Ανέκδοτα και αστεία κειμενάκια

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ο επικηδειος λογος της Σωσως για την υποτιθεμενη κηδεια του Αλεκου.

Με υφος στομφωδες και λυπημενο (και αναλογη μουσικη απο πισω) ανοιγει ενα χαρτι και λεει:

"Αντε γεια"

Η σκηνη στο 3:01



Τι γελιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Όταν δυο κάγκουρες διαφωνούν, συμβιβάζονται βρίσκοντας τη χρυσή αεροτομή.

Κάποτε έφαγα άκυρο από μια έντεχνη. Κοιτάζοντας το πάλι με καθαρό μυαλό,
γλίτωσα από του χαρούλη τα δόντια...

Εκεί που ζεσταίνεσαι ξαφνικά φυσάει ένα αεράκι αλλά δε ξέρεις από που. Ανεμυστήριο.

- Πολύ μουνάρα η γκόμενα ρε φίλε αλλά βρομούσε - Κατάλαβα, οργασβός.

-Έχω την εντύπωση πως κοιτάς συνέχεια το στήθος μου. -Γιαtits το λες αυτό;

Στο ψιλικατζίδικο: - Προφυλακτικά έχετε ? - Δυστυχώς όχι... - Καλώς, καληνύχτα. - Καληνύχτα... Να σας ζήσει.


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Ζητώ σγγνώμη από όλους. Πανταχού παρντόν.

-Ρε φίλε πήγα χθες στα μπουζόυκια με γεμάτο πορτοφόλι και σήμερα είμαι άφραγκος.
-Nαι,είναι το γνωστό φαινόμενο της πεταλουλούδας.

-ασχολούμε χρόνια με τον αθλητισμό -έλα! και τι άθλημα κάνεις; -τζούντο -σώπα ρε, Και δεν τζουντόκα

-Που θα πάμε διακοπές μωρό μου ; -Δε με νοιάζει.Μαζί να ´μαστε και όπου να ´ναι. -Καμένα Βούρλα. -Έλα κόψε τις μαλακίες

-Είμαι σιγκλ. -Άντε και δίσκος.

Αν ο Ελύτης ζούσε στην εποχή του τουϊτερ θα είχε γράψει το Ιντεράξιον Εστί

Λέει ο Θάνος στο Νάνο: - Τι ώρα Νάνε? - Ε δε Θάνε?

-Και δηλαδή τι είναι ο Μπάτμαν και ο Σπάιντερμαν;-Νυχτερίδες κι αράχνες γλυκιά μου.

Τα παιδιά που προέρχονται από ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες τα ξεγεννά η μαία Κούλπα.

Τι θα πάρετε?-Θα πάρω μιαααα ψαρόβαρκα το μωρό μου,θα πάρω μια ψαρόβαρκα.

Λογικά, αν γουστάρεις ένα Μένιο που δε σε θέλει, γίνεται το απωθημένιο σου.

Σήμερα πήγα για βενζίνη και του λέω "γέμιστο". Με κοιτάει, γελάει και μου λέει "έλα λέγε"

-Γιώργο, βγάλε τη φούστα μου! -Αμέσως! -Και τώρα το σουτιέν και τις γόβες μου! -ΟΚ, αγάπη μου! -Γιώργο, μη σε ξαναπιάσω να τα φοράς! :hmm:

:xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Dentist Why.

The less popular spin-off of Doctor Who.

Surgeon Where.

Therapist When.

Cardiologist What.


adsfhfjsfjsfj έλιωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Όταν ο μικρός Ιησούς έκανε καμιά σκανδαλιά,η Παναγία τον ρώταγε όλο απογοήτευση "M'αγαπάς ή τσάμπα κρίνο?"

Μπαμπά του έκανα στοματικό σεξ- στην μάνα σου το πίπες;

Ένας στα εξάρχεια κολλάει σε όλες τις γκόμενες. Είναι ο μπάμπης ο γκλου.

Εκεί που καθόμουν στη ρεσεψιόν για το τσεκ ιν,βλέπω με την άκρη του ματιού μου τον άλλο να αρπάζει τις βαλίτσες μου.Τον πιάσαμε επ'αχθοφόρω.

