Όμορφες εικόνες...

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1600944841794.png

Honeyland: Life lessons from Europe's last wild beekeeper!!!:worship:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Καθόλου υποτιμημένη αλλά ποιος είναι ξύπνιος τέτοια ώρα;
View attachment 71406
Θυμάμαι είχα πάρει μια πολύ πρωινή πτήση από Χανιά για Αθήνα των 5:50 τον Φεβρουάριο που πέρασε. Όσο ήμουν στο αέρα εκείνη τη ώρα έβγαινε η ανατολή και είχα προνοήσει να καθίσω από τη δεξιά πλευρά του αεροπλάνου που βλέπει τη Ανατολή. Ήταν πολύ ωραία στιγμή η ανατολή που έβγαινε με συνδυασμό τα σύννεφα που υπήρχαν.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
original.jpg
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
120840861_4102399793108510_417540854210372395_o.jpg
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Χα, ξέρω πού ειν' αυτό! Στο κάστρο της Μονεμβασιάς πάνω πάνω έχει ένα φοβερό καφενειάκι, το χω βγάλει κι εγώ φώτο:

2019-11-24 04.12.54 2.jpg


Και η θέα λίγο πιο πέρα:
2019-11-24 04.12.54 1.jpg


Αξίζει να έρθεις οποιαδήποτε εποχή. Το καλοκαίρι με τα όμορφα μαγαζάκια του κάστρου γεμάτα κόσμο και χρώμα, τον χειμώνα δε με αυτή την άγρια ομορφιά της συννεφιάς με τα κύματα να σκάνε στον βράχο, έρημα και ήρεμα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
1-verbier-vacation-slim-aarons.jpg

Slim Aarons

Και τι δε θα δινα να βρίσκομαι σ' ένα τέτοιο μέρος τώρα, γεμάτο κόσμο, χωρίς μάσκες και φόβο...
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Χα, ξέρω πού ειν' αυτό! Στο κάστρο της Μονεμβασιάς πάνω πάνω έχει ένα φοβερό καφενειάκι, το χω βγάλει κι εγώ φώτο:

Αξίζει να έρθεις οποιαδήποτε εποχή. Το καλοκαίρι με τα όμορφα μαγαζάκια του κάστρου γεμάτα κόσμο και χρώμα, τον χειμώνα δε με αυτή την άγρια ομορφιά της συννεφιάς με τα κύματα να σκάνε στον βράχο, έρημα και ήρεμα.
Πάντα με γοητεύουν οι εικόνες από την Μονεμβασιά! Μακάρι να μπορέσω να την επισκεφτω!! <3
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top