Αγαπημένο γλυκό

ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Λατρεύω το μιλφέιγ, μου αρέσουνπάρα πολύ τα ντόνατς κανέλας, τα "σου" & το τσουρέκι επίσης. Γενικότερα, θα μπορούσα να ζήσω αποκλειστικά με γλυκά.Δυστυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.


Σουφλέ σοκολάτας!


Μην μου πεις οτι τα έφτιαξες εσύ:eek:......
Ξαφνικά με έπιασε μια λιγούρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
!!!OREO!!!

Θα μπορουσα να ζησω μόνο με αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μου αρέσει επίσης:
ο,τι εχει σχεση με κανελα(ειχα κανει καμποσα καπκεικς με μηλο και κανελλα....μμμμ αλλο πραμα)
ο,τι εχει σχεση με λευκη σοκολάτα(κυριως κραντς)
Ο,τι εχει λίγη σοκολατα(με την πολλη λυσσαω και θελω 10 ποτηρια νερο να συνελθω)
εχει αρχισει να μου αρεσει επικινδυνα το κεικ λεμονιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οτιδήποτε περιέχει σοκολάτα το λατρεύω αλλά και σε άσπρα γλυκά όπως το μιλφέιγ δεν θα έλεγα όχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
μιλφέιγ,αυτή την εποχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πλησιάζει ο καιρός για μελομακάρονα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Μακαρόν...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πόσα χρόνια έχω να φάω μαλλί της γριάς. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
μαλλι γριας

...:sick:???
υπαρχει τετοιο γλυκο? χελπ.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.


ροζ μαλλι

η γρια το βάφει το μαλλι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε, μη μου πεις ότι δε θεωρείται γλυκό με τόση ζάχαρη. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ερώτηση:Αυτά τι ακριβώς είναι;
Γλυκάκια....
Τα αυθεντικά Γαλλικά μακαρόν είναι πολύ μικρα... ;)
Στην Ελλάδα τα κανουν extra large...είναι πολυ αφράτα γλυκά... με διάφορες γεύσεις στη γέμιση!

Όπως:
Macaron Marie Antoinette. Πρόκειται για ροζ μακαρόν με γέμιση μαρμελάδας φραμπουάζ, κρέμα τριαντάφυλλο και ολόκληρα φραμπουάζ, που φτιάχνει ο Carl Marletti για το ζαχαροπλαστείο που φέρει το όνομά του. Μια must γεύση που ξεπερνά τα ομώνυμα μακαρόν άλλων ζαχαροπλαστείων.

πηγή








 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν τα μπορω καθολου τα ζαχαρωτα
καθολου,,απο καραμελες εως γλυφιτζουρια μαλια της γριας κλπ
υπερβολικα γλυκα..:worry:
προτιμω τρελα τις σοκολατινες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γλυκάκια....
Τα αυθεντικά Γαλλικά μακαρόν είναι πολύ μικρα... ;)
Στην Ελλάδα τα κανουν extra large...είναι πολυ αφράτα γλυκά... με διάφορες γεύσεις στη γέμιση!

Όπως:


Ευχαριστώ για τη πληροφορία,να'σαι καλά!
Κάθε φορά που πήγαινα σε ζαχαροπλαστείο τα έβλεπα και νόμιζα οτι ήτανε κεκάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η σοκολάτα είναι εξάρτηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
προφιτερολ,σοκολατινες,σουφλε σοκολατας(<3)..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα αυθεντικά Γαλλικά μακαρόν
εγω παντως αυτα τα μακαρόν ξέρω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εγώ τώρα τελευταία έχω κολλήσει με το τιραμισού..!! Έχω κολλήσει τόσο που το φτιάχνω συνέχεια στο σπίτι και έχω κολλήσει και την οικογάνειά μου..!! Έχω κολλήσει τόσο που μια μέρα το έβαλα σε ταπεράκι, αγόρασα και κουταλάκια και το πήρα μαζί μου στη σχολή για να γευτούν και οι συμφοιτητές μου αυτή τη γαστρονομική απόλαυση..μέχρι που τους κόλλησα και αυτούς και μου ζητούν να τους ξαναπάω..!
Μα πόσο τέλεια μπορεί να το φτιάχνω..!! Γι'αυτό αγαπάμε τους φίλους μας τους Ιταλούς..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top