Αλήθεια ή ψέμα

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/Η από κάτω έχει κάνει σχέση από απόσταση.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλήθεια (μας χώριζε η θάλασσα...)


Ο/η από κάτω χάνει την ψυχραιμία του/της, συχνά - πυκνά...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,237 μηνύματα.
Ψεμα

Ο/η από κάτω έχει δίπλωμα οδήγησης
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Ψέμα


@ από κάτω λατρεύει τα επιτραπέζια
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/η αποκάτω κάνει συχνά ανακύκλωση
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλήθεια (αθάνατο ελληνικό σουβλάκι...)



Ο/η από κάτω επιθυμεί να το στρώσει, σήμερα, για τα καλά...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Οχι πολυ γιατι θελω να βγω δεν μαρεσει το μεσα,και το πολυ χιονι δεν ευνοει τις μετακινησεις βεβαιως :D

Ιδια ερωτηση
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Να το στρώσει στα Καμίνια, δύσκολο εως ακατόρθωτο. Αλλά, ναι! Θα ήθελα να το έστρωνε. Μου αρέσει το χιόνι, αλλά δεν είμαι από τους προνομιούχους. Δεν πειράζει όμως, είμαι δύο βήματα από τη θάλασσα :bleh:

Ο/η αποκάτω έχει κάνει το πρώτο βήμα επανασύνδεσης μετά από χωρισμό
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ποτέ μου όμως.

Ο/η αποκάτω έχει κάποιο είδος αλλεργίας
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλήθεια (στην πονηριά, στην αγένεια, στους τσακωμούς και στα πλακώματα...) :redface:


Ίδια ερώτηση...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Στην ειρωνεια και στην κακεντρεχεια ναι :bleh:

Ιδια ερωτηση
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εννοείται και αλήθεια!

Ο/η αποκάτω έχει απωθημένα στη ζωή του/της
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Αλήθεια.


Ο/η αποκάτω δεν ξέρει τι να μαγειρέψει σήμερα.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ψέμα. Δεν υπάρχει περίπτωση εδώ που μένω να αποκλειστώ, οπότε δεν χρειάστηκε κιόλας

Ο/η αποκάτω πιστεύει στις προκαταλήψεις
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top