Αλήθεια ή ψέμα

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ψέμα όσο δεν πάει
Ο/Η από κάτω ξέρει να παίζει κάποιο μουσικό όργανο
Οχι αλλά θα ήθελα πολύ να μάθω να παίζω πιάνο. Ειναι αργά ίσως στα 40.

Ο/Η απο κατω ανοιγει τα πιτογυρα και τρωει πρωτα τη γέμιση
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
Οχι αλλά θα ήθελα πολύ να μάθω να παίζω πιάνο. Ειναι αργά ίσως στα 40.

Ο/Η απο κατω ανοιγει τα πιτογυρα και τρωει πρωτα τη γέμιση
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, μεχρι κι η μύτη μου κάνει βουτιά μαζί με εμένα :lol:

Ο/Η από κάτω έχει φάει κάτι ενώ έχει πέσει κάτω στον δρομο
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, μεχρι κι η μύτη μου κάνει βουτιά μαζί με εμένα :lol:

Ο/Η από κάτω έχει φάει κάτι ενώ έχει πέσει κάτω στον δρομο
Θα εκτεθώ άσχημα τώρα, ωχ. Αλήθεια είναι.

Στον/Στην από κάτω αρέσει η βροχή.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Me too, και συχαίνομαι τις ομπρέλες.

Ο/Η απο κατω βρέχονται οι κάλτσες του και δεν τις κράτα έτσι
Κι εγω σιχαινομαι τις ομπρέλες.

Οταν βρέχονται οι κάλτσες μου αμέσως θέλω να τις βγάλω.

Ο/Η απο κατω ξερει να στριβει τσιγαρο με το χέρι χωρίς το μηχανηματάκι
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Είμαι φανατική αντικαπνίστρια και δεν έχω αγγίξει καπνό ποτέ στη ζωή μου. Αλλά έχω δει τόσες φορές τον αδελφό μου και άλλα άτομα να στρίβουν που θα μπορούσα άνετα πιστεύω. Οπότε αλήθεια θα πω αλλά με κάποια διστακτικότητα.
Ο/Η από κάτω ξέρει να μιλάει πάνω από τρεις γλώσσες.

Μου φαίνεται εμείς οι τρεις θα απαντάμε μόνο :lol:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Είμαι φανατική αντικαπνίστρια και δεν έχω αγγίξει καπνό ποτέ στη ζωή μου. Αλλά έχω δει τόσες φορές τον αδελφό μου και άλλα άτομα να στρίβουν που θα μπορούσα άνετα πιστεύω. Οπότε αλήθεια θα πω αλλά με κάποια διστακτικότητα.
Ο/Η από κάτω ξέρει να μιλάει πάνω από τρεις γλώσσες.

Μου φαίνεται εμείς οι τρεις θα απαντάμε μόνο :lol:
Ψέμα, μονο Αγγλικα Γερμανικά ξέρω, αλλά κάποια στιγμή θέλω Ισπανικά, Γαλλικά, Ρωσικα, Κινέζικα. Γενικα μ αρεσει να μαθαινω γλώσσες.

Ο/Η απο κατω έχει άκοπα νυχάκια στα πατουσάκια τωρα. :bleh:
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
Ψέμα, μονο Αγγλικα Γερμανικά ξέρω, αλλά κάποια στιγμή θέλω Ισπανικά, Γαλλικά, Ρωσικα, Κινέζικα. Γενικα μ αρεσει να μαθαινω γλώσσες.

Ο/Η απο κατω έχει άκοπα νυχάκια στα πατουσάκια τωρα. :bleh:
Ψέμα :prettyplz:

Ο/Η απο κατω είναι picky eater
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Ψέμα :prettyplz:

Ο/Η απο κατω είναι picky eater
Ψέμα, ακριβώς το αντίθετο.
Λοιπόοον, ο/η από κάτω είναι ευέξαπτος/η και χάνει τον αυτοέλεγχό του/της όταν θυμώνει. (btw γιατί δυσκολεύομαι τόσο να βρω ερωτήσεις; :laugh:)
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Ψέμα, ακριβώς το αντίθετο.
Λοιπόοον, ο/η από κάτω είναι ευέξαπτος/η και χάνει τον αυτοέλεγχό του/της όταν θυμώνει. (btw γιατί δυσκολεύομαι τόσο να βρω ερωτήσεις; :laugh:)
Ψέμα, το έχω βελτιώσει (ή απλά περνούσα εφηβεία)
Ο/η από κάτω προτιμά να κάθεται στο σπίτι παρά να βγαίνει έξω το ΣΚ
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Αλήθεια.

Ο αποκάτω θέλει να έρθει γρήγορα το καλοκαίρι για να κάνει μπάνια.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Μεγάλη αλήθεια. Ανυπομονώ.
Ο/Η από κάτω είναι νυχτοπούλι.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
Ψέμα 🥲 (έχεις καταλάβει νομίζω τι ώρα σβήνω περίπου)

Ο/Η απο κατω δεν του αρέσουν οι αποκριες
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αλήθεια. Τις απεχθάνομαι.

Ο/Η από κάτω θα προτιμούσε να κανει extreme tourism (τουρισμό σε μέρη με ακραίες συνθηκες πχ Αλάσκα)
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Ναι ναι και πάλι ναι ωωω ΝΑΙ
Ο αποκάτω είναι κυκλοθυμικός
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Ναι, σε εξευτελιστικό βαθμό.

Ο/η απο κάτω έχει συχνουρία (τι; θέλω τσισάκια και μου ρθε η ερωτηση!)
Οχι.. Ίσως κατά περιόδους
Ο αποκάτω έχει κάνει πράγματα σε προσωπικό επίπεδο που έθεσαν σε κίνδυνο την ασφάλεια του
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Οχι.. Ίσως κατά περιόδους
Ο αποκάτω έχει κάνει πράγματα σε προσωπικό επίπεδο που έθεσαν σε κίνδυνο την ασφάλεια του
Μια και δυο...

Ο/η απο κάτω έχει μαγειρέψει τουλάχιστον μια φορά για τα κατοικίδιά του (αν έχει).
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top