Όμορφες εικόνες...

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Τώρα αναφέρεσαι στα μπάνια ή στο δωμάτιο από πάνω; Εμένα γενικά μ' αρέσει άπειρα το άσπρο, και το δωμάτιό μου άσπρα έπιπλα του ΙΚΕΑ έχει, απλά βάζω έγχρωμα υφάσματα, κουρτίνες, διακοσμητικά, χαλιά, βιβλία κλπ. Με ξεκουράζει, ενώ τα βαριά ξύλα μου προκαλούν μεν μια αίσθηση ζεστασιάς, αλλά κάποιες φορές μου φέρνουν ψυχοπλάκωμα. Γενικά θέλω πολύ φως, παράθυρα και ανοιχτά χρώματα στο σπίτι. Πχ αυτό το ξύλινο σπιτάκι που έστειλες θα μου άρεσε πάρα πολύ για ένα ΣΚ στο βουνό, αλλά με τίποτα για μόνιμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Ρεεεε... :( Παλιά κάθε φορά που πηγαίναμε σε ξενοδοχείο, γέμιζα την μπανιέρα και άραζα σίγουρα για καμιά ώρα, αλλά τώρα ούτε διακοπές δεν πάμε, και θα ήθελα εφόσον κάθομαι σπίτι να έχω έστω όλα τα κομφόρ :P

Κάνε ένα bubble bath για μένα βρε Γιάννουτα, βάλε και bath salts μέσα να κάνεις δερματάκι :laugh:
Eμένα μ΄αρέσουν και αυτά .
Βέβαια πιστεύω ότι αν το κάνεις μόνος σου θα βγει καρακιτσαριό .



1e0749791f8a158ba7783d0a97f1e89b.jpg
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Eμένα μ΄αρέσουν και αυτά .
Βέβαια πιστεύω ότι αν το κάνεις μόνος σου θα βγει καρακιτσαριό .



View attachment 72792

Κι εμένα μ' αρέσουν ακόμη και σε λίγο πιο εξτρίμ επίπεδο, πχ

This Colorful San Francisco House Is Like a “Victorian on Acid”.jpg
αρχείο λήψης.jpg


και ίσως μπορώ να το κάνω και μόνη μου χωρίς να βγει κιτσαριό, αλλά φοβάμαι πως αν ζούσα σε τέτοιο σπίτι θα με κούραζε ή μετά από λίγο θα το βαριόμουν... Ενώ το άσπρο - γκρι ή γήινο σπίτι είναι σαν καμβάς και μπορείς ν' αλλάξεις μόνο μαξιλάρια ή ριχτάρια.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
471bd07fdaa7b040f7ab8b2a13f8f35b_xl.jpg


Λίγο καλοκαιράκι, λιγο φως μεσα στην σκοτεινιά του χειμώνα!
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
131787042_2072869582855821_1650171513489963633_n.jpg
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
191002084919_-4.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top