Ανέκδοτα και αστεία κειμενάκια

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Έβαλα τόσο σκόρδο στη σάλτσα που από "πεστο" έγινε "γράφτο καλύτερα".​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1. Ένας Μαθηματικός, ένας Βιολόγος και ένας Φυσικός καθόταν σε έναν τραπεζάκι σε γνωστή
καφετέρια των Ιωαννίνων έπιναν καφέ και κοιτούσαν τους ανθρώπους που
μπαινόβγαιναν στο Φαρμακείο δίπλα. Πρώτα βλέπουν 2 άτομα να μπαίνουν μέσα . Περνάει λίγη
ώρα και βλέπουν 3 άτομα να βγαίνουν από μέσα. Τότε λέει ο Φυσικός με ύφος "η μέτρηση δεν ήταν
ακριβής". Τον κοιτάζει ο Βιολόγος όλο απορία και υποθέτει ότι μάλλον θα αναπαράχθηκαν. Ο
Μαθηματικός με ψιλο-αδιάφορο στυλ λέει ότι "αν τώρα μπει ακόμη ένα άτομο μέσα στο κτίριο τότε θα
αδειάσει".
2. Είσαι Μαθηματικός;

Ίσως είσαι Μαθηματικός εάν:
Είσαι ξετρελαμένος με την εξίσωση ln(x) + ημ(χ) =0
Ξέρεις απ' έξω και ανακατοτά τα πρώτα 50 ψηφία του αριθμού π
Στον ύπνο σου βλέπεις "άξονες" να σε κυνηγάνε.
Το άθροισμα των ψηφίων του αριθμού του τηλεφώνου σου είναι πρώτος αριθμός.
Ξέρεις τουλάχιστον 15 τρόπους για να αποδείξεις το Πυθαγόρειο Θεώρημα.
Έχεις ξοδέψει πολλά βράδια προσπαθώντας να αποδείξεις την εικασία Goldbach.

Λες στον πωλητή αυτοκινήτων ότι θα αγοράσεις το μπλε ή το άσπρο μοντέλο και
αισθάνεσαι την ανάγκη να συμπληρώσεις "αλλά όχι και τα δύο".
Έχεις σκύλο που τον φωνάζειςGοdel.
3. -Ξέρεις, η μαμά μου είναι Μαθηματικός. Είναι πολύ καλή στην "επαγωγή" της συμπεριφοράς: "Στο
είπα μια φορά, στο είπα ν φορές, στο είπα ν+1… εεε! αμάν πια!".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Λοιπόν ήταν ένας άνθρωπος ο οποίος ξύπνησε την τρίτη 8/08/2008 στις 8:08 το πρωί, πλένει τα δόντια του σε 8 λεπτά, ντύνεται σε 8 λεπτά, τρώει πρωινό σε 8 λεπτά και στα επόμενα 8 λεπτά είναι ήδη έξω απο το σπίτι του.....πηγαίνει σε 8 λεπτά στη στάση του αστικού, περιμένει 8 λεπτά μέχρι να έρθει το αστικό με το νούμερο 8 και επιβιβάζεται.....σε 8 λεπτά πηγαίνει στην καινούρια του δουλεία και συνειδητοποιεί ότι το γραφείο του βρίσκεται στον 8ο όροφο και είναι το 8ο στη σειρά του ορόφου....κάποια στιγμή λέει "τί στο καλό...???είναι η τυχερή μου μέρα θα πάω στον ιππόδρομο να ποντάρω τα χρήματα μου...." μεσα σε 8 λεπτά πηγαίνει στον ιππόδρομο, περιμένει στο 8ο ταμέιο και είναι ο 8ος στη σειρά που περιμένει....έπειτα απο 8 λεπτά έρχεται η σειρά του και λέει στην κυρία "θέλω να ποντάρω 888.888,88 Ε στο άλογο 8".......πηγαίνει λοιπόν, κάθεται και περιμένει......
Ναι...ναι...έλα αγόρι μου, μπορείς.....ναι......ναι...ναι....ναι......και τελικά βγήκε 8ο......χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:P:P
1. Ένας Μαθηματικός, ένας Βιολόγος και ένας Φυσικός καθόταν σε έναν τραπεζάκι σε γνωστή
καφετέρια των Ιωαννίνων έπιναν καφέ και κοιτούσαν τους ανθρώπους που
μπαινόβγαιναν στο Φαρμακείο δίπλα. Πρώτα βλέπουν 2 άτομα να μπαίνουν μέσα . Περνάει λίγη
ώρα και βλέπουν 3 άτομα να βγαίνουν από μέσα. Τότε λέει ο Φυσικός με ύφος "η μέτρηση δεν ήταν
ακριβής". Τον κοιτάζει ο Βιολόγος όλο απορία και υποθέτει ότι μάλλον θα αναπαράχθηκαν. Ο
Μαθηματικός με ψιλο-αδιάφορο στυλ λέει ότι "αν τώρα μπει ακόμη ένα άτομο μέσα στο κτίριο τότε θα
αδειάσει".
2. Είσαι Μαθηματικός;

