Ανέκδοτα και αστεία κειμενάκια

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
277245234.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
241660937.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ένας φαρμακοποιός τυχαίνει να πάει σε μια επείγουσα δουλειά και αφήνει το γιο του να προσέχει το μαγαζί. Το βράδυ στο σπίτι ο φαρμακοποιός ρωτά το γιο του για το πώς πέρασε τη μέρα του στο φαρμακείο - Α, μπαμπά πέρασα πολύ καλά σήμερα. - Δηλαδή;Δεν πιστεύω να έδωσες κανένα λάθος φάρμακο και χαλάσουμε την καλή εικόνα του φαρμακείου μας
- άκου,έρχεται το πρωί η κυρα-Βασιλική και της πόναγε το κεφάλι
- Κι εσύ τι έκανες παιδί μου; - Της έδωσα Nτεπόν - Mετά έρχεται ο κυρ Κώστας και του πόναγε το χέρι - Και τι έκανες - Του το έδεσα το χέρι και του είπα να το ξεκουράσει - Μπράβο γιε μου τίποτα άλλο έγινε; - Έγινε, έγινε - Τι, απαντά ο πατέρας του
- Να το μεσημέρι όπως ετοιμαζόμουνα να κλείσω μπαίνει μέσα μια γκομενάρα κλειδώνει την πόρτα, κλείνει τις κουρτίνες, γδύνεται, ξαπλώνει πάνω στον πάγκο, μου ανοίγει τα πόδια και μου λέει: "δεν σε βλέπω από την καύλα" - Και εσύ τι έκανες παιδί μου;;; - Της έδωσα κολλύριο!!!!!!!!!!!!!! :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top