Αγαπημένα παλιά τραγούδια

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακούγοντας, τώρα πια, το παρακάτω, Nascentes, σκέφτομαι...πως δεν αξίζει για κανέναν να φτάνεις σε τέτοιο σημείο. Θα ήταν, όμως, μεγάλο ψέμα να πω ότι κάποτε δεν ταυτίστηκα απόλυτα...Η ερμηνεία της δε συγκλονιστική...

Στο αφιερώνω...

 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,516 μηνύματα.
Ακούγοντας, τώρα πια, το παρακάτω, Nascentes, σκέφτομαι...πως δεν αξίζει για κανέναν να φτάνεις σε τέτοιο σημείο. Θα ήταν, όμως, μεγάλο ψέμα να πω ότι κάποτε δεν ταυτίστηκα απόλυτα...Η ερμηνεία της δε συγκλονιστική...

Στο αφιερώνω...

ευχαριστώ..Ξέρεις οτι μου αρέσει!!! :santa:<3
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τί ωραίο τραγούδι...το από πάνω...

Θα συνεχίσω στο ίδιο tempo

 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.


…και τα δικά μας γιασεμιά
στο τελευταίο καυγαδάκι
χωρίς συγκίνηση καμιά
τ’ άφησες στο καφενεδάκι
Κρυφά από σένα, τρυφερά
εγώ τα μάζεψα, κυρία
και από ένα φάκελο ξερά
μου λένε τώρα θλιβερά

τη σύντομή μας ιστορία
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα 'χουμε ξεχάσει, τα ελληνικά μας. Τα παλιά...

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top