Αλήθεια ή ψέμα

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Αν ο μαζοχισμός είναι να βάζω το ίδιο sad song on replay μέχρι να μου προκαλέσει αρκετό συναισθηματικό πόνο για να κλάψω, αλήθεια.

Του από κάτω τα νεύρα είναι τσατάλια με την καραντίνα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
βεριβεριβεριβερι τρου μαι φρενντ


Ο από κάτω σήμερα ανέβαλε μια υποχρέωσή του για αύριο και most probably δε θα την κάνει ούτε τότε.
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ψέμα, την κάνω ήδη.

Ο από κάτω ακούει μουσική τώρα.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,789 μηνύματα.
Ψέμα

Ο από κάτω έχει φάει σήμερα όσπρια
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν έχω φάει, αλλά όσπρια έχει σήμερα το μενού, οπότε αναγκαστικά, αλήθεια!


Ο από κάτω σήμερα θα φτιάξει γλυκό
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
αλήθεια


ο από κάτω έχει ένα τραγούδι κολλημένο στο μυαλό του αυτή τη στιγμή που δεν του φεύγει με τίποτα
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
αλήθεια


ο από κάτω έχει ένα τραγούδι κολλημένο στο μυαλό του αυτή τη στιγμή που δεν του φεύγει με τίποτα
αληθεια,αυτο
ο απο κατω θελει να ανοιξει το ψυγειο να φαει τα παντα μαζι και την ψυχη του
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αχ ΑΛΗΘΕΙΑ


Ο από κάτω μου αυτή τη στιγμή είναι κουκουλωμενος μες στα σκεπασματα.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αχ ΑΛΗΘΕΙΑ


Ο από κάτω μου αυτή τη στιγμή είναι κουκουλωμενος μες στα σκεπασματα.
Ένα χοντρό πάπλωμα και μια μάλλινη κουβέρτα καί τσαγακι για έξτρα ζεστασιά.

Ο από κάτω μου τρώει παγωτό τό χειμώνα
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Φέτος δεν έτυχε αλλά σε γενικές γραμμές αλήθεια


Ο από κάτω μου έχει φορέσει σιδεράκια
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ψέμα

Ο από κάτω μου, δεν ζει χωρίς καφέ.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,608 μηνύματα.
Ψέμα.



Ο αποκάτω μου έκανε πρόσφατα μια αγορά.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Σ Α Δ
ψεμα

ο απο κατω πινει παντα κρυο καφε
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
ψέμα


ο από κάτω δεν έχει ούτε 1 άσπρο εσώρουχο
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αλήθεια, είχα παλιά όμως.

Ο από κάτω μου έχει πάει σε μεγάλο ποδοσφαιρικό γήπεδο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναιιιι Καραισκακη:shablon_03:χαχαχαχα

Ο αποκατω εχει δει φεραρι απο κοντα
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αληθεια

ο απο κατω οδηγουσε παπακι στα 14
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Ψέμα

Ο από κάτω έχει περισσότερα απο 5 φετίχ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top