Αγαπημένα παλιά τραγούδια

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,860 μηνύματα.
Μητροπάνος με μαλλιά. :lol:

1661365599522.png


 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,860 μηνύματα.
Μου πήρε αρκετή ώρα να το φτιάξω από μια παλιά κασέτα που μου είχε δώσει ένας φίλος στα φοιτητικά μου χρόνια, όποιος ξέρει να μου πει ποιος είναι ο τραγουδιστής, pls I'm begging! Καζαντζίδης δεν είναι, Περπινιάδης δεν είναι, ποιος είναι; :scratchhead:

Και όπως λένε οι επαγγελματίες, αν σας άρεσε subscribe, like και όλα τα συναφή (lol). :P:lol::D

 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,474 μηνύματα.
Μου πήρε αρκετή ώρα να το φτιάξω από μια παλιά κασέτα που μου είχε δώσει ένας φίλος στα φοιτητικά μου χρόνια, όποιος ξέρει να μου πει ποιος είναι ο τραγουδιστής, pls I'm begging! Καζαντζίδης δεν είναι, Περπινιάδης δεν είναι, ποιος είναι; :scratchhead:

Και όπως λένε οι επαγγελματίες, αν σας άρεσε subscribe, like και όλα τα συναφή (lol). :P:lol::D


Ελπίζω να βοήθησα :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,860 μηνύματα.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,474 μηνύματα.
Μιας και ρεπάρω σήμερις είπα να πάω με ταξί στην δουλειά που είχα..
Ταξιτζής : Καλημέρα σας , που πάτε?
Εγώ : Πειραιά παρακαλώ απο την διαδρομή που θα σας πω.Ευχαριστω!
Ταξιτζης : Ευχαρίστως απαντά και ξεκινάει.
(ευγενικότατος δεν μπορώ να πω αλλά χτύπισε φλέβα ο άτιμος ταρίφας... τι να κάνω και εγώ το λάλαγα απο μέσα μου μιας και αδυναμία ο Στράτος )


Τον καημό σου μοιράστηκα
Και δεν είπα "κουράστηκα"
Και ασ ένοιωθα μέσα μου
Ραγισμένο γυαλί
θυμήσου
Μπροσ στα πόδια σου έστρωσα
Την καρδιά μου χαλί

Κι εσύ που έλεγες πωσ σβήνεις
Μες στη δική μου αγκαλιά
θυμήσου κλ κλπ κλπ...

( και δώσε ο ταξιτζής και καλά έκανε
χώμα με έκανε τι το ήθελα :bleh: )




 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Παλιό γαλλοαλγερινό τραγούδι
Άλλη βερσιον με μια φωνή που θυμίζει την δική μας Μαρίζα Κοχ
 
Τελευταία επεξεργασία:

S.xas

Νεοφερμένος

Ο S.xas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top