχτα.
Νομίζεις οτι μπορείς να μας γλεντας

Υ. Γ Πού ειναι ο Φώτης να πεταχτεί και να πει fight; axaxaxa
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
μ.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Νομίζεις οτι μπορείς να μας γλεντας
Αει πήγαινε σπάσε 3-4 αυγά να περπατησεις πανω στα τσόφλια μαρή, που φοβάσαι συνεχεια την αποψη του κόσμου, και "ωπ τι θα δουν εδω μέσα που μιλάμε" και "ωπ τι θα πουν μ αυτα που βλεπουν να λέμε", αλλά κατα τ αλλα σε μενα το παίζεις ανταρσία και γλώσσα.

Αμα ήσουν τόσο άνετη να μη σε γλεντάνε, θα λεγες οτι γουσταρες και δε θα φοβόσουν κανέναν. :bleh:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Αει πήγαινε σπάσε 3-4 αυγά να περπατησεις πανω στα τσόφλια μαρή, που φοβάσαι συνεχεια την αποψη του κόσμου, και "ωπ τι θα δουν εδω μέσα που μιλάμε" και "ωπ τι θα πουν μ αυτα που βλεπουν να λέμε", αλλά κατα τ αλλα σε μενα το παίζεις ανταρσία και γλώσσα.

Αμα ήσουν τόσο άνετη να μη σε γλεντάνε, θα λεγες οτι γουσταρες και δε θα φοβόσουν κανέναν. :bleh:
Γιατί δε λέω ο,τι θέλω; Απλα δεν μπορείς να καταλάβεις οτι κάνω πλάκα.

Μάλλον το χιουμορ σου είναι ληγμένο σαν τα χάπια σου :bleh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Γιατί δε λέω ο,τι θέλω; Απλα δεν μπορείς να καταλάβεις οτι κάνω πλάκα.

Μάλλον το χιουμορ σου είναι ληγμένο σαν τα χάπια σου :bleh:
Θα σου λεγα να πας να φας ληγμένα να δεις τι ωραία που είναι, αλλά φοβάμαι μην πάθει Πακ το βοτυλικό κλοστρίδιο και δηλητηριαστεί.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Θα σου λεγα να πας να φας ληγμένα να δεις τι ωραία που είναι, αλλά φοβάμαι μην πάθει Πακ το βοτυλικό κλοστρίδιο και δηλητηριαστεί.
Ασχετο, είμαι ακόμα ψόφια. Χθες και σήμερα ζήτημα να εχω σηκωθεί δεκα φορές από το κρεβάτι και εχω χάσει ολίγον την οξυδέρκεια μου. Οπότε δε μου ερχεται κάποια καλή ατάκα για απάντηση.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Ασχετο, είμαι ακόμα ψόφια. Χθες και σήμερα ζήτημα να εχω σηκωθεί δεκα φορές από το κρεβάτι και εχω χάσει ολίγον την οξυδέρκεια μου. Οπότε δε μου ερχεται κάποια καλή ατάκα για απάντηση.
Τι έπαθες ψυχουλάκι μου;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Ελπίζω να περάσει γρήγορα ότι και αν έχεις :(
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Τι έπαθες ψυχουλάκι μου;
Αρρώστησα. Απο το Σάββατο ήμουν κάπως, αλλα απο χθες με πονάει τρομερά το κεφάλι μου και είναι λες και μου σουφλιζεις το στομάχι το τονίζω το στομάχι και οχι την κοιλιά (μου κάνει εντύπωση κιόλας). Και σημερα με πονάνε και τα κόκκαλα μου, αλλα μάλλον φταίει που είμαι τόσες ώρες ακουνητη.


Υ. Γ Ειχα να αρρωστήσω τέσσερα ολόκληρα χρόνια btw
Υ. Γ2 Είμαι covid free
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αρρώστησα. Απο το Σάββατο ήμουν κάπως, αλλα απο χθες με πονάει τρομερά το κεφάλι μου και είναι λες και μου σουφλιζεις το στομάχι το τονίζω το στομάχι και οχι την κοιλιά (μου κάνει εντύπωση κιόλας). Και σημερα με πονάνε και τα κόκκαλα μου, αλλα μάλλον φταίει που είμαι τόσες ώρες ακουνητη.


Υ. Γ Ειχα να αρρωστήσω τέσσερα ολόκληρα χρόνια btw
Τσεκαριστηκες για κοβιντ;

ΥΓ: Περαστικά και γρήγορα!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Γριπούλα θα ‘ναι, μάλλον.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Τσεκαριστηκες για κοβιντ;
Ναι, το έγραψα και ως υ.γ 2

ΥΓ: Περαστικά και γρήγορα!
Ευχαριστώ

Γριπούλα θα ‘ναι, μάλλον.
Probably. Παίζει κιόλας πολύ στον κύκλο μου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αμα πεθάνει θα στενοχωρηθω πάντως πραγματικά.
Να φας τη γλώσσα σου κακιασμενη φοράδα
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Εγώ πάντως ανυπομονώ για το Πάσχα, θα πάω Αγγλία για λίγες μέρες :P
Φοβερά! Να ανεβάσεις φωτογραφίες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

(τον κάνω respawn τώρα)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Let's just split the difference.

Ας πούμε ότι υπάρχουν γενετικα χαρακτηριστικά και ύστερες εξωτερικές επιρροές. Σαν τον πυρήνα και τα ηλεκτρόνια. Ο πυρηνας δεν αλλάζει, εντούτοις ίσως λίγα ηλεκτρόνια να μπορούν να αλλάξουν υπό την επιρροή άλλων στοιχείων και να ηρεμήσει λίγο το εν λόγω στοιχείο.

Δεν γνωρίζω τι ισχύει και σε ποιο βαθμό για να δω αν έχεις δίκιο εσυ περισσότερο ή εγω. Και δεν με νοιάζει να έχω περισσότερο δίκιο. Εκ πρωτης όψεως και οι δυο λέμε κατι σωστό.
Θεωρώ λέμε το ίδιο, απλώς με διαφορετικό τρόπο. Απλώς εσύ μιλάς πιο αντικειμενικά ενώ εγώ βάζω μέσα και προσωπικές εμπειρίες άρα μάλλον στο δίνω εδώ.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
(τον κάνω respawn τώρα)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Ποιόν;
Θεωρώ λέμε το ίδιο, απλώς με διαφορετικό τρόπο. Απλώς εσύ μιλάς πιο αντικειμενικά ενώ εγώ βάζω μέσα και προσωπικές εμπειρίες άρα μάλλον στο δίνω εδώ.
I accept it gracefully.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top