Ανέκδοτα και αστεία κειμενάκια

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χτυπαει το τηλεφωνο..το σηκωνω...
Μου λεει:
-Καρδιολογικο εργαστηριο εκει??
Του λεω:
-Κοιτα..οτι κλεβω καρδιες,κλεβω..αλλα δν το 'χω δει επαγγελματικα ακομα.

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
-Λάζαρε δεύρο έξω!
-Θαύμα! Αναστήθηκε! Ιησού μπορείς να έρθεις να αναστήσεις και τον γιο μου που πέθανε χθες;
-Δεν μπορώ, είμαι Personal Jesus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Οταν γεννηθηκα μου εφεραν ενα κομπολοι,ενα ναργιλε και ενα σουγια...Ηταν οι τρεις μαγκες με τα δωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
-Γιατρέ, κάθε φορά που πίνω τσάι με πονάει το δεξί μου μάτι.
-Το κουταλάκι το βγάζετε;​

***
-Μωρό μου έχασα το τσαντάκι με τα καλλυντικά μου...
-Πωπω sephora που μας βρήκεεεε.

:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alonel

Νεοφερμένος

Η alonel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Μεταξυ αγελάδων..
-Σε λίγο θα έρθει ένα φορτηγό να με πάρει
-Και που θα πας?
-Όπου Μεβγαλ..

*for polymnia gouith lav* <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
-Αχ τι ωραίο σκυλάκι! Πως το λέτε;
-Calvin Klein.
-Calvin Klein;; Παράξενο όνομα.
-Είναι Boxerάκι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχα υπάρχει και αυτό παιδιά.Έκανα τόση ώρα να το βρω.:P

Meanwhile κάπου στο Θεσσαλικό κάμπο :
-Ααα ιέμαθις; Ο αδιρφός μ' έπιασε δ'λειά στ΄ξενα σι ένα ιργουστάσιου που φκιάν Ιλβιτικές σουκουλάτις.Αλλα κάτσι να δεις, δε θ'μάμαι ντιπ πως του λιέν...
-Μπράβο ρε! Μήπως Τομπλερόν;
-Ε νιαί ρε! Τι, τζάμπα θα δ'λεύει;​

:loltooth:

Για σένα,alonel :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
-Πες μου ένα λόγο που κάνεις γιόγκα
-Για να ξεμπουκώσουνε τα τσι μου
-Ποιος σε τσι μπούκωσε;

:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alonel

Νεοφερμένος

Η alonel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχα υπάρχει και αυτό παιδιά.Έκανα τόση ώρα να το βρω.:P

Meanwhile κάπου στο Θεσσαλικό κάμπο :
-Ααα ιέμαθις; Ο αδιρφός μ' έπιασε δ'λειά στ΄ξενα σι ένα ιργουστάσιου που φκιάν Ιλβιτικές σουκουλάτις.Αλλα κάτσι να δεις, δε θ'μάμαι ντιπ πως του λιέν...
-Μπράβο ρε! Μήπως Τομπλερόν;
-Ε νιαί ρε! Τι, τζάμπα θα δ'λεύει;​

:loltooth:

Για σένα,alonel :P

αχ κριμα λατρεια,το ηξερα. :redface::redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ρωτάει η γιαγιά μου:
-Ποιος είναι αυτός που τραγουδάει?
-Ο Γιώργος Τσαλίκης της λέω
-Ποιανής Αλίκης???

:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
- Γειά σας τι θα πάρετε;
- Θα πάρω μια ψαρόβαρκα το μωρόοοοοοοο μουυυυυυυυυ...
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η μάνα μου θέλει να φτιάξει facebook για να βρει παλιές της συμμαθήτριες. Της είπα καλύτερα να κοιτάει τα silver alert... μου μαγείρεψε μπριάμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Είδα μία κατσαρίδα τόσο μεγάλη που της πέταξα παντόφλα και τη φόρεσε.
Πες το ψέματα.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Έχω βγει ραντεβού στα τυφλά και μόλις την είδα πήγα έκατσα με έναν τύπο και του είπα "- πάρε με αγκαλιά θα σου εξηγήσω μετά"....
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Πάει το Μαράκι στην μαμά της:
-Μαμά, τα παιδιά στο σχολείο με λένε τραβέλι!
-Μαράκι, γράψτους στα @@ σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Κινέζος πούλησε την ψυχή του στο διάβολο και σ'ένα μήνα χάλασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έρχεται η άλλη με ένα δεινοσαυρόσκυλο και λέει “μη φοβάστε δε δαγκώνει“ κι απ το στόμα του κρέμονται παπούτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μου λέει η άλλη θέλω έναν άντρα ρομαντικό και ταυτόχρονα
άγριο και σέξυ...Της λέω..
- Το βλέπεις το φεγγάρι?..
- Αχ ναι!
- Ε θα σου σκίσω τον πάτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2014 - ΘΕΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

Έστω οτι παραγγέλνεις 3 πιτόγυρα (με απ' όλα) απ τον ντελιβερά της γειτονιάς σου.
Στην πορεία όμως καταλαβαίνεις οτι ξέμεινες απο τσιγάρα και λες "δεν πετιέμαι μέχρι το περίπτερο;"
Και επειδή πεινάς σαν π....στης,, περνάς και από το γυράδικο να πάρεις την παραγγελία, αντί να περιμένεις να στη φέρουν.
Η πείνα σου είναι τέτοια, που την πρώτη μπουκιά (αυτή που έχει όλο το τζατζίκι που κάθεται στην κορφή) την τρως μέσα στο γυράδικο, ενώ το υπόλοιπο πιτόγυρο το τρως στον δρόμο, ενώ κρατάς τα άλλα δύο για να το
φας στο σπίτι.

Ερώτημα 1ον: Θα πληρώσεις ΦΠΑ για ντελίβερυ ή για κατανάλωση εντός του καταστήματος;

Ερώτημα 2ον: Το τζατζίκι θα χρεωθεί με διαφορετικό ΦΠΑ από τη στιγμή που το κατανάλωσες εντός του καταστήματος;

Ερώτημα 3ον: Τα δυο πιτόγυρα που θα καταναλώσεις στο σπίτι, θα έχουν ΦΠΑ ντελίβερυ, αφού τα παρήγγειλες τηλεφωνικώς;

Ερώτημα 4ον: Υπολόγισε το σύνολο του ΦΠΑ και για τα 3 πιτόγυρα

Ερώτημα 5ον: Είναι ο Στουρνάρας τόσο μ@λ@κας όσο δείχνει, ή και λίγο παραπάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
-Και για πες για το ατύχημα...
-Ποιο ατύχημα;
-Τι έτσι γεννήθηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top