Ακούω τώρα...

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,267 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,943 μηνύματα.
ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΑΠΑΣ ❤️✨️❤️✨️❤️✨️❤️

Αυτό το τραγούδι θα μπει στο γάμο μου. Άσε έρχεται Θεσσαλονίκη και δεν έχω με ποιον να πάω
Αχ τι ωραίο (τραγούδι) !!! Και τί ωραία, τί καλά !!! Μπράβο σου, βρε συ. Μπράβο σας...

Με συγκίνησες...

 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,267 μηνύματα.
Αχ τι ωραίο (τραγούδι) !!! Και τί ωραία, τί καλά !!! Μπράβο σου, βρε συ. Μπράβο σας...

Με συγκίνησες...

Χαχα σε ευχαριστώ πολυ❤️ δεν μου έχει γίνει πρόταση γάμου ακόμα επειδή είμαι νιατο 🤣

Αλλά όταν, αυτό θα μπει! Ταιριάζει και με τον τρόπο που γνωριστήκαμε πολύ 🫶
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,470 μηνύματα.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,893 μηνύματα.
ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΑΠΑΣ ❤️✨️❤️✨️❤️✨️❤️

Αυτό το τραγούδι θα μπει στο γάμο μου. Άσε έρχεται Θεσσαλονίκη και δεν έχω με ποιον να πάω
Αχ, κι εγώ σκέφτομαι ότι αν μου το αφιερώσει αυτό ποτέ κάποια, πρώτα θα βάλω τα κλάματα και μετά θα της κάνω πρόταση γάμου :lol:
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,274 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,562 μηνύματα.
Ξέρω ξέρω, ό,τι θυμάμαι χαίρομαι και εγώ
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,893 μηνύματα.

Για το τραγούδι και μόνο !!!
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,562 μηνύματα.
Συμφωνώ, ιδιαίτερα οι στιγμές 1:10 και 1:18-1:20 είναι όλα τα λεφτά.
Από άποψη τραγουδιού εννοώ φυσικά, τώρα τι σκέφτεστε εσείς δεν ξέρω
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,893 μηνύματα.
Συμφωνώ, ιδιαίτερα οι στιγμές 1:10 και 1:18-1:20 είναι όλα τα λεφτά.
Από άποψη τραγουδιού εννοώ φυσικά, τώρα τι σκέφτεστε εσείς δεν ξέρω
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, αυτό το κομμάτι βάζω σ υ ν έ χ ε ι α σε repeat. Ειδικά εκεί με το χμ, μουα, ανατριχιάζω από τις νότες
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,562 μηνύματα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, αυτό το κομμάτι βάζω σ υ ν έ χ ε ι α σε repeat. Ειδικά εκεί με το χμ, μουα, ανατριχιάζω από τις νότες
Ναι και εμένα για αυτόν και μόνο το λόγο μου αρέσουν τα συγκεκριμένα σημεία :rolleyes:.
Όχι εντάξει, πέρα από την πλάκα τώρα όντως πολύ ωραίο είναι.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,893 μηνύματα.
Ναι και εμένα για αυτόν και μόνο το λόγο μου αρέσουν τα συγκεκριμένα σημεία :rolleyes:.
Όχι εντάξει, πέρα από την πλάκα τώρα όντως πολύ ωραίο είναι.
ως και εβραϊκά στο duolingo είχα βάλει να μάθω αλλά παραήταν δύσκολα και τα παράτησα. μόνο ένα "where is father?" μου έχει μείνει... τέλος πάντων, μη βγαίνουμε εκτός θέματος :lol:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,910 μηνύματα.
Η απόλυτη χαλαρωση, με νότες νοσταλγίας. :)

 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28,203 μηνύματα.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,562 μηνύματα.
 
Top