Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.
Ναι ... Κι εγώ αναφέρομουν στην ουσιαστική φιλια που είναι δυστυχώς σπάνια στις μέρες μας ...
Ξέχνα την αυτήν, έτσι ήθελα να ήταν και εγώ αλλά δεν. Εγώ εκτός από ότι βοήθησα τα παιδιά στα μαθήματα, ήμουν δίπλα στο φίλο μου σε ο,τι και αν ήθελε όμως είδες τα αποτελέσματα.

Θα σου δώσω μια συμβουλή: μην στεναχωριέσαι για κανένα πάρα μόνο για τον εαυτό σου και την οικογένειά σου.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.
Αα εγώ έχω ταχυθερμοσίφωνα.
Κάνεις καλό στο περιβάλλον και ας μην είναι απαραίτητα ηθελημένο. Σε αντίθεση με μερικούς μερικούς... :pfff:
Τώρα αυτό το 15 λεπτό ντους είναι στο φοιτητικό σπίτι που έχω μόνο θερμοσίφωνα αλλά στο πατρικό μου στη Κρήτη έχω ηλιακό θερμοσίφωνα και όταν ήμουν μικρός έκανα το πολύ 1 ώρα μπάνιο :D
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Τώρα αυτό το 15 λεπτό ντους είναι στο φοιτητικό σπίτι που έχω μόνο θερμοσίφωνα αλλά στο πατρικό μου στη Κρήτη έχω ηλιακό θερμοσίφωνα και όταν ήμουν μικρός έκανα το πολύ 1 ώρα μπάνιο :D
Παιδιά πια με αυτό το μπάνιο :laugh:
Εγω μέχρι το 40λεπτο φτάνω και δε λέω για ενα απλο ντους, μιας και αυτό είναι γύρω στο 15λεπτο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
φίλος μου είπε κατάμουτρα όταν τον είπα αδερφό μου ότι δεν είμαστε άδερφια.
Του αρέσεις και δεν ήθελε να μπει friendzone
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μην στεναχωριέσαι για κανένα πάρα μόνο για τον εαυτό σου και την οικογένειά σου.
Και για τον δείκτη sp500 ....όταν πέφτει συνέχεια κάθε μέρα εεεε δεν το παίρνεις και τόσο ήρεμα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.
Του αρέσεις και δεν ήθελε να μπει friendzone
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και για τον δείκτη sp500 ....όταν πέφτει συνέχεια κάθε μέρα εεεε δεν το παίρνεις και τόσο ήρεμα
Έχω βγάλει είδη 2,7 million από τις μετοχές της Apple.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Του αρέσεις και δεν ήθελε να μπει friendzone
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και για τον δείκτη sp500 ....όταν πέφτει συνέχεια κάθε μέρα εεεε δεν το παίρνεις και τόσο ήρεμα
Λόγια του Φώτη είναι αυτά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω βγάλει είδη 2,7 million από τις μετοχές της Apple.
Είσαι εκατομμυριούχος??? Πως γίνεται αυτό???
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Έχω βγάλει είδη 2,7 million από τις μετοχές της Apple.
Όλα sp500 καπάκι
μην με ακούτε για οικονομικές συμβουλές....οι αναλύσεις μου είναι σε φάση "τώρα που μειώθηκε , θα αυξηθεί μετά " .....είτε θα βρέξει είτε θα έχει ήλιο :laugh:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Που να βρω παρέα σαν τον Φώτη ? Που συχνάζεις ρε ?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δηλαδή είσαι κανονικός πλούσιος ? Με λεφτά ? Μένεις σε έπαυλη έχεις εταιρείες και αυτοκίνητα????????
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.
Που να βρω παρέα σαν τον Φώτη ? Που συχνάζεις ρε ?
Στην Wall Street. Θα με δεις είμαι ένας τύπος ύψους 1.76 που φοράει smokin και οδηγάει ένα Ford Explorer. 🤑🤑
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δηλαδή είσαι κανονικός πλούσιος ? Με λεφτά ? Μένεις σε έπαυλη έχεις εταιρείες και αυτοκίνητα????????
Ναι μάνα μου. Τώρα σου γράφω από το One World Trade Center της Νέας Υόρκης, μένω σε ένα διαμέρισμα 270 τετραγωνικών στο 72ο όροφο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Δηλαδή είσαι κανονικός πλούσιος ? Με λεφτά ? Μένεις σε έπαυλη έχεις εταιρείες και αυτοκίνητα????????
Συνήθως οι πλούσιοι (οι μοντέρνοι της νέας εποχής) ζουν "φτωχά" για να χώνουν τα λεφτά στο χρηματιστήριο

Animated GIF
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Στην Wall Street. Θα με δεις είμαι ένας τύπος ύψους 1.76 που φοράει smokin και οδηγάει ένα Ford Explorer. 🤑🤑
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι μάνα μου. Τώρα σου γράφω από το One World Trade Center της Νέας Υόρκης, μένω σε ένα διαμέρισμα 270 τετραγωνικών στο 72ο όροφο.
Α νομίζα από τα Σεπόλια .
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Κάθομαι εδώ και μια ώρα στο κρεβάτι χωρίς να κάνω τίποτα και το μαλλί ακόμα δεν το έχω στεγνώσει.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top