Έχεις βάψει τα χέρια σου με αίμα;

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Κρίνοντας από το Άβατάρ σου, ήσουν στη Νότιο Αφρική? Ήσουν στρατιώτης του Άπαρντχάιντ? Πώς ένιωσες που σκότωσες άνθρωπο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ναι στην Νοτια Αφρικη, ττοτε που ημουν φανταρος ( το 88 ) ειχαμε και καλα πολεμο για την υπερασπιση της Νοτια Δυτικης Αφρικης ( σημερινη Ναμιμπια ) με την Αγκολα (ειχαν μπλεχτει και κουβανοι)

το πως ενιωσα δεν μπορει να περιγαφτει, ηταν περιεργο αισθημα αλλα οταν ο αλλος σου πεταει χειροβομβηδα κανεις τα παντα για να επιβιωσεις, εχασα παιδικο μου φιλο εκεινη την ημερα, και οχι μονο, εχασα πολλα τοτε, τωρα μετα απο τωσα χρονια καθε χρονο εκεινη την ημερα με πιανουν τα νευρα μου και βριζω τους παντες γυρω μου, γινομαι ψυχολογικα χαλια, κλεινομαι στο εαυτο μου κτλ κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Δε πρέπει να έχεις τύψεις. Έκανες το καθήκον σου κόντρα στους Κομμουνιστές του Κάστρο. Πρέπει να είσαι υπερήφανος για τη χώρα που υπεράσπισες. (Άσχετα αν ο Ντε Κλέρκ, τα ξεπούλησε όλα λίγο αργότερα) Είσαι ένας ήρωας - χαίρομαι που σε γνώρισα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
τυψεις δεν εχω, ειμαι υπερηφανος για αυτο που εκανα, τωρα για το θεμα του ντε κλερκ ας μην μιλησω καλυτερα, ειμασταν τοτε πανω απο 200000 Ελληνες εκει κατω, τωρα ζητημα εαν εμειναν 10000 :( χασαμε τα παντα, οι κοποι μιας ζωης καηκαν μεσα σε μια νυχτα, μετανοισα που εφυγα αλλα δεν μπορω τωρα να γυρισω πισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εχουμε και λεμε:
Αμετριτα ζουζουνια, κουνουπια, εντομα κλπ
Ενα γουρουνι αφρατο αφρατο
ενα κουνελι
2 κατσικια
μια γαλοπουλα
ενα περιστερι κατα λαθος
μια κοτα
αμετριτα χταποδια
και παραπολα ψαρια

Τελικα ειμαι ο πιο δολοφονος του forum μου φενετε... Εκτος και αμα εχουμε καναν κυνηγο στην παρεα μας


EDIT: Και ενα φιδι και μια σαυριτσα κατα λαθος


σα δε ντρέπεσαι παλιόπαιδο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
σα δε ντρέπεσαι παλιόπαιδο:P
Μου φενετε πως εντοπισα το επομενο θυμα μου:devil:































:P:teasing::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμ..εγώ θα έλεγα ότι έχω βάψει τα πόδια μου με αίμα,καθώς όταν ήμουν πιτσιρίκι,την έβρισκα πάρα πολύ με το να πατάω μυρμήγκια.. :redface: ήταν απ'τα αγαπημένα μου παιχνίδια...(κανένας ψυχολόγος στην παρέα..??) :whistle:ε,μααα..τι να κάνω κι εγώ..?μοναχοπαίδι ήμουν,έπρεπε να βρω ένα τρόπο να "σκοτώνω" την ώρα μου,όταν βαριόμουν και δεν είχα τα παιχνίδια μου μαζί... :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
χμμ..εγώ θα έλεγα ότι έχω βάψει τα πόδια μου με αίμα,καθώς όταν ήμουν πιτσιρίκι,την έβρισκα πάρα πολύ με το να πατάω μυρμήγκια.. :redface: ήταν απ'τα αγαπημένα μου παιχνίδια...(κανένας ψυχολόγος στην παρέα..??) :whistle:ε,μααα..τι να κάνω κι εγώ..?μοναχοπαίδι ήμουν,έπρεπε να βρω ένα τρόπο να "σκοτώνω" την ώρα μου,όταν βαριόμουν και δεν είχα τα παιχνίδια μου μαζί... :baby:

Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
Κ γιατι δεν εκνεσ κατι πιο δημιουργικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
γιατί αυτό το έκανα μόνο σε μέρη που δεν είχα μαζί μου τα παιχνίδια μου ή δεν μπορούσα να κάνω κάτι άλλο ή είχα ήδη κάνει τα πάντα που μπορούσα σ'εκείνο το μέρος και τα'χα βαρεθεί... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
μπορουσες να βασανισεις τους γονεις σου η αλλα παιδακια εκει γυρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
και εγω ειμαι δολοφονησσα..Αμα δω κανα κουνουπι το σκοτωνω χωρις δευτερη σκεψη! Α, και καμια μυγα, αν τυχει να βρισκεται μπροστα μου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τα χέρια όχι άλλα τα δόντια ναι επειδή είμαι από την Τρανσυλβανία και πίνω αίμα.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Εγώ σκοτώνω συνέχεια μύγες, κουνούπια και οποιοδήποτε ζουζούνι βρεθεί μπροστά μου!!;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τα χέρια όχι άλλα τα δόντια ναι επειδή είμαι από την Τρανσυλβανία και πίνω αίμα.:devil:

Την επομενη φορα που θα πας να μου το πεις να ερθω και εγω μαζι σου!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Άπειρες φορές. Έχω την τάση να ματώνω τα χείλια μου με το χέρι. Κάτι σαν τικ. Και δεν μπορώ να το σταματήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Την επομενη φορα που θα πας να μου το πεις να ερθω και εγω μαζι σου!:clapup:

Κοίτα εγώ σε παίρνω μαζί μου. Εσύ υπόσχεσαι να μην ζητάς να διανυκτερεύεις στο κάστρο του Δράκουλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κοίτα εγώ σε παίρνω μαζί μου. Εσύ υπόσχεσαι να μην ζητάς να διανυκτερεύεις στο κάστρο του Δράκουλα?

Μα δεν θα σου το ζητισω, απλα θα παω εκει μετο που παταμε στην Τρανσυλβανια και θα με χασεις καπου εκει μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι με κατσαρίδοαίμα, τα κουνούπια δεν τα πιάνω, μου φέυγουν (έτσι κιαλιώς δεν με τσιμπάνε ποτε, περίεργο:hmm:) Ούτε μυρμίγκι, τα λυπάμε, αλλα απολαμβάνω το αίμα κατσαρίδας:devil:

Κατα τα άλλα τίποτα, αυτό μόνο(τις κατσαρίδες) και επιδή είμαι κακιά και χαίρομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχουν αιμα οι κατσαριδες? Εμενα με εκνευριζει οταν τις σκοτωνω.. εμ τις κυνηγαω, εμ αηδιαζω, εμ εχω να καθαρισω τα αποτυπωματα, ποσο ηλιθιες υπαρξεις τελος παντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
μόνο με το δικό μου (αν χτυπήσω εννοώ έτσι? μη με παρεξηγήσετε:P)

γενικά, φοβάμαι κ δεν μπορώ καν να βλέπω αίματα κ τέτοια...

όσο για διάφορα πετούμενα κ σερνόμενα ζωύφια, ναι τα σκοτώνω γτ πολύ απλά δε μπορώ να κοιμήθω ή να κάνω οτιδήποτε μετά αν ξέρω ότι εξακολουθούν κ είναι εκεί που είμαι κ εγώ (κολλάει ο εγκέφαλος ρε γμτ τι να κάνω? τα λυπάμαι αλλά τα σκοτώνω :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top