Αλήθεια ή ψέμα

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Μεγάλη αλήθεια.
Παραπλανω τον κόσμο με το να έχω το σπίτι μου τακτοποιημενο αλλά από κάτω βρώμικο. Είμαι καταδικασμενη αν δεν έρθει η κ. Ελένη να με ξεβρωμισει.

Αν μιλάμε για το σώμα βέβαια, μεγάλο ψέμα. Κάνω μπάνιο κάθε μέρα.

Ίδια ερώτηση.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Νομίζω δεν είμαι ούτε υστερική με την καθαριότητα ούτε βρωμιάρα, σε ένα υγιές επίπεδο θα λεγα γιατί κι η πολλή απολύμανση στο τέλος καταλήγει βλαβερή.


Ο/Η από κάτω λατρεύει το μπριάμ.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ψεμα
τον απο κατω τον εχουν πιασει οι γονεις του ή οι γονείς του συντρόφου να κανει σεξ
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ψέμα


ίδια ερώτηση
 

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
όχι, και δε θέλω καν να το κάνω εικόνα

ίδια ερώτηση μπας και βγάλουμε λαυράκι
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι στο λυκειο και ηταν after :D δεν ξερω κατα ποσο μας πιστεψαν οτι λυναμε αλγεβρα:D
χαχαχαχαχαχα μπα δεν ειπαν τιποτα απλα ειπαν α παιδια να σας παραγγειλουμε απεξω? :D
εμεις: οχι παμε να φαμε εξω σε φαση τετοια:D

mtv close the door GIF by The Hills



O επομενος εχει ζησει μια αβολη στιγμη που ηθελε να σκασει στα γελια αλλα συγκρατηθηκε με καποιον συντροφο.:D
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι στο λυκειο και ηταν after :D δεν ξερω κατα ποσο μας πιστεψαν οτι λυναμε αλγεβρα:D
χαχαχαχαχαχα μπα δεν ειπαν τιποτα απλα ειπαν α παιδια να σας παραγγειλουμε απεξω? :D
εμεις: οχι παμε να φαμε εξω σε φαση τετοια:D

mtv close the door GIF by The Hills



O επομενος εχει ζησει μια αβολη στιγμη που ηθελε να σκασει στα γελια αλλα συγκρατηθηκε με καποιον συντροφο.:D
αλήθεια
όταν έχεις γάτες στο σπίτι χώνουν τη μύτη τους παντού :)
(μεταφορικά μιλάω)
ίδια ερώτηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
αλήθεια
όταν έχεις γάτες στο σπίτι χώνουν τη μύτη τους παντού :)
(μεταφορικά μιλάω)
ίδια ερώτηση
Κουτουλια δυνατη on the face και ψεμα ηταν το οτι συγκρατηθηκαμε και δεν γελασε κανεις :D σκασαμε και οι δυο στα γελια επειτα,γιατι κοιταζαμε να συνελθουμε:D

Ιδια ερωτηση παιδια
O επομενος εχει ζησει μια αβολη στιγμη που ηθελε να σκασει στα γελια αλλα συγκρατηθηκε με καποιον συντροφο.:D
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ψέμα
Έχει τύχει κάτι αλλά σκάσαμε στα γέλια (έσκισε το σεντόνι καταλαθος- μάλλον λόγω δύναμης/τριβής με το γόνατο)


Ο/η από κάτω λατρεύει να κάνει γυμναστική
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αληθεια η ζωη μου ολη με ενα παγουρι στο χερι ειμαι :D
Τρεξιμο ποδηλατο κλπ θελω να πω ολο και με κατι θα καταγινομαι😀

Στον επομενο του αρεσουν τα μιλκσεικς.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ψέμα
Έχει τύχει κάτι αλλά σκάσαμε στα γέλια (έσκισε το σεντόνι καταλαθος- μάλλον λόγω δύναμης/τριβής με το γόνατο)


Ο/η από κάτω λατρεύει να κάνει γυμναστική
@yorkie (Λοιπον εμας πρεπει να ηταν μικρο το σεντονι κι εφυγε γιατι ξαφνικα βρεθηκαμε στο στρωμα :D και αναρωτιομασταν γιατι ειναι αλλιως? :D) και σε ξενοδοχειο κιολας :D

Η ερωτηση παραμενει η εξης
Στον επομενο του αρεσουν τα μιλκσεικς.
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
κι ο φραπές δεν πιάνεται για μιλκσέη;
ίδια κατασκευή είναι :ermm:


ο από κάτω σηκώνεται στο μέσο της νύχτας και ακροπατά μέχρι το ψυγείο
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ψεμα δεν το εχω κανει ποτέ

ο αποκατω του αρεσουν τα σνακς διαιτης
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αν εννοούμε απλώς υγιεινά σνακ, αλήθεια. Αν εννοούμε συσκευασμένα σνακ/αναψυκτικά σε διαίτης, πχ coca cola zero, ψέμα.


Ο/Η από κάτω έχει κάνει σεξ σε πυλωτή

(reference:


)
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αληθεια
ο απο κατω δεν θελει να συζηταει για τα προβληματα του
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ψεμα και θελω και μαρεσει κιολας.

Ο αποκατω γενικα δεν ανοιγεται ευκολα σαν ανθρωπος.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μεγαλη αληθεια
ο απο κατω ειναι πολυ ευαισθητος
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλήθεια

Ο/Η από κάτω έχει ξεσκιστεί στις αλεργίες και φτερνίζεται όλη μέρα σαν G3 στο κατά ριπάς. (Πείτε μου πως δεν είμαι μόνος)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
μπα οχι,ψεμα

Ο αποκατω του αρεσει το νερο το παγωμενο ακομα και το χειμωνα.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ο/Η από κάτω έχει ξεσκιστεί στις αλεργίες και φτερνίζεται όλη μέρα σαν G3 στο κατά ριπάς. (Πείτε μου πως δεν είμαι μόνος)
Ω ναι ναι, τα αντιισταμινικά πάνε κι έρχονται

Ο αποκατω του αρεσει το νερο το παγωμενο ακομα και το χειμωνα.
Όχι, το χειμώνα δεν θέλω κρύο νερό.
Όμως και τότε συνεχίζω να τρώω παγωτά ακάθεκτη :bleh:



Ο/η από κάτω θέλει να βγαίνει σε ήσυχα μέρη μακριά από πολύ κοσμο
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψέμα, θέλω να έχει πολύ κόσμο για να χαζεύω χαζογκόμενες με Louis Vuitton τσάντες να περνάνε.

Ίδια ερώτηση.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top