Αλήθεια ή ψέμα

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,949 μηνύματα.
Ψέμα
Του αποκάτω η στεκιτικη εικόνα ταυτίζεται απόλυτα με την εικόνα που προβάλει και στην καθημερινή του ζωή εκτός στεκιου χωρίς περικοπές.
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Ψέμα
Του αποκάτω η στεκιτικη εικόνα ταυτίζεται απόλυτα με την εικόνα που προβάλει και στην καθημερινή του ζωή εκτός στεκιου χωρίς περικοπές.

Το σίγουρο είναι ότι δεν παριστάνω κάτι που δεν είμαι. Ωστόσο, επειδή έχουν μεσολαβήσει τόσα εδώ μέσα, δεν μπορώ να πω ότι νιώθω ελεύθερα να είμαι ο εαυτός μου. Κι αυτό μάλλον βγαίνει προς τα έξω. Μπορεί να φαίνομαι ξινή, σνομπ, απρόσιτη, οτιδήποτε. Δεν έχω ιδέα.

Ο/Η από κάτω θα έβρισκε ενδιαφέρον ν' ασχοληθεί με τον πηλό.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,890 μηνύματα.
Αλήθεια, θα είχε πολύ ενδιαφέρον.

Ο/Η από κάτω θα ήθελε πολύ να αλληλογραφεί με κάποιον.
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Αλήθεια. Είναι γοητευτική η όλη διαδικασία, σαν ιεροτελεστία, το να καθίσεις να γράψεις, να πας να το στείλεις, να νιώθεις το αίσθημα της προσμονής για την απάντηση.

Ο/Η από κάτω προτιμά τον takeaway καφέ με βολτίτσα απ' το να κάτσει σε καφέ.
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,949 μηνύματα.
Αλήθεια
Ο / η αποκάτω " πάσχει "από αναβλητικότητα πρώτου βαθμού με ο, τι του φαίνεται απεχθής ως υποχρέωση πλην όμως πρέπει να γίνει.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,460 μηνύματα.
Αλήθεια :adventure:

Ο/,η αποκάτω χορεύει ζεϊμπέκικο
 

Κάμπια

Διάσημο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,100 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/Η από κάτω έχει εξερευνήσει εγκαταλελειμμένο κτήριο
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/Η από κάτω έχει εξερευνήσει εγκαταλελειμμένο κτήριο
Αλήθεια(όχι μέσα φυσικά), όταν ήμουν στο δημοτικό με τα παιδιά της γειτονιάς μου μετά από παιχνίδια. Εννοείται ότι ήμουν αυτός που καθόταν πίσω πίσω και δεν μπήκε καν μέσα. Ηταν παλιό αρχοντικό και βγάλαμε την φήμη οτι είναι στοιχειωμένο (μόνο 5 λεπτά έμεινα :loltooth:)

Ο/η απο κάτω θα ήθελε να μείνει για πάντα στην επαρχία (χωριό)
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,949 μηνύματα.
Αλήθεια, αλλά όχι τώρα..στο μέλλον και υπό προϋποθέσεις να έχει υδάτινο στοιχείο και δάση γύρω, να μην είμαι μόνη, αλλά να έχω φίλους και να υπάρχει σχετικά κοντά κάποιο αστικό κέντρο.
Ο/η αποκάτω πνίγεται στη μεγάλη πολη που ζει.
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,234 μηνύματα.

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,949 μηνύματα.
Αλήθεια ( είναι αμήχανες)
Ο/η αποκάτω σε αντίθεση με την πραγματική ζωή στη διαδικτυακή είναι λαλίστατος.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,910 μηνύματα.
Ψέμα.
Στην πραγματικότητα το αντίστροφο συμβαίνει. :P


Ο/η αποκάτω "σκαλίζει το δίκαννο" (τα ρουθούνια με το δάχτυλο), όταν δεν
(ή νομίζει πως δεν) τον/ην βλέπει κανείς.
 

vasilagas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilagas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Ψέμα

ο/η από κάτω περνάει-έχει περάσει quarter life crisis
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,474 μηνύματα.
Ψέμα

ο/η από κάτω περνάει-έχει περάσει quarter life crisis
Ω ναι και συνεχίζεται, σαν απονερο μεν αλλά συνεχίζεται. Τι ρωτησες ρε φιλε, ωραίο.

Το κρατάμε και για τον απο κατω το ίδιο ερωτημα, ήτο καλό.
 

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Ω ναι και συνεχίζεται, σαν απονερο μεν αλλά συνεχίζεται. Τι ρωτησες ρε φιλε, ωραίο.

Το κρατάμε και για τον απο κατω το ίδιο ερωτημα, ήτο καλό.
Αλήθεια

Που πάω, ποια είμαι, πως έφτασα ως εδώ. Όλα τα ωραία

Ο/η από κάτω, είναι ντροπαλός στην πραγματική ζωή
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,474 μηνύματα.

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Ναι αλλα μη το πειτε παραέξω.

Ο απο κατω ακουει μουσικη με ακουστικα και πιανει τον εαυτο του να τραγουδαει δυνατα 3 τη νυχτα. :bleh:
Ψέμα

Έχω να βάλω ακουστικά χρόνια. Παρ'ολα αυτά, τραγουδάω μερικές φορές 😝

Ο/η από κάτω, τρώει ένα γλυκό/ημέρα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,474 μηνύματα.
Ψέμα

Έχω να βάλω ακουστικά χρόνια. Παρ'ολα αυτά, τραγουδάω μερικές φορές 😝

Ο/η από κάτω, τρώει ένα γλυκό/ημέρα
Αυτες τις 2-3 μερες ναι θα τρωω γλυκό, την τουρτα, για να μη χαλάσει. Γενικα τρωω ενα καθε παρασκευή μόνο.

Ο απο κατω θέλει να κανει διαιτούλα. :upside:
 

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Αυτες τις 2-3 μερες ναι θα τρωω γλυκό, την τουρτα, για να μη χαλάσει. Γενικα τρωω ενα καθε παρασκευή μόνο.

Ο απο κατω θέλει να κανει διαιτούλα. :upside:
Ψέμα 😝

Είμαι αρκετά αδύνατη, να βάλω κιλά πρέπει, αλλά έχω θέσει ως προτεραιότητα να μάθω να τρώω πιο υγιεινά. Και τα κιλά θα έρθουν

Ο/η απο κάτω, προτιμά να βλέπει ταινίες στο σπίτι από ότι στον κινηματογράφο
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,474 μηνύματα.
Ψέμα 😝

Είμαι αρκετά αδύνατη, να βάλω κιλά πρέπει, αλλά έχω θέσει ως προτεραιότητα να μάθω να τρώω πιο υγιεινά. Και τα κιλά θα έρθουν

Ο/η απο κάτω, προτιμά να βλέπει ταινίες στο σπίτι από ότι στον κινηματογράφο
Ω ναι αληθεια! Αρκει να μη συνοδευεται απο τροφιμα που τριβονται (πχ τσιπς) στους καναπέδες απο την παρεα αν υπάρχει.

Ο/η απο κατω μπορει να δει θρίλερ τη νυχτα και να παει για υπνο ησυχος μετα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top