Αλήθεια ή ψέμα

SOx

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χημικός μηχανικός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Ψέμα.
Ο από κάτω εκνευρίζεται εύκολα.

yorkie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Αχ ναι (και με βοηθάει και πολύ) -Αλήθεια

Ο από κάτω μου εκνευρίζεται όταν βλέπει μήνυμα μου

EvanescenceQ

Διακεκριμένο μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 7,495 μηνύματα.
οχι καθολου μια χαρα αναρτησεις βαζεις :thumbup:

ο αποκατω λατρευει τη θαλασσα

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 305 μηνύματα.

SOx

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χημικός μηχανικός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Σωστό.
Ο από κάτω σιχαίνεται το τρέξιμο στην άμμο.

yorkie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Αλήθεια!
Μου τη δίνει που καίγονται τα πόδια μου και πετιέται και πάνω

Ο από κάτω μου δεν ξεκινά ποτέ τη μέρα του χωρίς καφέ

SOx

Δραστήριο μέλος

Ψέμα. Πολλές φορές δεν χρειάζεται να πιω καφέ γιατί με πειράζει στα νεύρα.

ο από κάτω δεν πάει ποτέ στα μπουζούκια.

EvanescenceQ

Διακεκριμένο μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 7,495 μηνύματα.
Παω παω μαζώ :P

Ο αποκατω λατρευει τη σαντυγι

SOx

Δραστήριο μέλος

Ψέμα, βγάζω σπυριά με τα γλυκά.
Ο από κάτω δεν τρώει σοκολάτες.

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,249 μηνύματα.
Μεγαλη αλήθεια, και τα γλυκά γενικότερα δεν μαρεσουν.
Ο απο κάτω τρώει πιτόγυρα

SOx

Δραστήριο μέλος

Ψέμα. Ευτυχώς δεν έχει στη χώρα που ζω.
Ο από κάτω δεν τρώει αρνί.

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,249 μηνύματα.
Αλήθειαααα.
Ο απο κάτω δεν έχει πολλή υπομονή.

SOx

Δραστήριο μέλος

Ψέμα, σκάω γάιδαρο.
Ο από κάτω έχει πολλά νεύρα.

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ναι ρε φιλε αληθεια
ίδια ερωτηση

SOx

Δραστήριο μέλος

Αλήθεια, μετά τα 2 ποτά, αν κι εφόσον.
Ο από κάτω βλέπει πολύ Netflix.

SOx

Δραστήριο μέλος

Αλήθεια και είναι και τα αγαπημένα μου.
Ο από κάτω δεν ακούει κλασική μουσική.

EvanescenceQ

Διακεκριμένο μέλος

Ακουω αμ πως?ολα τα ειδη :D

ο αποκατω λατρευει τα παγωμενα σμουθις

Χρήστες Βρείτε παρόμοια