Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο,τι κάνω σας ενοχλεί :mpinelik:
Όχι, βρε κοριτσάκι μου. Αλλά από τη μια κατάσταση μάς πας στην άλλη, με την ταχύτητα του φωτός...:redface:

Απ΄ το "μπερδεύτηκα" στο "λυπάμαι"...:upside:

Δοκίμασε...τις καρδούλες. Θα σου αρέσουν πολύ. Πίστεψέ το...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Τόσο πια λύσσα για μωρό που έχουμε και συμπτώματα τώρα :wheel:
Ναι τώρα πεινάω φέρε μου μια πάστα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όχι, βρε κοριτσάκι μου. Αλλά από τη μια κατάσταση μάς πας στην άλλη, με την ταχύτητα του φωτός...:redface:

Απ΄ το "μπερδεύτηκα" στο "λυπάμαι"...:upside:

Δοκίμασε...τις καρδούλες. Θα σου αρέσουν πολύ. Πίστεψέ το...

Valentines Day Love GIF by Dave Gamez
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι τώρα πεινάω φέρε μου μια πάστα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Valentines Day Love GIF by Dave Gamez
Βρε, σ΄ αυτές τις καρδούλες...δεν πιάνεσαι !!! Μια χαρά το ΄χεις. Μια χαρά το πας... :P

Στις καρδούλες...των "αντιδράσεων" αναφέρομαι. Εκεί να σε δω...:hehe:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Πακ, επειδή βλέπω ότι τελευταία σ' αρέσει να διασκεδάζεις μ' αυτό το εμότικον (:wheel:), σκέφτηκες ποτέ ν' αγοράσεις ένα τέτοιο (για τα μέτρα σου εννοείται);
Wheel.gif
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Πακ, επειδή βλέπω ότι τελευταία σ' αρέσει να διασκεδάζεις μ' αυτό το εμότικον (:wheel:), σκέφτηκες ποτέ ν' αγοράσεις ένα τέτοιο (για τα μέτρα σου εννοείται);
View attachment 98545
Οχι :wheel:

Πέρα από την πλάκα είναι θεικό αυτό το εμοτικον.

:wheel::pfff::beee::shifty::rolleyes: Τα αγαπημένα μου :hehe:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδώ έπρεπε να το βάλω...και όχι εκεί που το έβαλα !!! Με τρελάνατε !!! :upside:

Πάντως και το θρεντ "Η λέξη της ημέρας"...το έχουμε, τελείως...:hump:

Θα μας κλείσουν την, υπάρχουσα, κουβεντούλα στο τέλος. Κατά ΄κει το πάμε...:upside:

@Ioannidou ...είσαι κακή επιρροή !!! :devil:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω ότι πρέπει να σταματήσουμε να κάνουμε διάλογο στα άλλα θρεντς. Έχουμε ξεφύγει. Όλοι μας... :redface:

Έχουμε αυτό το θέμα για ό,τι θέλουμε. Ας το περιορίσουμε, γιατί το παρατραβήξαμε...
__________________________________

Είναι η δεύτερη φορά...που συμβαίνει αυτό σήμερα. Εδώ ήθελα να γράψω, αυτό που έγραψα στη "λέξη της ημέρας". Οφείλεται, μάλλον, στο ότι είχα δύο "παράθυρα" ανοιχτά, στον υπολογιστή, κι εκεί έγινε το μπέρδεμα. Κάτι δεν έκανα καλά...

Το έφερα εδώ και το έσβησα από τη "λέξη της ημέρας". Κι ο Θεός βοηθός, να μην το επαναλάβω ξανά... :upside:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Το αγαπημενο μου τραγουδι .....ειναι και τραγουδι παλιας σχεσης μου .Τι ειναι αυτο που μας λειπει μερικες φορες .....οι αναμνησεις ή το ατομο ?:cray:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Το αγαπημενο μου τραγουδι .....ειναι και τραγουδι παλιας σχεσης μου .Τι ειναι αυτο που μας λειπει μερικες φορες .....οι αναμνησεις ή το ατομο ?:cray:
Ωπ... αυτο το είχα κι εγω για τη συγχωρεμένη ρε. :lol:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Το αγαπημενο μου τραγουδι .....ειναι και τραγουδι παλιας σχεσης μου .Τι ειναι αυτο που μας λειπει μερικες φορες .....οι αναμνησεις ή το ατομο ?:cray:
Ωπ... αυτο το είχα κι εγω για τη συγχωρεμένη ρε. :lol:

Φυσικά και σας πειράζω :hehe:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ωπ... αυτο το είχα κι εγω για τη συγχωρεμένη ρε. :lol:
Αυτο ειναι το τραγουδι που ειχα με την κοπελα που χωρια ενα μηνα πριν μπεις και εσυ μαζι μου στο τσουβαλι :lol:


Καταλαβαινω τωρα οτι την αγαπαω πραγματικα οπου ακομα και τοσα χρονια μετα ,εστειλα μηνυμα για να δω τι κανει και πως ειναι
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Αυτο ειναι το τραγουδι που ειχα με την κοπελα που χωρια ενα μηνα πριν μπεις και εσυ μαζι μου στο τσουβαλι :lol:


Καταλαβαινω τωρα οτι την αγαπαω πραγματικα οπου ακομα και τοσα χρονια μετα ,εστειλα μηνυμα για να δω τι κανει και πως ειναι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top