Αγαπημένη σοκολάτα

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
μόλις τσάκισα μία λευκή break:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Καλά ρε, μιλάτε για το χρόνο φαγώματος σοκολατών και λοιπών τροφίμων ενώ εγώ είμαι στη Χαλκιδική; Ευκαιρία ψάχνατε! Μία σοκολάτα τη τρώμε είτε σε 10', είτε σε 30''... θυμάμαι το καλοκαίρι που είχαν βγάλει το χρονόμετρο και μέτραγαν την ώρα που έκανα να φάω δυο πίτες, 4 ή 5 κομμάτια πίτσα (αναλόγως το διαγωνισμό, γιατί όταν τρώμε πίτσα, εγώ κι ο -------- διαλέγουμε αριθμό κομματιών και όποιος τα φάει πιο γρήγορα...) και κρέπες... δεν χρειάζεται να αναφέρω τον νικητή...

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Εμένα μου αρέσει τρελά το προφιτερόλ και διάφορα μικρά γλυκάκια (ταρτάκια) κάθε γεύσης, ειδικότερα σοκολάτας... περιττό να πω πως ο μπουφές του ξενοδοχείου είχε τέτοια σε κάθε γεύμα, ενώ καθημερινά πίναμε 2 σοκολάτες...(ρόφημα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Να ζήσουμε να τη θυμόμαστε. Γι' αυτό.

Συλλυπητήρια! Θεός συγχωρέσ' την!

Τέλος πάντων, ζωή σ' εμάς... :P:P:P

Θέλω να φάω σοκολάτα! Οποιαδήποτε, δε μ'ενδιαφέρει, αρκεί να φάω λίγη! Δεν μπορώ όμως γιατί νηστεύω!!!!!!!!!!!!!!!!! :'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
φάε υγείας που είναι νηστήσιμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.

Maria91

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Θέλω να φάω σοκολάτα! Οποιαδήποτε, δε μ'ενδιαφέρει, αρκεί να φάω λίγη! Δεν μπορώ όμως γιατί νηστεύω!!!!!!!!!!!!!!!!! :'(:'(

Αφηστε παιδια, εχω να φαω 5 μερες σοκολατα :!::!::!: κ εχω παθει στερητικο συνδρομο.... Εχω παρει κ το μεγαλο το αυγο Kinder κ δεν μπορω να το φαω!!!:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Να νηστεύετε γιατί το θέλετε οι ίδιοι και όχι οι γονείς σας. Αν το θέλετε πραγματικά μπράβο σας που συγκρατιέστε, αλλά εγώ άλλα βλέπω :p. Πάντως με το να νηστεύετε και next week να τσακίσετε τα αρνιά την μαγειρίτσα και τις σοκολάτες καλύτερα μην το κάνετε καθόλου, είναι υποκρισία όχι τίποτα άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
φάε υγείας που είναι νηστήσιμη


Λένε ότι έχει μικρή ποσότητα γάλακτος μέσα...

Πάντως με το να νηστεύετε και next week να τσακίσετε τα αρνιά την μαγειρίτσα και τις σοκολάτες καλύτερα μην το κάνετε καθόλου, είναι υποκρισία όχι τίποτα άλλο...

Δεν είχα σκοπό να "τσακίσω" αρνιά, μαγειρίτσα, σοκολάτα ή οτιδήποτε άλλο που παχαίνει γιατί 1) προσέχω, 2) σιχαίνομαι τη μαγειρίτσα και το αρνί! Όσο για τη σοκολάτα, τη λατρεύω, αλλά τρώω σπάνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzoula

Νεοφερμένος

Η zouzoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εγώ τρελαίνομαι για 3bit αλλά και για οποιαδήποτε άλλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Kανένα site που μπορούμε να παραγγείλουμε σοκολάτες; :P
Στην περιοχή μου δεν έχει άσπρη toblerone!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria91

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Να νηστεύετε γιατί το θέλετε οι ίδιοι και όχι οι γονείς σας. Αν το θέλετε πραγματικά μπράβο σας που συγκρατιέστε, αλλά εγώ άλλα βλέπω :p. Πάντως με το να νηστεύετε και next week να τσακίσετε τα αρνιά την μαγειρίτσα και τις σοκολάτες καλύτερα μην το κάνετε καθόλου, είναι υποκρισία όχι τίποτα άλλο...

