Αλήθεια ή ψέμα

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,446 μηνύματα.
Αλήθεια (ηταν μικρη )


Ο/Η απο κάτω λεει συχνά "λευκά ψέματα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ψέμα. Τα λευκά ψέμματα είναι μικρά, κι εγω δεν χαλάω την αλήθεια μου για μικροπράγματα. Από την άλλη ούτε για μεγάλα ψέμματα θα την χάλαγα, γιατί είμαι λίγο σαδιστής και μου αρέσει να βλέπω το πρόσωπο του άλλου όταν τρώει κατάφατσα και direct την αλήθεια. Τα ψέμματα τα φυλάω μόνο για ιδιαίτερες περιπτώσεις, όταν έχω να κάνω με απατεώνα και του επιστρέφω την εξαπάτηση. (είναι διπλή η ευχαρίστηση όταν εξαπατάς τον απατεώνα - Μακιαβέλι)



Ο/η από κάτω ξέρει να/και φτιάχνει κοκτέηλ στο σπίτι.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ψέμα.



Ο/η αποκάτω χρωστάει χρήματα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,446 μηνύματα.
Ψεμα



Ο/Η απο κατω κοιμαται με κάλτσες
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ψέμα.


Ο/η αποκάτω έχει υποδυθεί ρόλους κατά τη σεξουαλική συνεύρεση.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αλήθεια

Ο/Η από κάτω παρακολουθεί κάποιο σεμινάριο/πρόγραμμα επιμόρφωσης αυτή την περίοδο.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,446 μηνύματα.
Ψεμα


Ο/η από κατω τρελαίνεται για σοκολατένια γλυκά
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,951 μηνύματα.
ψέμα. δεν τρελαίνομαι για γλυκά. αν είναι για κάνα ούζο φωνάξτε με.



ο/η από κάτω τρελαίνεται για μακαρόνια
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Αλήθεια :cool: (ζω αποκλειστικά με μακαρόνια και έχω πάρει πτυχίο)


Ο/η από κάτω είναι φουλ ερωτευμένος/η
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,446 μηνύματα.
Ψεμα


Ο/η αποκάτω εχει απατήσει
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αλήθεια

Ο/η από κάτω αρέσκεται στο να τρώει πολύ καυτερά φαγητά
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,446 μηνύματα.
Αλήθεια


Ο/η απο κάτω μένει μονος του/της
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Αλήθεια, ολομόναχος και στο καβούκι μου. :lock:

Ο/Η από κάτω βαδίζει τον δρόμο που χαράσσουν οι άλλοι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ψέμα (διατηρώ ακόμα και το δικαίωμα της αυτοκαταστροφής).



Ο/η αποκάτω είναι μοναχοπαίδι.
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Ψέμα (το σάντουιτς είμαι) :cool:


Ο/η από κάτω φοβάται τους γιατρούς
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Αλήθεια, τους ύπουλους.

Ο/Η από κάτω έχει πνίξει τα «θέλω» του/της μέσα στα «πρέπει».
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,446 μηνύματα.
Ψεμα


Ο/η αποκατω νιώθει εύκολα ενοχές
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,951 μηνύματα.
αλήθεια. κυρίως παλιότερα. παρανοώ και νομίζω ότι εγώ φταίω για όλα.


ο/η από κάτω ετοιμάζεται να βγει βόλτα απόψε.
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Ψέμα (δεν βγαίνουμε μέχρι να βεβαιωθούμε ότι δεν θα υπάρξουν ανεπιθύμητες συναντήσεις)


Ο/η από κάτω είναι κοιλιόδουλος/η
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top