Όμορφες εικόνες...

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και την αγνοεί!!! Μετά παίζει να την κλωτσήσει αν είναι στο δρόμο της.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
123132082_2981847072099310_5450232461856596907_o.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
085639.jpg
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
κκκκκ.jpg

"Θα 'θελα τόσο πολύ να σ' εντυπωσίασω. Η μοναδική μας νύχτα ήταν ξαφνική και σύντομη σαν μια μπόρα. Ούτε που πρόλαβα ν΄αρχίσω, ούτε που πρόλαβα να σου πω την μοναδική μου ιδιότητα: είμαι συλλέκτης. Μαζεύω το πιο σκληρό κι άγριο πράγμα του κόσμου...στιγμές. Όταν έχω αυτό τον ξαφνικό πόθο να πετάξω και δεν έχω που να πετάξω...κρύβομαι στη συλλογή μου, γεμάτη καφέδες, μποξέρ, χορευτές...τυχαία αγγίγματα, βρισιές, τρυφερούς παρανόμους, στοές, συναντήσεις, κραυγές...σιωπές, χωρισμούς, λόγια, λόγια λόγια... Έτσι κι αλλιώς τα πράγματα θα κυλήσουν όπως θέλουν αυτά. Η ζωή ξέρει κι εγώ την εμπιστεύομαι. Είμαι απ' αυτούς που πάντα κάπνιζαν φτηνά τσιγάρα."
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Όταν βλέπω κάτι τέτοια, θυμάμαι ότι έχω ντουζιέρα και θέλω να βάλω τα κλάματα :cry_x:

58ab5d805e92d5f2be2e17399cdfa512.jpg
86daea7de5a07d028b12c3a1bf79ed69.jpg
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όταν βλέπω κάτι τέτοια, θυμάμαι ότι έχω ντουζιέρα και θέλω να βάλω τα κλάματα :cry_x:

View attachment 72208

Αυτό το μοντέρνο στυλ διακόσμησης που υπάρχει παντού αυτό το άπλετο άσπρο το θεωρώ άθλιο.
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Όταν βλέπω κάτι τέτοια, θυμάμαι ότι έχω ντουζιέρα και θέλω να βάλω τα κλάματα :cry_x:

Και στο πατρικό και σε αυτό στην Θεσσαλονίκη είναι μπανιέρες κανονικές. Μωβ και πράσινη αντίστοιχα (ξενέρα i know). Μικρός καθόμουν μερικές φορές ειδικά μετά από ποδήλατο. Τώρα έχω κάτι χρόνια. Ζηλεύεις μήπως; :devil::devil:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αυτό το μοντέρνο στυλ διακόσμησης που υπάρχει παντού αυτό το άπλετο άσπρο το θεωρώ άθλιο.

Τώρα αναφέρεσαι στα μπάνια ή στο δωμάτιο από πάνω; Εμένα γενικά μ' αρέσει άπειρα το άσπρο, και το δωμάτιό μου άσπρα έπιπλα του ΙΚΕΑ έχει, απλά βάζω έγχρωμα υφάσματα, κουρτίνες, διακοσμητικά, χαλιά, βιβλία κλπ. Με ξεκουράζει, ενώ τα βαριά ξύλα μου προκαλούν μεν μια αίσθηση ζεστασιάς, αλλά κάποιες φορές μου φέρνουν ψυχοπλάκωμα. Γενικά θέλω πολύ φως, παράθυρα και ανοιχτά χρώματα στο σπίτι. Πχ αυτό το ξύλινο σπιτάκι που έστειλες θα μου άρεσε πάρα πολύ για ένα ΣΚ στο βουνό, αλλά με τίποτα για μόνιμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και στο πατρικό και σε αυτό στην Θεσσαλονίκη είναι μπανιέρες κανονικές. Μωβ και πράσινη αντίστοιχα (ξενέρα i know). Μικρός καθόμουν μερικές φορές ειδικά μετά από ποδήλατο. Τώρα έχω κάτι χρόνια. Ζηλεύεις μήπως; :devil::devil:

Ρεεεε... :( Παλιά κάθε φορά που πηγαίναμε σε ξενοδοχείο, γέμιζα την μπανιέρα και άραζα σίγουρα για καμιά ώρα, αλλά τώρα ούτε διακοπές δεν πάμε, και θα ήθελα εφόσον κάθομαι σπίτι να έχω έστω όλα τα κομφόρ :P

Κάνε ένα bubble bath για μένα βρε Γιάννουτα, βάλε και bath salts μέσα να κάνεις δερματάκι :laugh:
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ρεεεε... :( Παλιά κάθε φορά που πηγαίναμε σε ξενοδοχείο, γέμιζα την μπανιέρα και άραζα σίγουρα για καμιά ώρα, αλλά τώρα ούτε διακοπές δεν πάμε, και θα ήθελα εφόσον κάθομαι σπίτι να έχω έστω όλα τα κομφόρ :P

Κάνε ένα bubble bath για μένα βρε Γιάννουτα, βάλε και bath salts μέσα να κάνεις δερματάκι :laugh:
Μ'αρέσεις, έτσι πρέπει, να ζητάς πάντα τα καλύτερα.

Θα βάλω και το μηχάνημα που έχω για τα εθαίρια έλαια να μυρίσει όλη η πολυκατοικία :laugh::laugh: (συνέβαινε όταν το άνοιγα, μετά το συνηδητοποίησα και σταμάτησα να το ανάβω και για 2-3 ακόμα λόγους.)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα αναφέρεσαι στα μπάνια ή στο δωμάτιο από πάνω; Εμένα γενικά μ' αρέσει άπειρα το άσπρο, και το δωμάτιό μου άσπρα έπιπλα του ΙΚΕΑ έχει, απλά βάζω έγχρωμα υφάσματα, κουρτίνες, διακοσμητικά, χαλιά, βιβλία κλπ. Με ξεκουράζει, ενώ τα βαριά ξύλα μου προκαλούν μεν μια αίσθηση ζεστασιάς, αλλά κάποιες φορές μου φέρνουν ψυχοπλάκωμα. Γενικά θέλω πολύ φως, παράθυρα και ανοιχτά χρώματα στο σπίτι. Πχ αυτό το ξύλινο σπιτάκι που έστειλες θα μου άρεσε πάρα πολύ για ένα ΣΚ στο βουνό, αλλά με τίποτα για μόνιμα.
Πολύ κακόγουστη στη διακόσμηση ρε παιδί μου :(
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.


Το δικό μου bedroom inspo είναι κάπως έτσι, όχι μονοχρωμία όμως π.χ. μπεζ με ελάχιστα στοιχεία πράσινου ή κόκκινου ή γαλάζιου. Αλλά απαιτούμενος κανονικός σκελετός για κρεβάτι, αν είναι και ψηλούτσικος ακόμα καλύτερα! Σκυλάκια και γατάκια επίσης ευπρόσδεκτα:girl_angel:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.


Το δικό μου bedroom inspo είναι κάπως έτσι, όχι μονοχρωμία όμως π.χ. μπεζ με ελάχιστα στοιχεία πράσινου ή κόκκινου ή γαλάζιου. Αλλά απαιτούμενος κανονικός σκελετός για κρεβάτι, αν είναι και ψηλούτσικος ακόμα καλύτερα! Σκυλάκια και γατάκια επίσης ευπρόσδεκτα:girl_angel:
Cute!! Το δικό μου όπως πάντα κοιμάται πάνω στα ρούχα μου :)

IMG_20201114_003616.jpg
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top