Αλήθεια ή ψέμα

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υποχθόνια κιόλας ;;;ψέμα.καμια σχέση. Αυτού τους είδους η ανωτερότητα προωθεί τις οποίες διακρίσεις, εγώ είμαι υπέρμαχος της ίσης αντιμετώπισης.

Στον /την αποκάτω αρέσουν οι ταινίες επιστημονικής φαντασίας που διαδραματίζονται στο διάστημα

Ναι δεν ξέρω πως να το περιγράψω τώρα αλλά αρκετοί μου τπ βγάζουν αυτο. μπραβο όμως ♥️

Χμμ ψεμμα , δεν με χαλάνε δηλαδή, αλλά προτιμώ ταινίες φαντασιας σκετο. Το διάστημα σαν κονσεπτ μου φαίνεται πολύ ανοριτζιναλ και βαρετο σε ταινίες ειδικα 🤷

Ο/η από κάτω τρωει λίγα συγκεκριμένα φαγητά μόνο
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Αλήθεια (αν και στην πραγματικότητα, μοναδικός λόγος που άρχισα πρόσφατα να το βλέπω, είναι ο εδώ σχολιασμός που κάνω με την αγαπητή παρέα του στεκιού :)).


@ από κάτω έχει τάσεις αναβλητικότητας (σε πράγματα που πρέπει να γίνουν) όταν τον/ην πιάνει άγχος.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Αλήθεια. Η αναβλητικότητα στο μεγαλείο της. Λειτουργώ συνήθως κατόπιν πίεσης. Παίρνω φωτιά υπό συνθήκες ασφυξίας.
Ίδια ερώτηση
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αλήθεια. Αναβάλλω αναβάλλω μέχρι να φτασει το σκατο στην καλτσα και ερχεται μια ημέρα που μέσα σε ενα 24ωρο κάνω πράγματα που λιμναζαν ισως και για χρόνια.

Ίδια ερωτηση
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
@ από κάτω έχει τάσεις αναβλητικότητας (σε πράγματα που πρέπει να γίνουν) όταν τον/ην πιάνει άγχος.
Κατά βάση όχι.
Από υποχρεώσεις αναβάλλω μονάχα ότι δεν είναι επείγον και δεν με ενδιαφέρει.


Το από κάτω άτομο συμπεριφέρεται χειριστικά και δεν στηρίζει τα κοντινά του άτομα
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Ψέμα... Δε θέλω να κάνω ο, τι απεχθάνομαι να μου κάνουν!
Ο/η αποκάτω υπήρξε θύμα χειριστικοτητας
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αλήθεια, αν και δεν μου αρεσει να αυτοπροσδιοριζομαι ως θύμα. Απλά αγάπησα λίγο πιο τυφλά απ' όσο έπρεπε. Δεν μπορούν να σε χειριστούν αν δεν κανεις κι εσυ βλακείες.

Ο από κατω θεωρει τον εαυτό του απαλλαγμένο εντελώς από το κακό.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Ψέμα. Πως θα μπορούσε να γίνει αυτό, όταν είσαι επιρρεπες ως άτομο ;εξάλλου θα άγγιζε τα όρια της επιστημονικής φαντασίας να αυτοπροσδιοριζομουν ως αγγελική φυσιογνωμία
Ίδια ερώτηση
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,474 μηνύματα.
Αλίμονο σ΄ αυτόν που πιστεύει ότι δεν αμαρτάνει...Αλίμονό του. Στον άνθρωπο, άλλωστε, υπάρχει το καλό και το κακό. Το θέμα είναι πιο "ταΐζεις" περισσότερο. Ακόμα και η προσπάθεια να μην τροφοδοτούμε τον κακό εαυτό μας, είναι σημαντική...


Ίδια ερώτηση
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
(εντελώς) Ψέμα.
Θα ήταν ουτοπία (μη πω ηλιθιότητα) να πιστεύω οτι υπάρχει άνθρωπος απαλλαγμένος εντελώς από το κακό - για ποιο λόγο ο εαυτός μου να αποτελεί εξαίρεση;
Είναι και που ειδάλλως δεν θα επιβιώναμε στον μάταιο τούτο κόσμο, με τις τόσες ανθρώπινες αδυναμίες και ατέλειες.

@ αποκάτω είναι επιρρεπής στις γαστριμαργικές απολαύσεις.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Αλήθεια. Ιδιαίτερα σε περιόδους συναισθηματικής φόρτισης😕

Ο/η αποκάτω έχει αγοραφοβία και στρεσσαρεται μέσα στο πλήθος
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αλήθεια. Ιδιαίτερα σε περιόδους συναισθηματικής φόρτισης😕

Ο/η αποκάτω έχει αγοραφοβία και στρεσσαρεται μέσα στο πλήθος
Εαν με βάλεις στην άκρη του πλήθους να ξερω οτι εχω διαφυγή, ή πρόσβαση σε τουαλέτα ή έξοδο σε μερος με καθαρο αέρα, είμαι πολύ καλά. Αν με βάλεις όμως στο κέντρο του πλήθους χωρίς διαφυγή, θα αρχίσω να ανεβαζω θερμοκρασία, να ιδρώνω, να εχω ακούσιες κινήσεις στην κοιλίτσα και γενικά να πανικοβάλλομαι. Δεν ξερω τι ειναι αλλα παρτο οπως θέλεις. :bleh:

Ο/η απο κάτω τραγουδάει όταν κάνει μπανάααααααακι!
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Ψέμα. Αλλά τραγουδάω σε άλλους χώρους του σπιτιού.
Ο/ η αποκάτω τρελαίνεται για μοναχικές διαδρομές με οποιοδήποτε μεταφορικό μέσο
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Ψέμα. Δεν μπορώ να αγαπάω ένα μέρος που έχω γνωρίσει μόνο από φιλμ, ωστόσο μου αρέσει η απίστευτη παλέτα χρωμάτων τοπίων και ανθρώπων
Ο/ η αποκάτω είναι πολυ πρωινός τυπος
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Αλήθεια. Μπορώ να σηκωθώ από το κρεβάτι και σε 5 λεπτά να οδηγάω ας πούμε. Το μυαλό μου δουλεύει στο 100% μόλις ξυπνήσω. Ο Δημήτρης ας πούμε θέλει δύο ώρες να ξυπνήσει ο εγκέφαλος και τον κοροϊδεύω :P

@ αποκάτω έχει φτάσει στον πάτο για μια γυναίκα - έναν άντρα.
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλήθεια. Μπορώ να σηκωθώ από το κρεβάτι και σε 5 λεπτά να οδηγάω ας πούμε. Το μυαλό μου δουλεύει στο 100% μόλις ξυπνήσω. Ο Δημήτρης ας πούμε θέλει δύο ώρες να ξυπνήσει ο εγκέφαλος και τον κοροϊδεύω :P

@ αποκάτω έχει φτάσει στον πάτο για μια γυναίκα - έναν άντρα.

Αλήθεια

ο/η από κάτω χρειάζεται που και που μια καμία σφαλιαριτσα για να επανέρχεται στην πραγματικότητα

(εγώ σιγουρρραα ναι : p)
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Ψέμα

Στον/Στην από κάτω αρέσει να διαβάζει λογοτεχνικά βιβλία
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top