Αγαπημένη σοκολάτα

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
και γερμανια....:iagree:
ολα τα ?.....

όπως και στην Ολλανδία...:xixi:

είχα τύχει σε έκθεση σοκαλάτας στην Ολλανδία...και ήταν όνειρο!!!! :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
από ό,τι φαίνεται η μισή Ευρώπη έχει έφεση στις σοκολάτες. ποια ήταν η αγαπημένη σοκολάτα που δοκιμάσατε στο εξωτερικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Λοιπον..δεν μου αρεσει κα8ολου η ιον,εκτος απο τν break με μπισκοτο...Λατρευω ΟΛΕΣ τις lacta,τις crunch,και δηλωνω φανατική 8αυμάστρια όλων των σοκοφρετοειδων!!(kit kat,serenata,ιον).Τελος,αγαπάμε kinder bueno!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Λοιπον..δεν μου αρεσει κα8ολου η ιον,εκτος απο τν break με μπισκοτο...Λατρευω ΟΛΕΣ τις lacta,τις crunch,και δηλωνω φανατική 8αυμάστρια όλων των σοκοφρετοειδων!!(kit kat,serenata,ιον).Τελος,αγαπάμε kinder bueno!!!!!!!

πως το ξεχασα.....??
υπεροχο το kinder bueno .....!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
επιτελους ανοιξε ενα θεμα σχετικα με τη σοκολατα...
αγαπαμε σοκολατα οτι και να ειναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Κinder boueno,lacta......:inlove::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει η Lacta,Kinder bueno,Kit-Kat κ.α.....α,εμένα μου αρέσει πιο πολύ η υγείας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
καλές είναι όλες τους... ιδιαίτερα οι υγείας!!
αλλά δεν με ενθουσιάζει όταν είναι μαζί με κάτι άλλο (π.χ. γκοφρέτες, bueno, κιτ-κατ, θριμπιτ κ τέτοια)... αν κ μιά φορά στο τόσο θα φάω κ από αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
μου αρεσει πολυ η σοκολατα αλλα τωρα τελευταια δεν τρωω... η αδυναμια μου ειναι η λευκη... τελειαααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ksiros

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζεφύρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πολλοι λενε οτι σε βοηθαει στην μνημη αληθευει??? Πολλα ατομα την χρησιμοποιούν στις πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Πολλοι λενε οτι σε βοηθαει στην μνημη αθηλευει??? Πολλα ατομα την χρησιμοποιούν στις πανελληνιες

μου θυμησες την μανα μου τωρα πριν τις πανελληνιες.
μου ειχε ετοιμο χυμο πορτοκαλι, πρωινο κ απο διπλα την μερεντα γιατι ''η σοκολατα βοηθαει'' ....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ksiros

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζεφύρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μου θυμησες την μανα μου τωρα πριν τις πανελληνιες.
μου ειχε ετοιμο χυμο πορτοκαλι, πρωινο κ απο διπλα την μερεντα γιατι ''η σοκολατα βοηθαει'' ....:xixi:

χα :P Παντως εμενα δεν με εχει βοηθησει γιατι το επειχηρησα :D..... Βασικα δεν ειδα ή δεν καταλαβα την διαφορα του διαβασματος με σοκολατα ή χωρις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atzaki

Νεοφερμένος

Η Atzaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Η Ασπρη και η γαλακτος φυσικα... Αλλα η ασπρη ειναι η αγαπημενη μου.... Και ειδικα οι καινουργιες που εχουν βγει με καραμελα (που επισης λατρευω) με κανουν............ Λιωμα...... Οπως και χονδρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Η Ασπρη και η γαλακτος φυσικα... Αλλα η ασπρη ειναι η αγαπημενη μου.... Και ειδικα οι καινουργιες που εχουν βγει με καραμελα (που επισης λατρευω) με κανουν............ Λιωμα...... Οπως και χονδρη...

δυστυχως...........
αλλα δε κοβεται η ατιμη....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Οπως και χονδρη...

Δεν έχεις ανάγκη εσύ, είσαι στυλάκι ;)... Καλή είναι η white όντως... Σε Crunch πάντα τη λευκή διαλέγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atzaki

Νεοφερμένος

Η Atzaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Δεν έχεις ανάγκη εσύ, είσαι στυλάκι ;)... Καλή είναι η white όντως... Σε Crunch πάντα τη λευκή διαλέγω.

Α σε ευχαριστω...... :inlove: Και εγω (λευκη)...!!!!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πολλοι λενε οτι σε βοηθαει στην μνημη αληθευει??? Πολλα ατομα την χρησιμοποιούν στις πανελληνιες

Και μετα λενε για τα κιλα των πανελληνιων.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
ferrero rocher ftw!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ksiros

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζεφύρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top