Ακούω τώρα...

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,216 μηνύματα.

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 673 μηνύματα.
Το ρεφρέν ότι καλύτερο
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ, ακούγονται και τα τζιτζίκια τώρα έξω και η όλη αίσθηση είναι απλά υπέροχη...
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,101 μηνύματα.

ΕΠΟΣ, αυτό και το Anubis, ΑΧ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,216 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,216 μηνύματα.
Εβαλα αυτό στη γάτα μου για να πάψει να νιαουρίζει. Το άκουσε και μου ζήτησε αναδιανομή του πλούτου στο πορτοφόλι μου να πάει να παρει λαϊκό πατεδάκι με σως gravy.

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,216 μηνύματα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,216 μηνύματα.
Αυτά τα λυσσάρικα τα αδερφίστικα τα μπουρδελέ, πολύ μου αρέσουν και μου φτιάχνουσι τη διάθεση. Πάμε κούκλε αιωνια σου η μνήμη.

 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.
Και αναρωτιόμουν γιατί μου έχει κολλήσει τόσο πολύ. Εμ, άμα λέγεται Ariis ο δημιουργός επόμενο είναι
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,216 μηνύματα.
 
Top