Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
εντάξει έξυπνες;;;; @ corpse RE

φαντασμένε ο χειρότερος γύρος σου εβερ.Αν είσαι όντως ρουφιάνος είσαι απαράδεκτος

Είσαι η χειρότερη παίχτρια ever
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
AAAAAAAAAXXXX...we were that close δλδ αν η corpse δεν άλλαζε γνώμη :P

και από το σχόλιο.... ο jrot6 ήταν δολοφόνος ε?
λοιπόν αναθεωρώ
fandago fantasmenos Ηρώ vendetta δολοφόνοι

παραλίγο να με έσωνες και να συνεχίζαμε

Τελικά είστε πολύ μπερδεμένα ε; :D

Γιαυτό θέλω να ακούσω από περισσότερους μια τελική 5άδα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α ναι, σε αυτό το σημείο να πω ότι ΝΑΙ ο φαντασμένος ήταν ρουφιάνος :P
επίσης να πω ότι ο φαντασμένος και το τσιράκι είχαν τα ίδια ονόματα στη διάθεση τους
2+1
τους είχαμε δώσει Ηρώ, Βεντέττα, Ρέζιτεντ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
fandago... με όλο το θάρρος και όλο το σεβασμό...

ΣΚΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!! :P:P

η πρώτη σφαλιάρα θα είναι δικιά σου αν καταφέρω να έρθω την Παρασκευή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Είσαι η χειρότερη παίχτρια ever

Ευχαριστώ δεν θα ξαναπαίξω λοιπόν να μη σας χαλάω το παιχνίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ρε πουζντη.. Σκεψου οτι τη χανπ ουτε που θυμομουν οτι πηγα να τη σωσω σημερα.. Σας εσπασα τα νευρα ε;

Ρεζιντεντ το ποσο χαρηκα που δε σε στειλαν δε λεγεται ε :-*

Επισης.. χανπ αληθεια αξιζεις βατομουρο!!

Και μη θυμωνεις μαρη... Παιχνιδι ειναι λεμεεε :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
άρα ποιός ήταν το τσιράκι τελικά? εγώ ακόμα δεν το...βρίσκω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδιά, το λήξαμε; :D

Thank you Corpsidi μου για την προστασία, αλλά ήταν αμοιβαία όπως βλέπεις δε σε σκότωσα ούτε εγώ.:P

Έχω να πω πως απόλαυσα πραγματικά αυτόν τον γύρο. :D
Δεν περίμενα ότι θα μείνω μέσα 3 γύρους, είναι μάλλον επειδή με έσωζε η Corpse :P

Kαι ένα μεγάλο κατηγορώ στους συνδολοφόνους μου, που δε με άφηναν να καρφώσω ρουφιάνο τον fantasmenos.

Resident κάποια στιγμή θυμάμαι σε είχαμε για τσιράκι
Αngie_Ann χρησιμοποίησε τη διαάισθηση για να βγάλεις και κανα φραγκο, το χεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ποιόν είχατε για ρουφιάνο εσείς?

και ποιοί -εκτός απο vendetta- ήταν οι άλλοι 2?!?!?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
fandago Ηρώ vendetta Kαjira δολοφόνοι

εγώ ρουφιάνος

νοσοκόμα η corpse

jrot6 ιερόδουλη

angie ann, resident evil, corpse άγγελοι του Τσάρλι

Phobe xanp τραγικές

Πολίτες rule

δολοφόνοι: Δεν σας χάλασε που πάθατε τα πάνδεινα. Τραγικές επιλογές ανά διαστήματα