-Μαλάκα δες πως πηδάει τα εμπόδια ο σκύλος, για χρυσό πάει! -Ντοπε ρε μαν είναι!

-Πώς μου είπε ότι τον λένε; -Κλαρκ Κεντ. -Πως; -Σου 'πε ρε μαν.

- Πήρες rehabάρι πως πέρασε ένας χρόνος από τον θάνατο της Amy; - No, no, no

-Τί λέει ρε φίλε όλα καλά; -Ναι,μια χαρά -Κανα νέο -Μπα -Κανα γέρο;

-Μωρακι μου φαγαμε πολυ το καλοκαίρι. Απο Σεπτέμβριο ξεκιναω γυμναστήριο. -Εγω απο Σεπτέμβριο ξεκιναω Photoshop

-Θέλω να σε πήδηξω -Είσαι πολύ ωμός. -Εσύ πάλι δεν ψήνεσαι με τίποτα.

-Επ, τι κάνεις; -Καλά, εσύ; -Καλά, πότε ήρθες; -Την Πέμπτη -Πότε φεύγεις; -Την Τρίτη -Πόσο θα κάτσεις; -Τρίτη δέσμη ε;

-Ασχολείσαι με την φωτογραφια ; - Μπα τους εχω instagrammenous

- κουκλάρα, είσαι για μια βόλτα με το σκάφος μου; - γιατί, έχεις σκάφος; - γιατί, είσαι κουκλάρα;


:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ane

Νεοφερμένος

Ο ane αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ολυμπιακού Αγώνες Λονδίνο 2012..... ειρωνεία, κράξιμο , και πολύ μα πάρα πολύ κάψιμο... https://beepleased.blogspot.gr/2012/08/2012.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
























mpaxaxxaaxaxaxaxxaaxaxxxaa

κοπανιέμαι αχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχ


μερικά ακόμη χαζοαστεία:


Πήγα στο περίπτερο να πάρω καραμέλες για τον λαιμό. Ακούω μια φωνη “εδω εδω, εμάς πάρε, γαμαμε!” Ηταν ατενσιον χολς

Όποιος δεν τρώει μέλι δεν ξέρει τι honey.

Μόλις τελειώνει ο γάμος βγαίνει η νύφη έξω από την εκκλησία και ανάβει ένα μπάφο. Η νύφη το'σκασε.

Η αμήχανη στιγμή που ο βαρκάρης είναι γκολ και φωνάζει: Eγαμιόλα εγια λέσα.

-τι έκανες εκεί; έσπασες τη γλάστρα; -αγάπη μου δεν είναι αυτό που καπνίζεις

-Χαιρω πολυ. -Σιγα μη σκισεις κανενα καλσον. -Δε φοραω. -Αστειο ηταν. -Ουτε βρακι φοραω. -Γραψε το κινητο μου.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εμένα μ'άρεσε αυτό :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
τα καλα του να εισαι ψηλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Ήταν ένας ελέφαντας και ένα μυρμήγκι και είχαν μόνο ένα εισιτήριο για το σινεμά.
- Μην σε νοιάζει, λέει ο ελέφαντας, θα σε κρύψω πίσω από το αυτί μου για να μην σε δουν.
Πάει ο ελέφαντας να μπει στο σινεμά:
- Γεια σας, λέει ο τύπος που ελέγχει τα εισιτήρια.
- Γεια σας, λέει ο ελέφαντας.
- Μόνος σας είστε;
- Ναι, είμαι μόνος μου.
- Και αυτός πίσω από το αυτί σας ποιός είναι;

Πάνε πάλι πίσω.
- Θα σε κρύψω στην προβοσκίδα μου, λέει ο ελέφαντας.
Ξαναπηγαίνουν στο σινεμά:
- Γεια σας, λέει ο τύπος που ελέγχει τα εισιτήρια.
- Γεια σας, λέει ο ελέφαντας.
- Μόνος σας είστε;
- Ναι, είμαι μόνος μου.
- Και αυτός στην προβοσκίδα σας ποιός είναι;

Πάνε πάλι πίσω.
- Να δοκιμάσουμε να σε κρύψω εγώ κάπου; ρωτάει ο μυρμήγκι.
- Ναι, αλλά δεν νομίζω να πετύχει, λέει ο ελέφαντας.
Πιάνει το μυρμήγκι και τυλίγει τον ελέφαντα με αλουμινόχαρτο.

