Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ναι μωρέ...Χαλαρά... :)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.
972d82a5-bffa-4cc8-9754-4f1ce9d70c90.gif

θα έλεγε οτι οι απο'δω,και κυρίως το άτομο που πρότεινε τη δημιουργία της εν λόγω συζήτησης , προωθούν τον διχασμό του φόρουμ.


* jk, για να σας πειράξω (άλλωστε εγω ζήτησα πρώτη τη δημιουργία του εν λόγω θρεντ και γνωρίζω οτι κάτι τέτοιο δεν ισχύει) :bleh:

Υ. Γ οκ κακό χιούμορ, γέλασα μόνο εγω :laugh:
Και μου είπε το ζώδιο μου να προσέχω τι γράφω σήμερα, αλλα εγώ δεν άκουσα ( :P )
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα συμφωνήσω με την @Aleksa ...

Κάτι άλλο που, εμένα προσωπικά, ενοχλεί...είναι τα 'σεντόνια'. Τα μακρόστενα 'σεντόνια', όσων το παίζουν ψυχολόγοι...Η κριτική, ομοίως. Όλα αυτά, για μένα, λειτουργούν αποτρεπτικά. Δεν έχω καν την όρεξη να συνδιαλλαγώ, με όσους το παίζουν ξερόλες, επί παντός επιστητού. Και συμπαθάτε με, αλλά τέτοιου είδους συμπεριφορές, πλεονάζουν, στην άλλη μεριά του τοίχου...

Η ηρεμία, ετούτης της μεριάς, με γαληνεύει. Και αυτό ήταν και το ζητούμενο, για μένα...

Αυτά. Την αλήθεια μου, καταθέτω. Και το έχω κάνει, και στο παρελθόν...
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Χαιρετώ τον γλυκύτατο κόσμο του e-steki chat and fun! :)
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με την @Aleksa ...

Κάτι άλλο που, εμένα προσωπικά, ενοχλεί...είναι τα 'σεντόνια'. Τα μακρόστενα 'σεντόνια', όσων το παίζουν ψυχολόγοι...Η κριτική, ομοίως. Όλα αυτά, για μένα, λειτουργούν αποτρεπτικά. Δεν έχω καν την όρεξη να συνδιαλλαγώ, με όσους το παίζουν ξερόλες, επί παντός επιστητού. Και συμπαθάτε με, αλλά τέτοιου είδους συμπεριφορές, πλεονάζουν, στην άλλη μεριά του τοίχου...

Η ηρεμία, ετούτης της μεριάς, με γαληνεύει. Και αυτό ήταν και το ζητούμενο, για μένα...

Αυτά. Την αλήθεια μου, καταθέτω. Και το έχω κάνει, και στο παρελθόν...
Η ηρεμία είναι και κάπως πλασματική εδώ γιατί δεν γίνονται συζητήσεις που θα φέρουν αντιπαραθέσεις και αντιπάθειες όπως δίπλα που σχολιάζουν την επικαιρότητα και όλα αυτά και στο τέλος μπορεί να τσακωθούν .
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η ηρεμία είναι και κάπως πλασματική εδώ γιατί δεν γίνονται συζητήσεις που θα φέρουν αντιπαραθέσεις και αντιπάθειες όπως δίπλα που σχολιάζουν την επικαιρότητα και όλα αυτά και στο τέλος μπορεί να τσακωθούν .
Δεν διαφωνώ. Ένα δίκιο, το έχεις...

Και δεν με ενοχλούν οι αντιπαραθέσεις. Αλίμονο. Υγιές, κάτι τέτοιο. Και μέσα στα πλαίσια ενός διαλόγου...

Ειρωνείες, κριτική, αμετροέπεια και λοιπές χαριτωμενιές, για μένα, λειτουργούν ως κόκκινο πανί...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.
Cat Sup GIF

 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Καλημέρα...Πέρα ως πέρα. :flowers:

ph4.gif
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Καλό μεσημέρι Κυριακής, καλή ξεκούραση!
Happy Sunday GIF by NBC
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
@Υδροχόος;
Κορίτσι μου, Να Τα Εκατοστήσεις!:clapup:
511706.gif

και να'χεις πάντα στη ζωή
όσα καλά θελήσεις!

3698343b.gif
:kissing:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top