Ένας λόγος για να μπει κάποιος στο e-steki

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Είναι κάποιος άσχετος απο φόρουμ ή έχει μεγάλη επειρία σε αυτά και βλέπει το στέκι απο έξω, περνάει και φέυγει, λέει "ναι καλά και αυτό το ίδιο με τα άλλα είναι"

Τι θα λέγατε εσείς; ποιός ο λόγος να μείνει ένας περάστικός απο το στέκι; γιατί πιστέυετε ότι πρέπει να γραφτεί σε αυτό;; τι διαφορετικό έχει; πείτε λοιπόν ένα λόγο την φορά που πρέπει κάποιος να περάσει και να μήνει και να περάσει καλά.

Υπόψην ένας λόγος για να μήνει ή να γραφτεί;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
1.Έχει μεγάλη ποικιλία θεμάτων και σχεδόν σε όλα τα θέματα διατηρείται σοβαρή συζήτηση.

2.Έχει αυστηρούς κανόνες που κρατάνε το επίπεδο. Σε όσα φορούμ ξέρω, ανοίγουν, μένουν 6 μήνες ακέραια και μετά μπαίνουν διάφοροι και τα ισοπεδώνουν όλα.

3.Απαγορεύονται τα greeklish. Προσωπικά το θεωρώ μεγάλο "καλό" μιας και όσο καλό περιεχόμενο να έχει κάποιος σε αυτά που γράφει, όταν χρησιμοποιεί λατινικούς χαρακτήρες δεν μπορείς να τα διαβάσεις ευχάριστα.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Να μπει γιατί έχουμε αναμφισβήτητα την καλύτερη παρέα...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Για να περάσει καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μα φυσικα για να νωρισει εμενα, ιδικα αν ειναι κοπελα!:D

Πλακα κανω φυσικα...!
Σοβαρα τωρα:
Μονο εναν λογο; Διωτι θα βρει κατι τελιος διαοφορετικο, κατι που αν θελει να περασει καπιες ελευθερες ωρες του με προβληματισμο, ενδιαφερων για τους αλλους, ενδιφερων απο τους αλλους για αυτων, αλλιλοβοηθεια και πλακα, θα το βρει μονο εδω ε τοσο σοβαρο αι σταθερο επιπεδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλοπέραση
Παρέα
Συνενόηση
Κατανόηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πάτωσε βλέπω το θεματακι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Για να περνάει ευχάριστα η ώρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά μπαίνω κυρίως το Καλοκαίρι που δεν έχω δουλειά και βαριέμαι. Κατα καιρούς έχω βάλει και κάποια θέματα που οι απαντήσεις θα έλεγα ότι με έχουν βοηθήσει. Όχι δεν θεωρώ όπως έχω ξαναπεί πέρα από 2-3 άτομα που μιλάω ότι θα ταίριαζα με κανέναν άλλο για περαιτέρω επαφές ακόμα και ας ασπάζομαι κάποιες απόψεις τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
για να περασει την ωρα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γιατι ειμαι εγω εδω. :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά μπαίνω κυρίως το Καλοκαίρι που δεν έχω δουλειά και βαριέμαι. Κατα καιρούς έχω βάλει και κάποια θέματα που οι απαντήσεις θα έλεγα ότι με έχουν βοηθήσει. Όχι δεν θεωρώ όπως έχω ξαναπεί πέρα από 2-3 άτομα που μιλάω ότι θα ταίριαζα με κανέναν άλλο για περαιτέρω επαφές ακόμα και ας ασπάζομαι κάποιες απόψεις τους.

Το προβλημα με τις e-επαφές ειναι οτι ποτε δεν μπορεις να καταλαβεις αν ταιριαζεις η οχι με τον αλλο γιατι δεν τον εχεις δει ποτε...
Οποτε σχεδον παντα πεφτεις έξω (no offence αλλα τετοια εμπειρια είχα και σε chat που ήμουν operator) εκτος βέβαια απο τις κραγμενες περιπτωσεις

Στο θέμα μας τώρα........
1ον για να τραβήξει το ματι καποιου περαστικού υπαρχει το ονομα που αναφέρεται σε κάτι κατεξοχήν παρειστικο.....και τα ελληνικα προφανως:P

2ον Αφου τα παραπανω θα τον κάνουν να ξοδεψει κανα 10 λεπτο στο να δει τι θεματα παιζουν παιρνει χαμπάρι οτι δεν ειναι ενα στητο φόρουμ με πολυ συγκεκριμένα θέματα αλλα έχει απολα και αυτο το κανει διαφορετικό...
Ασε που οι περισσοτεροι εδω μέσα εχουμε την νοοτροπια του γυριστρουλι οποτε παιρνει χαμπαρι ο 3ος οτι δεν ειμαστε εθισμένοι στο ιντερνετ
(αλλο αν καποιοι εχουν γραψει πιο πολλες εκθεσεις εδω μέσα παρα στο σχολείο η την δουλεια τους:P:P )

Αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny_619

Νεοφερμένος

Ο Γιάννος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδά δεν ξέρω για σάς πάντως εμένα το e-sτeki είναι το αγαπημένο μου site!!!δεν υπάρχει η ειρονία και η επιτεθικοτητα που υπάρχει σε άλλα forums!!!τώρα μερικοί λόγοι για να γίνει μέλος:

χαλάροση
παρέα
πλάκα
διασκέδαση
σοβαρές συζητήσεις

σε αυτό το site ΕΙΜΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΟΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
γιατί Η ΠΑΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ κ κολλάς !!!!

πολύ ενδιαφέροντα θέματα για συζήτηση
παιχνίδια-αστεία-χαλάρωση
υπάρχει έλεγχος = επίπεδο

με μία λέξη : ΤΕ ΛΕΙ Ο
τέλος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
1 υπάρχει φανερός τίτλος διαβάθμισης Π.χ. moderator administrator (όχι σαν αλλά που ψάχνεις να βρεις ποίος είναι ποίος)…
2 έχει ωραία σχεδίαση φωτεινά χρώματα και ευκολία στην πλοήγηση με πολλές δυνατότητες…
3 Έχει ενδιαφέρον θέματα και άτομα που είναι αξία να συζητήσουν και να μοιραστούν άποψης…
4 υπάρχει ένα επίπεδο σε κάθε συζήτηση (όχι σαν αλλά που στις 10 λέξεις μου οι 5 ήταν βρισιές δεν με χαλούσε αλλά δεν γίνονται έτσι οι συζητήσεις)
5 με έχει φτάσει στο επίπεδο που και σε θέματα κατεξοχήν «φανατισμού»που διαθέτω να τα συζητάω με ηρεμία και να ακούω απόψεις αντίθετες από εμένα χωρίς να με πειράζει…
6 δεν έχει bug η τόσα πολλά τέλος πάντων (τουλάχιστον εγώ δεν τα έχω βρει μέχρι τώρα:D)…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Τ_Chameleon! :) Αυτοι ακριβώς οι λόγοι είναι. Και ενώ έχω δεί τόσα και τόσα φόρουμ, αυτό είναι το μόνο, πιστέψτε με, που θέλησα να γίνω μέλος και τελικώς έγινα. Ναι,ναι..είμαι πράουντ που είμαι μέλος αυτής της παρέας! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Γιατί το κλίμα είναι υπέροχο, ευχάριστο, υπάρχει ποικιλία θεμάτων και συνεννόηση μεταξύ των μελών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ένας λόγος για να μπει κάποιος στο e-steki
Γιατί είμαι εγώ μέσα. :clapping:
Έλα να βλέπω το κύμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top