Πάνε πάλι στο σινεμά:
- Γεια σας, λέει ο τύπος που ελέγχει τα εισιτήρια.
- Γεια σας, λέει το μυρμήγκι.
- Μόνος σας είστε;
- Ναι, είμαι μόνος μου.
- Και αυτό εδώ τί είναι;
- Μυστήριος είσαι, ρε φίλε! λέει το μυρμήγκι. Να μην φέρω και ένα σαντουιτσάκι για το διάλειμμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
y= εγω επι x= καποιος αγνωστος= Μια τελεια ζωη
Απλα μαθηματικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
ΑΝΤ1 - ΑΝΑΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ


Γ Α Λ
Α Ρ Ι Α
Σ Τ Ο



Βοηθεια 1: ζωο

Βοηθεια 2 : αρχικα γραμματα "ΑΛΙ......"


Τηλεθεατης: ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
ΑΝΤ1 - ΑΝΑΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ


Γ Α Λ
Α Ρ Ι Α
Σ Τ Ο



Βοηθεια 1: ζωο

Βοηθεια 2 : αρχικα γραμματα "ΑΛΙ......"


Τηλεθεατης: ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΣ

H γιαγιάκα έχει πόνους στον αστράγαλο από αρθριτικά, γι αυτο θέλει να πάρει τηλέφωνο τους γιατρούς του εοπυυ.
«Πως το λέγανε στη διαφήμιση; Α, το βρηκα! Και 1, και 4 και 5 4 4»
Μπιπ, μπιπ, μπιπ.
«Γεια σας!»
«Γεια σου παιδάκι μου»
«Από πού μας τηλεφωνείτε;»
«Από Αθήνα»
«Ωραία, πείτε μας!!!»
«Πήρα τηλέφωνο για τον αστράγαλο-»
Ζιοοουν
«Λυπάμαι χάσατε!!! Καλό σας μεσημέρι»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Μια μέρα ο Ναδάλ παίρνει τηλέφωνο τον Φέντερερ:
- Ελα ρε Φέντερερ που είσαι ρε φίλε ο Ναδάλ είμαι
- Ελα ρε Ναδάλ χρόνια και ζαμάνια ρε ψηλέ τι λέει?
- Καλά ρε συ. Να σε ρωτήσω ξερεις ποιος είναι ο μεγαλύτερος ποταμός στην Ευρώπη?
- ΠΟΙΟΣ?
- Αυτός 15-0!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Πώς λέγεται το sleeping bag στη Θεσσαλονίκη;
Μπουγάτσα με τουρίστα .



:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πώς λέγεται το sleeping bag στη Θεσσαλονίκη;
Μπουγάτσα με τουρίστα .



:confused:

ρε φιλαρακι μια μπουγατσα με τυρι με δινεις???:D:D:D:P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
-Ελα ρε τι κανεις;

-bafo!!!!

-Μπαφο;;;;;;;;;:confused:

-Βαφω, βρε μαλακα, βαφω....



greeklish!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
-Μπαφο;;;;;;;;;:confused:

αχαχαχα
αχαχαχαχαχαχα
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
πολύ καλόοοοοοοοο :clapup:
μόλις είδα τη λέξη μπάφο θυμήθηκα το........
~~~
κάθονται 2 μαστούρια έξω από τα JUMBO και πίνουν ένα μπάφο συζητώντας ...
ξαφνικά περνάει ένα τρίτο και τους ρωτάει:
-τί κάνετε εδώ ρε μάγκες ???
-τί να κάνουμε ρε αλάνι...
...ρουφάμε και τα λέμε,ρουφάμε και τα λέμε,λέμε !!!

~~~
:hehe:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Κάθονται 2 μαστούρια έξω από τα JUMBO και πίνουν ένα μπάφο συζητώντας ...
Ξαφνικά περνάει ένα τρίτο και τους ρωτάει:
-Τί κάνετε εδώ ρε μάγκες ???
-Τί να κάνουμε ρε αλάνι...
-......Ρουφάμε και τα λέμε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top