Αγαπημένη σοκολάτα

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ειναι μικρασιατης αλλα περα απο καποιες βασικες συνταγες που πηρε μαζι του!τις περισσοτερες τις εμαθε και τις γνωρισε στην ελλαδα καθως στην ελλαδα ασκησε επισημως το επαγγελμα του ζαχαροπλαστη!

είχα φάει μια φορά κορνέ και μόνο που δεν ξέρασα...:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μάλλον θα 'ναι συνταγή από τη Λάρισα. Γι' αυτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
βούλωμα. (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Έφαγα ένα μuffin με σοκολάτα σήμερα.....Αααααααχ....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Η πιο θεική σοκολάτα που έχω φάει είναι Lacta με μπισκότο.Όχι κομματάκια.Ολόκληρο.Απόλαυση.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Προσωπικά προτιμώ τα μπισκότα με επικάλυψη σοκολάτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Στο πάρτυ των γενεθλίων μου έφαγα μία τούρτα, η οποία είχε απ' έξω άσπρη σοκολάτα, από μέσα είχε γάλακτος και γύρω-γύρω είχε μαύρη!!!! Ήταν υπέροχη!!! :D;):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει επισης η λιωμενη σοκολατα(υγειας)που βουτας μεσα και κομματια φρουτων!τελειο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει επισης η λιωμενη σοκολατα(υγειας)που βουτας μεσα και κομματια φρουτων!τελειο!:D

Συμφωνώ! Φοβερό είναι!!! :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Συμφωνω!:DΕίναι πολύ ωραίο και γρήγορο επίσης κι ένα άλλο σοκολατένιο ''γλυκό''.Λιώνω μια λάκτα κλασσικη και ρίχνω μέσα σοκολατένια κορν φλέικς(αυτά τα μικρούλικα μπαλάκια σαν ποντικοκατουρήδια :P:P).Με ένα κουτάλι μοιράζω σε μπουκίτσες το μίγμα πάνω σε μία λαδόκολλα και το αφήνω να κρυώσει η σοκολάτα,να σταθεροποιηθούν.Αν θέλετε να τα διατηρήσετε μπορείτε να τα τυλιξετε σε αλουνινόχαρτο.Είναι φοβερά πάντως.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Πρέπει να 'ναι τέλειο! Θα το φτιάξω σήμερα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Η πιο θεική σοκολάτα που έχω φάει είναι Lacta με μπισκότο.Όχι κομματάκια.Ολόκληρο.Απόλαυση.:D


+ 100000000000
domenica7, συμφωνω απολυτα...ειναι σκετη απολαυση....:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
πηρα απο τα jumbo μια σοκολατα με γεμιση φραουλα...ηταν υπεροχη,οσες και να δοκιμασα με φραουλα δεν ηταν σαν εκεινη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
πηρα απο τα jumbo μια σοκολατα με γεμιση φραουλα...ηταν υπεροχη,οσες και να δοκιμασα με φραουλα δεν ηταν σαν εκεινη..

καλη ειναι κ με φραουλα αλλα δεν τρελαινιομαι κιολαςγιατι πικριζει λιγο....τουλαχιστον εμένα ετσι μου φαινεται....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
η συγκεκριμενη δεν πικριζε..ηταν φανταστικη την εφαγα μεσα σε 10 λεπτα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εγώ μέσα σε 2' τις τρώω. Είσαι πολύ πίσω ακόμα Θοδώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Εγώ μέσα σε 2' τις τρώω. Είσαι πολύ πίσω ακόμα Θοδώρα. :P
+100000
Μόνο τις σοκολάτες τρώω τόσο γρήγορα !!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ενταξει δεν θέλω να κάνω διαγωνισμό μαζί σας:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Έτσι Θοδώρα και εγώ μαζί σου..Το θέμα είναι η απόοολαυση να έχει διάρκεια.:D Όσο πιο πολύ γίνεται.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
πωπω να ειχα τωρα σοκολατακια με λικερ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top