Αλήθεια ή ψέμα

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Αλήθεια

Ο/η από κάτω προτιμά τον χειμώνα από το καλοκαίρι
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Αλήθεια και Ψέμα (;)

Είχα ένα σκύλο 😢
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ναι, μου αρεσουν τα κερασάκια.

Ο απο κατω έχει φάει πολλα παγωτα ήδη για φέτος.:upside:
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/η από κάτω θα πάει διακοπές φέτος
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλήθεια! Έκλεισα σήμερα εισιτήρια.


Ο/η από κάτω θα παει διακοπες φέτος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ναι θα γούσταρα Αλάσκα, το χω ψαξει για τα 2 νησάκια που ειναι στην άκρη στο Βερίγγειο Πορθμό λέγεται extreme tourism, αν μπορούσα θα το έκανα. Δυστυχώς ρεαλιστικά, δεν μπορώ.

Ο από κατω θα ρχόταν μαζί μου να καναμε κύκλο Ισλανδίας.
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλήθεια, αν και ψιλοντρεπομαι εεε 😛

Ο/η από κάτω έχει ταξιδέψει σε περισσότερες από 5 χωρες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αλήθεια, αν και ψιλοντρεπομαι εεε 😛

Ο/η από κάτω έχει ταξιδέψει σε περισσότερες από 5 χωρες.
Μην αγχώνεσαι, εγω ντρέπομαι περισσότερο, ασχετως τι πρόσωπο δειχνω στο φόρουμ. Μόλις με δεις με τα "συγγνώμη, σας πάτησα; Περάστε παρακαλώ" θα πεις με τρολλάρει ο τυπος.

Οχι, αποφευγω γενικώς το αλκοολ εγω πλέον.


Ο/η απο κατω έχει piercing
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μου αρέσει ιδιαίτερα αλλά ψέμα.

Ο/η από κάτω έχει piercing(s)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Όχι αλλά θα ήθελα πολύ (εχω κανει παλια μαθηματα), για να ταξιδέψω στην Αφρική μελλοντικά.

Ο/η απο κατω ξερει γερμανικα
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Ναι αλλά το μετάνιωσα που έμαθα γιατί μιλιούνται μόνο σε τρεις χώρες

Ο/Η αποκάτω ξέρει καλά αγγλικά
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top