Αλήθεια ή ψέμα

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
εν μέρει αλήθεια (+ brazil)


Ο αποκάτω τρολάρει ασύστολα
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ψέμα, τρολλαρω με μέτρο


Ο από κάτω ιδρώνει στο στήθος
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Αλήθεια

Ο απο κάτω έχει τάση να μαζεύει άχρηστα πράγματα
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Αλήθεια. Φαινομενικά "άχρηστα". Που κατά περίεργο τρόπο γίνονται χρήσιμα, αφού έχω αποφασίσει και τα έχω ξεφορτωθεί.

Ο/η αποκάτω ακούει κυρίως ελληνική μουσική.
 

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Αλήθεια. Φαινομενικά "άχρηστα". Που κατά περίεργο τρόπο γίνονται χρήσιμα, αφού έχω αποφασίσει και τα έχω ξεφορτωθεί.

Ο/η αποκάτω ακούει κυρίως ελληνική μουσική.
ψέμα.

ο/η από κάτω γράφει πανελλαδικές το 2022
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ψέμα καραμπινάτο...
Πλέον παίρνω σύνταξη.. έδινα το ένδοξο 2016 πανελελέ έχοντας φοβερή ψυχραιμία και μηδαμινό άγχος :hehe:


Ο/η από κάτω λατρεύει το χορό
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Αλήθεια


Ο/η αποκάτω είναι λαίμαργος/η
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Αλήθεια, τρώω τρώω αλλά δεν βάζω ούτε γραμμάριο, εκεί σταθερός.

Ο/Η από κάτω με αντιπαθεί και θεωρεί ότι είμαι σπασίκλας.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ψέμα (πότε πρόλαβε; :P)


Ο/η αποκάτω ρέπει προς την κραιπάλη
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Κραιπάλη = κοσμικές απολαύσεις (μεταφορική έννοια). Εε, ποιός σήμερα δεν έχει την τάση να τις απολαμβάνει, εκτός απ' τους καλόγερους και τις μοναχές;
Αλήθεια, αλλά μόνο για ορισμένες, όχι μεθύσια και ξενύχτια.

Ο/Η από κάτω δεν θα βοηθούσε μόνο με εθελοντικό σκοπό τους συνανθρώπους του/της.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ψέμα, το χω ήδη κάνει.



Ο από κάτω κάνει αποτρίχωση με κερί
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Αλήθεια μέχρι αηδίας όσο κι αν προσπάθησα να το κρύψω.

Ο απο κατω εχει κατοικίδιο
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ψέμα (ελπίζω)


Ο/η αποκάτω σιχαίνεται τη ρουτίνα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top