Ίσως είσαι Μαθηματικός εάν:
Είσαι ξετρελαμένος με την εξίσωση ln(x) + ημ(χ) =0
Ξέρεις απ' έξω και ανακατοτά τα πρώτα 50 ψηφία του αριθμού π
Στον ύπνο σου βλέπεις "άξονες" να σε κυνηγάνε.
Το άθροισμα των ψηφίων του αριθμού του τηλεφώνου σου είναι πρώτος αριθμός.
Ξέρεις τουλάχιστον 15 τρόπους για να αποδείξεις το Πυθαγόρειο Θεώρημα.
Έχεις ξοδέψει πολλά βράδια προσπαθώντας να αποδείξεις την εικασία Goldbach.

Λες στον πωλητή αυτοκινήτων ότι θα αγοράσεις το μπλε ή το άσπρο μοντέλο και
αισθάνεσαι την ανάγκη να συμπληρώσεις "αλλά όχι και τα δύο".
Έχεις σκύλο που τον φωνάζειςGοdel.

3. -Ξέρεις, η μαμά μου είναι Μαθηματικός. Είναι πολύ καλή στην "επαγωγή" της συμπεριφοράς: "Στο
είπα μια φορά, στο είπα ν φορές, στο είπα ν+1… εεε! αμάν πια!".
καλά....απλά τέλειο...μπορώ να πω οτι είμαι σχεδόν μαθηματικός:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Λοιπόν ήταν ένας άνθρωπος ο οποίος ξύπνησε την τρίτη 8/08/2008 στις 8:08 το πρωί, πλένει τα δόντια του σε 8 λεπτά, ντύνεται σε 8 λεπτά, τρώει πρωινό σε 8 λεπτά και στα επόμενα 8 λεπτά είναι ήδη έξω απο το σπίτι του.....πηγαίνει σε 8 λεπτά στη στάση του αστικού, περιμένει 8 λεπτά μέχρι να έρθει το αστικό με το νούμερο 8 και επιβιβάζεται.....σε 8 λεπτά πηγαίνει στην καινούρια του δουλεία και συνειδητοποιεί ότι το γραφείο του βρίσκεται στον 8ο όροφο και είναι το 8ο στη σειρά του ορόφου....κάποια στιγμή λέει "τί στο καλό...???είναι η τυχερή μου μέρα θα πάω στον ιππόδρομο να ποντάρω τα χρήματα μου...." μεσα σε 8 λεπτά πηγαίνει στον ιππόδρομο, περιμένει στο 8ο ταμέιο και είναι ο 8ος στη σειρά που περιμένει....έπειτα απο 8 λεπτά έρχεται η σειρά του και λέει στην κυρία "θέλω να ποντάρω 888.888,88 Ε στο άλογο 8".......πηγαίνει λοιπόν, κάθεται και περιμένει......
Ναι...ναι...έλα αγόρι μου, μπορείς.....ναι......ναι...ναι....ναι......και τελικά βγήκε 8ο......χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:P:P

καλά....απλά τέλειο...μπορώ να πω οτι είμαι σχεδόν μαθηματικός:P:P:P
mE TOO!!! α ΡΕ τα μαθηματικα ειναι Τελεια πολλοι μαθηματικοι στο σοι γι αυτο εβαλα ανεκδοτα με μαθηματικους!!!View attachment 46889
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Σημερα μου χτυπησαν την πορτα τα παιδια της γειτονιας.
Κανανε λεει ερανο για το δημοτικο κολυμβητηριο και μου ειπαν να δωσω ο,τι εχω ευχαριστηση.

Τους εδωσα ενα ποτηρι νερο.

Με ειπαν γυφτο, δεν καταλαβα γιατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
‎-Η σχέση πρέπει να βασίζεται στην καλή επικοινωνία....
με παίρνει τουλάχιστον 5 φορές την ημέρα..
-στο κινητό?
-στο σαλόνι, στην κουζινα ,στο μπαλκόνι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Παλια ημουν σχιζοφρενης, αλλα ειμαστε ενταξει τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Σκέψεις κατοικίδιων:P:P:P

Οι σκέψεις ενός σκύλου:

Λοιπόν, αυτοί οι άνθρωποι, που ζω μαζί τους, με ταΐζουν, μ' αγαπάνε,
μου έχουν ένα ζεστό σπίτι, με νοιάζονται και με φροντίζουν . . .
Πρέπει να είναι θεοί!

