Αγαπημένος ήρωας κινουμένων σχεδίων

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Και πιον βλεπουμε; Μονο τον σογκοκου και ενα σωρο αλλους μκλ του Alter και του Star, τα παλια, κλασικα, ωραια κινουμενα πανε...

βαζει καθε σαββατο πρωι (ή κυριακή? ή και τα δυο? :hmm: ) τελος παντων, βαζει στη νετ το house of mouse που εχει ολους του disney...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Χαλαρά το κογιότ..!όλο προσπαθεί ο κακομοίρης να πιάσει το κ@τ@ραμένο το "μπιιπ μπιιιπ" κι όλο μένει με άδεια χέρια...και να πεις ότι είναι χαζός..σκαρφίζεται τα άπειρα κάθε φορά...!!που θα μας πάει..?Κάποια στιγμή θα το πιάσουμε..!!!:mad::P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πιο ωραίο είναι να μην το πιάνει το ''μπιπ-μπιπ'':clapup: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Παιδιά ένας πρωην συμμαθητης μου έχει τρέλα με το κογιοτ και είπε πως στο τέλος καταφέρνει το πιάνει, το μαγειρεύει και τελικά δεν του άρεσε η γεύση και το παράτησε:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
:confused: σοβαρά??πλάκα πλάκα,αυτό θα ήταν το απόλυτο ξενέρωμα...:( ξέρει κανένας άλλος αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο..? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ναι όντως, τόσος αγώνας για να μην του αρέσει στο τέλος η γεύση του δεν λέει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χμμμ, παλιά, όταν ήμουν μικρή δηλαδή, είχα μια συμπάθεια στον μίκυ, αλλά δε μπορώ να πω οτι τρελενόμουν κιόλας. Γενικά μου άρεσαν όλοι οι ήρωες του Disney και γενικά όλα τα καρτούν...! Τώρα είναι αγαπημένος μου ο Doctor Zoidberg από το futurama :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Τώρα είναι αγαπημένος μου ο Doctor Zoidberg από το futurama :D
:worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ποιός είναι αυτός ??:hmm:
καμια φωτό του???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Garfield rulezzz......... zzzzzzzzzzzzz.........
Αυτός ο χοντρούλης γατούλης είναι όλα τα λεφτά. Δεν ήταν ο παιδικός μου ήρωας αλλά ο τωρινός. Μακάρι κι εγώ να είχα τέτοια στάση απέναντι στην ζωή.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
λατρευω τους ηρωες τισ ντισνευ ειδικα τρελλαινομαι για τον ντοναλωτ τι παπια ειναι αυτη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Taz ολα τα λεφτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
ο Peter Pan οταν ειμουν μικρη ελεγα οτι θα τον παντρευτω :redface:

εγω ακομα λεω οτι θα τον παντρευτω, πειραζει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρός μου άρεσε ο διαβολικός Μίγκ, αλλά δυστυχώς τον κατατρόπωσε ο Flash Gordon. :(

Τώρα ο ήρωας μου είναι ο ένας και μοναδικός: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οι ήρωες των Ducktales και κυρίως ο Σκρουτζ μακ ντακ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αχ όλοι όσοι λέτε είναι υπέροχοι...
Αλλά σαν τον garfield δεν έχει, πως να το κάνουμε. Είναι απολαυστικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Candy Candy...
Η απόλυτη ταύτηση των παιδικών μου χρόνων... :P

Ε μετά... Η Χάιντι, σχεδόν όλοι του Disney, το Baby Smurf, η Pebbles των Flinstones (άντε και ο Bamm-Bamm) και κάμποσα άλλα... :happy:

Aaaah τί ωραία χρόνια... [smilie=4,30,1]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τωρα που τους θυμιθικα, ο Buzz Lightyear και Woody, δεν ξερω αν τους ειχα αναφερει, αλλα ειχα φαΐ μεγαλο κολλιμα... Και ακομα το απαλαμβανω οταν βλεπω το Toy Story
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristalia

Νεοφερμένος

Η kristalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Οβελιξ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top