Το παιχνίδι δεν τελείωσε μπορούσε να πάει 4-4 η ψηφοφορία και να έληγε ισοπαλία αν στην παράταση ήταν ισόπαλη η ψηφοφορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
δεν θυμώνω αλλά μη σας χαλάω και το παιχνίδι φαντασμένε έτσι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eγώ το μόνο που ξέρω είναι πως την Παρασκευή την σφαλιάρα θα την φάει η Φοιμπς από την Ρεζ κι όχι εγώ που είχα όντως κακό ρόλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Να πω κι εγώ την πεντάδα μου;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
δεν θυμώνω αλλά μη σας χαλάω και το παιχνίδι φαντασμένε έτσι;;;
xanp o καθένας μπορεί να λέει ό,τι θέλει, μη σκας εσύ για αυτό :P
Όλοι μας έχουμε κάνει τραγικά παιχνίδια και όλοι μας πάμε να το παίξουμε έξυπνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το παιχνίδι δεν τελείωσε μπορούσε να πάει 4-4 η ψηφοφορία και να έληγε ισοπαλία αν στην παράταση ήταν ισόπαλη η ψηφοφορία
Τα μετράς λάθος
δεν υπολογίζεις την ψήφο του jrot
ακόμα κι αν άλλαζε η ψήφος της Φοιμπς (που δε θα άλλαζε αλλά ας πουμε ότι θα άλλαζε) θα ήταν οι ψήφοι
Καγίρα, Βεντεττα, Ξανπ που είχε κλειδώσει, Φαντάγκο, jrot υπερ της ΚΟΡΠΣ και θα τελείωνε έτσι κι αλλιώς
για να μην τελειώσει το παιχνίδι θα έπρεπε ο jrot να μην ψηφίσει Κορπς... κάτι που ήταν αδύνατον λόγω του ότι ο jrot ήταν το τσιράκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Phobe xanp τραγικές

Πολίτες rule

δολοφόνοι: Δεν σας χάλασε που πάθατε τα πάνδεινα. Τραγικές επιλογές ανά διαστήματα

Το παιχνίδι δεν τελείωσε μπορούσε να πάει 4-4 η ψηφοφορία και να έληγε ισοπαλία αν στην παράταση ήταν ισόπαλη η ψηφοφορία
Ευχαριστώ που κάνεις αυτό το post και μου δίνεις πάτημα να πω πόσο άθλια έπαιξες σε αυτό το γύρο, αλλά και πόσο σε ευχαριστούμε οι δολοφόνοι που είσαι αυτός που είσαι. Αν δεν ήσουν τόσο τσάτσος σε όλα τα παιχνίδια (ακόμα και σε αυτό) ίσως και να σε πίστευε κανένας.

Αν ο jrot μπει μέχρι τις 8, μπορείς να ηρεμήσεις ότι θα χάνατε κανονικά. Το είπα και εγώ ότι μπορεί να μην έληγε τώρα αλλά δεν διαφωνώ ότι οι πιθανότητες να νικήσουν οι πολίτες πλέον ήταν ελάχιστες.

Και για να σου πω λοιπόν εσύ που νομίζεις ότι κάναμε τραγικές επιλογές (ω μέγα παίχτη), σε πληροφορώ ότι το δώρο της νοσοκόμας που έσωσε την Resident ήταν μέγιστο και χάρηκα περισσότερο από το να την δολοφονούσαμε τότε. Αν τη δολοφονούσαμε δύσκολα θα έπειθα ότι είμαι πολίτης για πολύ ακόμα, ενώ έτσι έπαιξα το ρόλο του χαρούμενου πολίτη, ότι έχουμε ακόμα ευκαιρία να το γυρίσουμε και ΚΑΝΕΝΑΣ από αυτούς που ήθελα δεν καιγόταν να κάνει την σωστή επιλογή.

Σε πληροφορώ επίσης ότι στον τελευταίο γύρο ήμουν σίγουρος ότι η νοσοκόμα θα έσωνε την phoebe (το είπα και στην ΣΕ) και αν και ακόμα και με αυτό τον τρόπο βολευόμασταν, προτίμησα να φάμε την xanp και να μπερδευτεί περισσότερο η κατάσταση.

