Αγαπημένη σοκολάτα

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


chocolate shoes...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Μilka και ειδικα η caramel........Γιαμ γιαμ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εμμ λατρεύω σοκολάτα:redface:
Ενα κομμάτι από σενα για μένα κράτα είσαι αυτό που μ'αρέσει..μια σόκολατα:whistle:

Λοιπόν the best ειναι η kinder bueno:D
βέβεια και η kinder είναι ώραια!
Ferrero Rocher δεν παίζονται τα σοκολατάκια
καλά μιλάμε τα αγαπάω!:P
Βέβαια η ΙΟΝ αμυγδάλου είναι υπέροχη
Τρελένομαι για γεμιστές σοκολάτες με προτίμηση η γέμιση να ειναι φουντουκι/κρέμα φουτνουκιού!
αχχχ λιώνωωω!:inlove::inlove:
Τι λιγούρα και αυτή ρε παιδία! Έχω προβλημα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Οι καλυτερες κατα την γνωμη μου ειναι οι Milka και ολων των ειδων τα Kinder:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αγαπώ το lindor. Γενικά προτιμώ το σκούρο:


Αλλά τώρα το καλοκαίρι είναι τέλειο το γάλακτος, όπως λιώνει...


Επίσης αγαπώ fudge.




Σε όλες τις γεύσεις, αν και προτιμώ τη σοκολάτα...


Υπογραφή:

Γίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Σοκολάτα υγείας Παυλίδη, μαύρη.

Ξεκίνησα να τρώω τέτοιου είδους σοκολάτες επειδή είναι καλύτερες για την υγεία αλλά πλέον έχω συνηθίσει τη γεύση τους και μου αρέσουν περισσότερο από τις σοκολάτες γάλακτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σοκολάτα υγείας Παυλίδη, μαύρη.

Ξεκίνησα να τρώω τέτοιου είδους σοκολάτες επειδή είναι καλύτερες για την υγεία αλλά πλέον έχω συνηθίσει τη γεύση τους και μου αρέσουν περισσότερο από τις σοκολάτες γάλακτος.
συμφωνω απολυτως...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LightOfEärendil

Νεοφερμένος

Η Lady Marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγιάσος (Λέσβος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
crunch και lacta!!
Αλλα γενικα δως μου σοκολατα και μετα σκοτωσε με!
Μαλιστα δυο απο τις αγαπημενες μου ταινιες ειναι το chocolat και Charlie and the Chocolate Factory.
Τυχεο?Δεν νομιζω?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Λατρεύω τα σοκολατάκια noisetta! Μια φορα χαρακτηριστικά ήμουν στο σπίτι της γιαγιάς μου(όπου πάντα υπάρχουν μερικά) και έφαγα μισό σακουλάκι!(όλα αυτά γύρω στις 12 το βράδυ):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
τα pierre marcolini και τα max perry!!!!!!!!!πειρασμος και τα δυο........;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RIANNA

Νεοφερμένος

Η I love me αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
BREAK με φουντουκια η με αμυγδαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
lacta με κομματάκια μπισκότου<3:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Καλα εγώ εχω έρωτα με τις ΙΟΝ αμυγδαλου!
μετα παυλίδης,Lacta!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Lindt - ο παράδεισος.:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.



Κατα προτίμηση..:inlove::redface: :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.



Κατα προτίμηση..:inlove::redface: :rolleyes:
Εμένα μ' αρεσει αυτη η Milka που εχεις μέσα την καραμέλα που κάνει κτακ-κτακ και σκάει στο στόμα! Καταλαβαίνεις ποια λέω?? :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Εμένα μ' αρεσει αυτη η Milka που εχεις μέσα την καραμέλα που κάνει κτακ-κτακ και σκάει στο στόμα! Καταλαβαίνεις ποια λέω?? :D:clapup:

Αυτη που ειναι στην τελευταια σειρά απο την φωτογραφία η πρωτη με την καραμελα..Αυτη δεν εννοείς??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αυτή η milka με την φράουλα,και η toblerone είναι τέλειες. *_*

Αυτή με το πορτοκάλι δεν την έχω πετύχει εδώ,αλλά στην Τουρκία. :hmm:

~



Και αυτή μου αρέσει. ^ :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Αυτη που ειναι στην τελευταια σειρά απο την φωτογραφία η πρωτη με την καραμελα..Αυτη δεν εννοείς??:hmm:

Οχι..Αυτη είναι σκετη με καραμέλα... Αυτη σου λέω... :clapup:



Την βρήκα στην Πλατεία Εξαρχείων και έπαθα ψυχικό τραλαλά απο την ευχαρίστηση!! :D :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Οχι..Αυτη είναι σκετη με καραμέλα... Αυτη σου λέω... :clapup:



Την βρήκα στην Πλατεία Εξαρχείων και έπαθα ψυχικό τραλαλά απο την ευχαρίστηση!! :D :jumpy:
αχα τι να σου πω δεν την εχω δοκιμασει..αλλα απ'οτι φενεται ειναι τελειαααα.....:redface:
Γενικα ολες οι μιλκα ειναι φανταστικές...!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top