Γιατι το θελω νηστευω, οι γονεις μου δε με πιεζουν μ' αυτο απλα οταν πριν τη νηστεια τρως συχνα σοκολατα οπως κ εγω, λογικο δεν ειναι να την επιθυμησεις; Ανθρωπινο ειναι. Το ιδανικο ειναι να νηστευεις με απολυτη πνευματικοτητα κ να μη λιμπιζεσαι αυτα που στερεισαι.

Κ επιτρεψε μου να πω οτι καλυτερα να τα τσακισεις με λιγη λαιμαργια (μετα τη Μ. εβδομαδα) παρα να μη νηστεψεις καθολου για να μη χασεις τη βολη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ άμα θέλω κάνω δίαιτα. Βασικά, είχα πει να κάνω δίαιτα μες στο Πάσχα, αλλά κάθε χρόνο με πρήζουν με βλακείες όπως: Το Πάσχα να νηστεύεις, κάνει καλό στο πνεύμα και ενώνεσαι με το Χριστό κλπ, οπότε δεν κάνω δίαιτα μόνο για να τους τη σπάσω...

Kανένα site που μπορούμε να παραγγείλουμε σοκολάτες; :P
Στην περιοχή μου δεν έχει άσπρη toblerone!!

https://www.bizrate.com/search__keyword--toblerone+white+chocolate.html
:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Γιατι το θελω νηστευω, οι γονεις μου δε με πιεζουν μ' αυτο απλα οταν πριν τη νηστεια τρως συχνα σοκολατα οπως κ εγω, λογικο δεν ειναι να την επιθυμησεις; Ανθρωπινο ειναι. Το ιδανικο ειναι να νηστευεις με απολυτη πνευματικοτητα κ να μη λιμπιζεσαι αυτα που στερεισαι.

Συμφωνώ!
Στην περιοχή μου δεν έχει άσπρη toblerone!!

Υπάρχουν άσπρες toblerone και δεν το ήξερα!;!;!;!;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Εγώ άμα θέλω κάνω δίαιτα. Βασικά, είχα πει να κάνω δίαιτα μες στο Πάσχα, αλλά κάθε χρόνο με πρήζουν με βλακείες όπως: Το Πάσχα να νηστεύεις, κάνει καλό στο πνεύμα και ενώνεσαι με το Χριστό κλπ, οπότε δεν κάνω δίαιτα μόνο για να τους τη σπάσω...


https://www.bizrate.com/search__keyword--toblerone+white+chocolate.html
:P:P:P:P:P

Thankssss!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Εγώ άμα θέλω κάνω δίαιτα. Βασικά, είχα πει να κάνω δίαιτα μες στο Πάσχα, αλλά κάθε χρόνο με πρήζουν με βλακείες όπως: Το Πάσχα να νηστεύεις, κάνει καλό στο πνεύμα και ενώνεσαι με το Χριστό κλπ, οπότε δεν κάνω δίαιτα μόνο για να τους τη σπάσω...


https://www.bizrate.com/search__keyword--toblerone+white+chocolate.html
:P:P:P:P:P



Σωστός!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t1n@ki!

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
κοίτα κατά τη γνώμη μου η άσπρες είναι πολλύ γλυκές και οι μαύρες πολύ πικρές....προτιμώ τη γάλακτος...με ότι γέμιση έχει μέσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ναι η αλήθεια είναι ότι η λευκή σε λιγώνει αρκετά. :/:
Αλλά και πάλι είναι η πρώτη στη λίστα των αγαπημένων μου.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
επισης και η kinder τα σπαει:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
επισης και η kinder τα σπαει:jumpy:
:no1:
πωπω..τώρα τρώω ένα κιντερ αυγό μεγάλο..όλα τα λεφτά..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
thats enough οι σοκολάτες για μένα:)... ότι φάγαμε φάγαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top