Οι σκέψεις της γάτας:
Λοιπόν, αυτοί οι άνθρωποι, που ζω μαζί τους, με ταΐζουν, μ' αγαπάνε,
μου έχουν ένα ζεστό σπίτι, με νοιάζονται και με φροντίζουν . . .
Πρέπει να είμαι θεά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
δικο μου!

Μια κοπελα ειχε λιγα παραπανω κιλα και στο fb ανεβαζε φωτο μονο με το προσωπο της που ηταν πολυ ομορφο! Μιλαει στο chat με εναν αγνωστο και την ρωταει: Γιατι δεν εχεις καμια φωτο με ολο σου το σωμα να σε δω; Και εκεινη του απανταει: Μα αν δεν το εχεις καταλαβει εδω ειναι facebook οχι bodybook!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου χτυπάνε την πόρτα, ανοίγω, είναι ένας τύπος μ'ένα λαπτοπ κ μου λέει για τα καλά του yahoo.Του έκλεισα την πόρτα. Δεν ακούω yahooβάδες

- Γιατί μου σφυράει αυτός; Ρώτησε το ένα μπουκάλι γάλα το άλλο.
- Γιατί έληξες

Πώς λέγεται ο Γάλλος που κοιτάει τα άστρα? ΑΣΤΡΑΓΑΛΛΟΣ!

-Μωρό μου, σε θέλω σαν τρελός
-Μα είμαστε στο σαλόνι του πλοίου-Ε τι να κάνω, ναύλωσα τώρα

-Φίλε είμαι ο καλύτερος στη σκοποβολή.
-Έλα ρε και δε στόχο…

Αγαπημένος μήνας της Πάολα: γάβγουστος

Μπαίνει ο Οιδίποδας σε ένα μπαρ... - Hi guys!!
Και όλοι μαζί: - Hello motherfucker!

Ότι και να πούμε, άμα δουλεύεις τον Ιούλιο ο χρόνος δεν July.....

- Λεει η κουρού στην φέτα: "θες να τα φτιάξουμε;"
- Κι απαντάει η φετα:"οχι, σε βλέπω σαν φύλλο ¨

- Τι μουσική ακούς;
- Τα πάντα
- Α κι εγώ... gorillaz, arctic monkeys.... πιθηκώτση...

Ρωτάει ένας γάιδαρος πως λέγεται η λέξη "ημέρα" στα αγγλικά και του απαντούν : Ντέι βρε γαιδαράκο, ντέι.

Είναι ένα σκυλί εδώ που από τη μία έρχεται & μου τρίβετε να το χαϊδέψω & απτήν άλλη μου γαβγίζει & με δαγκώνει! προφανώς husky και αντιhusky

Επαναστάτης είναι κι αυτός που στο 3 έχει το MEGA. Επαναστάτης χωρίς ΕΤ-3.

Μετράω προβατάκια να κοιμηθώ αλλά ένα γελάει σπαστικά και δεν με αφήνει. ΑποLOLο πρόβατο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wikiπήδας

Νεοφερμένος

Ο Wikiπήδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
- Γιατί μου σφυράει αυτός; Ρώτησε το ένα μπουκάλι γάλα το άλλο.
- Γιατί έληξες
-Σφύριξα κι έληξες
- Κατούρα και λήγω.
:confused:
-Μωρό μου, σε θέλω σαν τρελός
-Μα είμαστε στο σαλόνι του πλοίου-Ε τι να κάνω, ναύλωσα τώρα
-Μωρό μου θα μείνουμε μαζί μέχρι τα εκατό.
-Ας γεράσω δυνατά.Χαχα. :worry:

-Ο γκόμενος μου πάει με άντρες -Σε λένε το κορίτσι του by (άι, άι) :P
-Φίλε είμαι ο καλύτερος στη σκοποβολή.
-Έλα ρε και δε στόχο…
-Πες "γεια" στις φίλες της μαμας! -Δε θέλω, είναι χοντρές! -Πες "γεια" είπα! -Hello κητη.

-Γνώρισα χθες μια γκόμενα πανηλίθια αλλά μου έκατσε κατευθείαν. -Έλα ρε! Κουτή σου ήρθε!


