Αγαπημένη σοκολάτα

Anneliz

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Βασικά ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΣ...αλλα απο τις αγαπημενες ειναι η Lacta :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Τη Λακτα δεν την μπορώ με τίποτα, είναι λες και τρωω αλεύρι με κακάο και ζάχαρη. Βέβαια βγάζει κάτι άλλα με το όνομα Λακτα που τρώγονται και είναι καλά (lov it και τέτοια).
Η ΙΟΝ είναι σταθερή αξία, δεν νομίζω να έχω φάει ποτέ κάτι της ΙΟΝ που να μην μου άρεσε.
Επίσης τέλεια ήταν κάτι ξηροκάρπια βουτηγμένα σε σοκολάτα, δεν θυμάμαι ποιά εταιρία τα είχε αλλά ήταν φανταστικά. Τα σταμάτησαν όμως και από τότε όποιο παρόμοιο κι αν έχω δοκιμάσει ήταν σα σκατά.
Η toblerone έχει ωραία σοκολάτα αλλά μου τη σπάνε τα σκατουλίνια που έχει μέσα (δεν ξέρω καν τι υποτίθεται πως ειναι αυτά, απλά τα φτύνω όσο πιό μακριά μπορώ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourningStar

Νεοφερμένος

Ο mourningStar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Η λακτα δεν ειναι σοκολατα,ειναι κατι μεταξυ γλασου και βουτυρου με γευση σοκολατα.Η ιον ειναι ωραια ειδικα η γαλακτος με αμυγδαλα.Η μιλκα στην ιδια κατηγορια με την λακτα τη βαζω,απλα ειναι λιγο καλυτερη,με προτιμηση σε αυτη με τη φραουλα και τη καραμελα.Η τομπλερον ειναι αρκετα ωραια σοκολατα.Το σχημα της ειναι σπαστικο.Ειναι σχεδον αδυνατο να φας ενα κομματι απο τη σοκολατα χωρις να γδαρεις τα ουλα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Σοκολάτα Παυλίδη-Φραουλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina007

Νεοφερμένος

Η christina007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγω ειμαι λατρης της σοκολατας και γενικα οτιδηποτε γλυκου οποτε δεν μπορω να αποφασισω σε μια...υπαρχουν πολλες σοκολατες που λατρευω οπως η crunch(κλασσικη) η σοκολατα παυλιδης με φραουλα ή με μπανανα και η lacta με κεικ! Απο μικροτερες σοκολατες πολυ ωραιες ειναι η kitkat και η IΟΝ γαλακτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ας προσθέσω και άλλες λίγες.

Milka με ρευστή καραμέλα
Lacta με βάφλα και πραλίνα
Crunch άσπρη
Lacta choc'n'cake
Παυλίδης Γεμιστή με φράουλα
Bounty:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
μια και μοναδικη..LACTA <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lime

Νεοφερμένος

Η Lime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ιον με ολόκληρα αμύγδαλα...μιαμ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Δεν δηλώνω φαν της σοκολάτας αφού τρώω πολύ σπάνια αλλά αν έπρεπε να εκφράσω μια προτίμηση αυτή θα ήταν η bounty και η derby είμαι φαν της καρύδας!!!!!!!):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
μου αρέσει η σοκολάτα, αλλά ποτέ δεν κατάλαβα όλη αυτή την τρέλα σχετική με τη γεύση της..
αγαπημένες μου: Toblerone και Lindt Edel-Nougat. :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Bitter chocolate...
More more please....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το πιο σπαστικό είναι να θες σοκολάτα, να λες μόνο σοκολάτα θέλω να φάω τώρα και να μην έχει :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Το πιο σπαστικό είναι να θες σοκολάτα, να λες μόνο σοκολάτα θέλω να φάω τώρα και να μην έχει :look:
Βολευεσαι με την κουβερτουρα :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βολευεσαι με την κουβερτουρα :redface::redface::redface:
Εγώ λέω να μην έχει ούτε ίχνος σοκολάτας στο σπίτι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εγώ λέω να μην έχει ούτε ίχνος σοκολάτας στο σπίτι:P
Ασχημο αυτο... :worry::worry::worry::worry::worry:
Φροντιζεις να εχεις αποθεματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ασχημο αυτο... :worry::worry::worry::worry::worry:
Φροντιζεις να εχεις αποθεματα :D
Τα έχω φάει όλα τα αποθέματα(μέχρι και τα σοκολατένια μπισκότα). Πάλι καλά υπάρχει και η μερέντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Τα έχω φάει όλα τα αποθέματα(μέχρι και τα σοκολατένια μπισκότα). Πάλι καλά υπάρχει και η μερέντα :P
!!!!!!!!!!!!!
Βρισκομαι στην ιδια κατασταση αλλα εχω νουτελα διπλα :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
!!!!!!!!!!!!!
Βρισκομαι στην ιδια κατασταση αλλα εχω νουτελα διπλα :clapup::clapup::clapup:
Παίρνεις ένα κουταλάκι και αρχίζεις τη μάσα:P μαγεία όμως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Παίρνεις ένα κουταλάκι και αρχίζεις τη μάσα:P μαγεία όμως :D
μεχρι να τελειωσει το βαζο, οποτε καθεσαι και θρηνεις πανω απο το βαζο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top