Αλήθεια ή ψέμα

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εννοείται!

Ο/η αποκάτω έχει αντικειμενική κρίση και βάζει στην άκρη την όποια αδυναμία που έχει
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλήθεια (τουλάχιστον, το προσπαθώ...)...


Ο/η από κάτω θ' άλλαζε πολλά στο παρελθόν ή τίποτα ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Τίποτα. Με έκανε ετοιμοπόλεμο και πλέον βλέπω πεντακάθαρα από νωρίς πολλά που άλλοτε θα μου έπαιρνε χρόνια να τα δω. Είμαι οι πληγές μου, είμαι τα λάθη μου, είμαι ήδη καλύτερος.

Ο/Η από κάτω έχει την αναποφασιστικότητα στο αίμα του.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αλήθεια .


@ από κάτω είναι καχύποπτος
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ψέμα .


Στ@ από κάτω αρέσει το σινεμά πιο πολύ από το θεατρο
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Να παίζω σε θεατρο, αλλά να παρακολουθώ σινεμά.

Ίδια ερωτηση
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/η αποκάτω μαθαίνει μια ξένη γλώσσα αυτό το διάστημα
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψέμα (αλλά, προτίθεμαι, στο εγγύς μέλλον...)



Ο/η από κάτω θέτει, από την αρχή, τα όρια του στις σχέσεις...
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Αλήθεια (μεγάλη...)



Ο/η από κάτω το ΄χει με τη μαγειρική... :P

ΝΑΙ αλήθεια, τον τελευταίο καιρό ανακάλυψα ότι μου αρέσει, χωρίς να έχω κάψει το σπίτι :lol:

ο/η από κάτω το τελευταίο διάστημα νυστάζει όλη μέρα :'(
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψέμα (αν και δεν χορταίνω ύπνο, το ΄χω...)



Ο/η από κάτω προτιμά την τηλεόραση, από τη μουσική...
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψέμα (έχει ωραία μέρα, χαρά Θεού, σιγά μην κλείσω τα μάτια...)



Ο/η από κάτω συνηθίζει να κοιμάται, το μεσημέρι...
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψέμα (δεν βλέπω τηλεόραση...παλιά το έκανα...)



Ο/η από κάτω παρακολουθεί παιχνίδια επιβίωσης...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top