Αγαπημένος μήνας της Πάολα: γάβγουστος
Άμα κρεμάσεις λέει σιντί διώχνει τα περιστέρια.
Άμα είναι της Πάολας φυλάει και τα γίδια ξερωγώ? :P


Διάλογοι Παπακαλιάτη
Γ: Ωραία η όπερα εχθές;
Α: Σαγαπώ.
Γ: Λερώθηκα καθόλου από το καρπούζι;
Α: Πότε θα σταματήσεις να με αποφεύγεις; Σε θέλω

:confused::confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Σκέψεις κατοικίδιων:P:P:P

Οι σκέψεις ενός σκύλου:

Λοιπόν, αυτοί οι άνθρωποι, που ζω μαζί τους, με ταΐζουν, μ' αγαπάνε,
μου έχουν ένα ζεστό σπίτι, με νοιάζονται και με φροντίζουν . . .
Πρέπει να είναι θεοί!

Οι σκέψεις της γάτας:
Λοιπόν, αυτοί οι άνθρωποι, που ζω μαζί τους, με ταΐζουν, μ' αγαπάνε,
μου έχουν ένα ζεστό σπίτι, με νοιάζονται και με φροντίζουν . . .
Πρέπει να είμαι θεά!!
ε ναι :pfff: ο βασιλικός πισινός του θέλει και καναπέ :P απλώνεται σε όλο τον καναπέ κι εμείς καθόμαστε στην γωνία :redface: ε, είναι να μη θεωρεί τον εαυτό του θεό; :rtfm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pablo Vermuda

Νεοφερμένος

Ο Pablo Vermuda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Χτες γαμήθηκα στα μακαρόνια όλο το βράδυ και τώρα έχω ένα κεφάλι λαζάνι. :worry:

Σε σουβλατζή στην Κρήτη: -πιασε και Μια coca cola zero -Ναι τι ζυρο; Έχουμε ζυρο σοιρινο, ζυρο κοτόπουλο, ζυρο ντονερ, τι απ'ολα σες; :hmm:

προφητικά τα λόγια της δασκάλας μου στο δημοτικό: “ένα λάθος κόμμα μπορεί να σου χαλάσει τη σύνταξη” :)

Όλοι μου λένε ότι έχω μια σχέση εξάρτησης με το ίντερνετ. Τους εξηγώ λοιπόν ότι το χρειάζομαι περισσότερο από το φαγητό. Why φάει. :confused:

Ο ζεστός άνεμος λέγεται λίβας γιατί όλοι θέλουμε να μας αφήσει και να φύγει. Leave us. :hmm:

Περνούσα κάτω από μια υπο ανέγερση οικοδομή και τι ακούω?Μπετανοείτε! :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
- ? <3

- Ορίστε;

- Απορώ με την καρδιά μου.

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα δε σταματάει ποτέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα δε σταματάει ποτέ

δοκιμάζω τις αντο χέσου... :P


ονξυδιτοπικ:

- Κοίτα μύτη που έχει αυτός. Λες να τον κοροϊδεύουν; - who nose ..

- Το νεράκι δικό σας; -Όχι, του ζαγοριού απέναντι.

- Θέλεις να παντρευτούμε?-Με πιάνεις γαμπροετοίμαστο.

- Αξεσουάρ που φωτίζει στο σκοτάδι αλλά γίνεται και δονητής:
φακόφ. :redface:

- Λογικά πάντως θα 'πρεπε να βάλουν κι ένα όριο στο πόσο ακριβά
κινητά μπορούν να αγοράζουν οι Έλληνες. Ένα πλαηφόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Η δίαιτα της ιππασίας
Πρωί: 2 αυγά με μπέικον, 3 τοστ και 2 ποτήρια πορτοκαλάδα. Κάνετε 45 λεπτά ιππασία.
Μεσημέρι: 2 πιάτα της επιλογής σας με ένα μπολ σαλάτα. Κάνετε 2 ώρες ιππασία.
Κολατσιό: 2 σάντουιτς με ζαμπόν και τυρί. Κάνετε 45 λεπτά ιππασία.
Βράδυ: 2 πίτσες με έξτρα τυρί και 1,5 λίτρο Coca Cola. Κάνετε 2 ώρες ιππασία.

Στο τέλος της εβδομάδας σας εγγυώμαι πως η δίαιτα θα έχει πολύ καλά αποτελέσματα.
Το άλογο θα έχει χάσει τουλάχιστον 10 κιλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Θα μου χαρίσεις το ονοματάκι σου;
-Αννα Χαθησαλήτη

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top