Αγαπημένη σοκολάτα

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Όλα τα είπες πια για τις toblerone, εκτός απ' αυτό που ρώτησα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τι ρώτησες;


Α! Γάλακτος, άσπρη και διάφορες γεμίσεις με αμύγδαλα, φουντούκια και τέτοια. Σιχαίνομαι τα φρούτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Μe too άρα απορρίπτεται! Τhanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
....
crunch
lacta love it
ιον αμυγδάλου
κιτ κατ..
μπορει ν εχω ξεχασει κ καμια.. μ αρεσουν πολυ οι σοκολατες...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
καλα εγω δεν εχω καμια ιδιαιτερη προτιμηση..μου αρεσει η σοκολατα τρελα...γαλακτος,ασπρη,μαυρη οτι θες:D:D δεν εχω κανενα προβλημα..σοκολατα να ναι κι οτι να ναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πείτε λοιπόν, εσείς τι σοκολάτα προτιμάτε? (άσπρη, μαύρη, γάλακτος, υγειάς, κλπ) και ποιά είναι η αγαπημένη σας (-ες, ναι, ευπρόσδεκτες και ολόκληρες λίστες!) ?

Όλες οι σοκολάτες είναι οι αγαπημένες μου εκτός από αυτές που έχουν αμύγδαλα.. :jumpy:
Ενα μικρό προβάδισμα όμως έχει η σοκολάτα της Nesquick η κάπως έτσι , πού έχει ένα λαγό απ'έξω :P και επίσης η kinder bueno :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent007

Νεοφερμένος

Ο agent007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
γάλακτος

kinder bueno ....

edit: ξεχασα την παυλίδης φράουλα .... !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Είναι δυνατόν να μην ανέφερε κανείς την Break φράουλα; :P Εκτός από αυτή, μου αρέσει η 3bit, η serano, παυλίδης φράουλα, αν και γενικά έχω ψύχωση με όλες τις σοκολάτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Καλά, γιατί δε σκέφτηκα τόσο καιρό να ανοίξω ένα τέτοιο θέμα?:(




Μου αρέσουν όλες.
Όλες. Όλες.
Και όλα τα γλυκά που έχουν σοκολάτα.
Και οι γκοφρέτες.
Ακόμη και τα γλυφιτζούρια με γεύση σοκολάτα.
Πόρωση.:jumpy:



Πρόσφατα μου φέρανε δώρο και το "συντριβάνι σοκολάτας".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Καλά, γιατί δε σκέφτηκα τόσο καιρό να ανοίξω ένα τέτοιο θέμα?:(




Μου αρέσουν όλες.
Όλες. Όλες.
Και όλα τα γλυκά που έχουν σοκολάτα.
Και οι γκοφρέτες.
Ακόμη και τα γλυφιτζούρια με γεύση σοκολάτα.
Πόρωση.:jumpy:


Ειναι νοστιμες οι ατιμες...
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καλά, γιατί δε σκέφτηκα τόσο καιρό να ανοίξω ένα τέτοιο θέμα?:(




Μου αρέσουν όλες.
Όλες. Όλες.
Και όλα τα γλυκά που έχουν σοκολάτα.
Και οι γκοφρέτες.
Ακόμη και τα γλυφιτζούρια με γεύση σοκολάτα.
Πόρωση.:jumpy:



Πρόσφατα μου φέρανε δώρο και το "συντριβάνι σοκολάτας".

Με κάλυψε απόλυτα η λάτρης! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αυτό είναι θέμα για μένα :D κομμένο και ραμμένο στα μέτρα μου :D
Τρώω όλων των ειδών τις σοκολάτες, δεν έχω πρόβλημα. Αλλά μισώ τις υγείας.
Λατρεύω την λευκή βασικά. Μεγάλος έρωτας μπορώ να πω.:no1:
Και τις γάλακτος φυσικά. Από μάρκα δεν έχω πρόβλημα ό,τι να ναι, τα κατεβάζω όλα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αυτό είναι θέμα για μένα :D κομμένο και ραμμένο στα μέτρα μου :D
Τρώω όλων των ειδών τις σοκολάτες, δεν έχω πρόβλημα. Αλλά μισώ τις υγείας.
Λατρεύω την λευκή βασικά. Μεγάλος έρωτας μπορώ να πω.:no1:
Και τις γάλακτος φυσικά. Από μάρκα δεν έχω πρόβλημα ό,τι να ναι, τα κατεβάζω όλα...:D

Ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει :P:P

Μια απ' τα ίδια κι εδώ. Σοκολάτα και ξερό ψωμί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει :P:P

Μια απ' τα ίδια κι εδώ. Σοκολάτα και ξερό ψωμί. :)

Έτσι έτσι :P Όπως το λες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Είναι δυνατόν να μην ανέφερε κανείς την Break φράουλα; :P


Η break φράουλα είναι σαν την Παυλίδης φράουλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Milkaaaaaaaa..... ειναι τελειες αυτες οι σοκολατες...
κ γενικα ολες οι σοκολατες μου αρεσουν πολυ...
οταν βλεπω σοκολατα κανω σαν το τυπο απο τον bob σφουγγαρακη οσοι το εχετε δει θα καταλαβετε!Αλλα συγκρατουμε!
-----------------------------------------
Η break φράουλα είναι σαν την Παυλίδης φράουλα?

Σχεδον ναι!Σχεδον ιδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Μάλιστα, thanks! Eλπίζω να μην έχει μέσα τίποτα επιπρόσθετα φουντούκια, αμύγδαλα κλπ, γιατί οι break σοκολάτες γενικά είναι παραγεμισμένες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Μπαααα οχι..δεν ξερω αν τις εχουν αλλαξει..αλλα απο οτι θυμαμαι οχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παυλίδης φράουλα, Ιον αμυγδάλου και Λάκτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
λακτα και τομπλερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top