Απορώ λοιπόν πως ο χαμένος ρουφιάνος του παιχνιδιού, λέει για τραγικές επιλογές των δολοφόνων, ενώ έφυγε σε ψηφοφορία κόντρα με ΕΝΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟ και μάλιστα τον ΠΙΟ ΚΑΡΦΩΜΕΝΟ ΑΠΟΛΟΥΣ! Ποιος λοιπόν έκανε τις άθλιες επιλογές στο παιχνίδι και ποιος ήταν ο αθλιότερος παίκτης ever; Μήπως έπρεπε να σε καρφώσουμε για να πουν όλοι οι πολίτες ότι εσύ έφταιγες και χάσανε; Δεν χρειάστηκε λοιπόν, γιατί το παιχνίδι είχε περισσότερο ενδιαφέρον έτσι όπως έγινε και ήταν και εξίσου σίγουρα κερδισμένο.

Όπως είδες επίσης, η ομάδα των δολοφόνων μας, ούτε τσατσιές χρειάστηκε να κάνει, ούτε να φάει όλους τους καλούς (όπως λες ότι κάνεις εσύ) στην αρχή για να δουλεύει τους υπόλοιπους. Σας παίξαμε στα ίσια και κερδίσαμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ευχαριστώ δεν θα ξαναπαίξω λοιπόν να μη σας χαλάω το παιχνίδι

Κανείς δεν σου είπε να μην ξαναπαίξεις αλλά δεν φταίω εγώ που εμπιστευόσασταν τυφλά τον fandago. Όσοι δεν ήταν προκατειλημμένοι μου κατάλαβαν τι ήμουν. Οι υπόλοιποι φόβάσασαταν μην σας την φέρω ακόμη μια φορά. Αν δηλαδή δεν εμπιστεύεστε ένα παίχτη επειδή έπαιξε καλά σε προηγούμενο γύρο σαν δολοφόνος τότε τι να κάνει αυτός; Πραγματικά βαρέθηκα να ακούω το ίδιο επιχείρημα. Ξενέρωσα απίστευτα. Και ο σοβαρός παίχτης θα έβγαζε και εμένα και τον fandago αλλά ξέχασα ο fandago είναι πάντα αθώος ο fantasmenos είναι πάντα ένοχος... Ήμαρτον

Όσο για το says who του fandago: Αγόρι μου η Ηρώ βγήκε από λάθος επιλογή ρουφιάνου (η μοναδική αποχώρηση δολοφόνου) και πριν βγω έδωσα όλα τα ονόματα χωρίς να σας δώσω την ευκαιρία να με καρφώσετε.

4 που έδειχνε πέρυσι και ο Ρίμπο στους γαύρους. Τώρα να με μειώσεις δεν έχει καμία σημασία χάσαμε, γιατί 2 πολίτες δεν ήθελαν να με εμπιστευτούν. Δε σε χάλασε που όλο το ΣΚ έγραφες καττεβατά για να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
δολοφόνοι: Δεν σας χάλασε που πάθατε τα πάνδεινα. Τραγικές επιλογές ανά διαστήματα
Πάνδεινα;:worry:
Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο το χαρήκαμε ακόμα και όταν πιστεύαμε πως έχουμε χάσει, το διασκεδάζαμε.:D
αυτό το παιχνίδι πάντως τα είχε όλα, συναρπαστικό σε κάθε του επεισόδιο. Ε σορρυ ρε παιδιά αλλά και ο Φωσκολος 50αρια χτυπούσε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και προς υποστήριξη της xanp
οκ δεν ήταν και το καλύτερο της παιχνίδι, ήθελα ώρες ώρες να της φωνάξω :P αλλά έχει ένα σοβαρό ελαφρυντικό
λόγω του λάθους του δικού μου και της καλυψούς, στήριξε κατά πολύ (αν όχι 100%) το σκεπτικό της περί του πόσους ξέρει ο ρουφιάνος
εκεί μπερδεύτηκε, δεν της έβγαινε αλλιώς και συνέχισε

απλά το λάθος της - κατ εμέ που το έβλεπα απ εξω ως τρίτος- ήταν ότι εμπιστευόταν τυφλά τον φαντάγκο :P όλοι το έχουμε κάνει όμως αυτό, οπότε... αθώα

χειρότερη ήταν η Φοιμπς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top