Γκάφες...

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ακολουθεί οικογενειακή γκάφα (βασικά ατάκα έγινε) :clapup:
Έβλεπα χθες Supernatural και ήταν και η γιαγιά μου απο δίπλα.
Είχε μια σκηνή που o Dean εξόρκιζε έναν δαίμονα...

Γιαγιά: Ιχ τι είναι αυτό το μαύρο που βγαίνει απ' το στόμα του?
Εγώ: Μαύρος καπνός...
Γιαγιά: Είδες? ΚΑΛΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΚΟΤΩΝΕΙ!
:rofl:
Είχα πέσει κάτω απ΄τα γέλια...Πάει το μισό επεισόδιο

Μια χαρα τα ειπε η γιαγια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Πριν απο 1-2 μήνες ,περπατούσα σε ένα πεζοδρόμιο κι πήγαινα φροντιστήριο...Και κάποια στιγμή μου έρχεται μήνυμα και το ανοίγω για να απαντήσω ...Έτσι λοιπόν όπως είχα αφοσιωθεί στην πληκτρολόγηση ,ακούω ένα ''Κοπελιάάάάάά'' απο κάποιον μπροστά μου ..Σηκώνω το κεφάλι κοιτάω ήταν ένα παιδί που δεν το ήξερα καν και χωρίς να το σκεφτώ και πολύ τον χαιρετάω για να τελειώνω....πάω μετά να προχωρήσω και πατάω σε ένα τετράγωνο με τσιμέντο (απο αυτά που φτιάχνουν τα πεζοδρόμια...)....Μπλουμμμμμμ το μισό σταράκι μέσα.....
Το παιδί πέθανε στο γέλιο και εγώ είχα κοκκινίσει γτ σκεφτόμουν ότι αυτός ήθελε να με προειδοποιήσει εγώ το νούμερο τον χαιρέτισα !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Μια χαρα τα ειπε η γιαγια!!!!!

Βεβαίωςςς. Μέσα σ'όλα ;)

*-τώρα είδα τι έγραψα :eek:- ο Σαμ εξόρκιζε νεκρούς, όχι ο Ντιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ήμουν με μια φίλη στην τάξη μέσα, επειδή έκανε κρύο. (πριν χτυπήσει το κουδούνι για την πρώτη ώρα)
Ε μιλούσαμε και σε κάποια φάση έρχεται ένα παιδί που κάτι παιζόταν με τη φίλη μου. Ήταν φρέσκες καταστάσεις... Μιλούσαμε, όμως, κανονικά με αυτόν.
Δε θυμάμαι πως ήρθε η συζήτηση για τον καιρό. Και λέω εγώ...
''Η τάξη σας είναι πολύ κρύα! Αγκαλιαστείτε, για να ζεσταθείτε.'' Με κοιτούν και οι δυο περίεργα!
Λέω από μέσα μου *ωχ είπα μαλακία, άλλο εννοούσα*.:redface:
Και για να το σώσω συνεχίζω ''Δεν εννοούσα μεταξύ σας, γενικά!!!'' Το έκανα χειρότερο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
μολις εκανα μια τεραστιαα!!!εριξα καταλαθος ενα ποτηρη νερο πανω στο λαπτοπ...ε και λεω σιγα δεν εγινε και τιποτα...το σκουπησα με λιγο χαρτακι και συνεχισα χαλαρα τη δουλεια μου...σε 10 λεπτα το πληκτρολογιο ειχε σταματησει να δουλευει κι μετα απο λιγο το λαπτοπ φρικαρε για τα καλα!αρχισε να κανει θορυβο και κολλησεεε!!!:eek:περα απτο οτι εκανα 40 λεπτα να το κανω να κλεισει,ειμαι σχεδον σιγουρη οτι χαλασε για τα καλα!!αυτα ειναι...:(


ενταξει τουλαχιστον εχω το λαπτοπ του αδερφου μου...(για οσο θα ειναι εδω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
μολις εκανα μια τεραστιαα!!!εριξα καταλαθος ενα ποτηρη νερο πανω στο λαπτοπ...ε και λεω σιγα δεν εγινε και τιποτα...το σκουπησα με λιγο χαρτακι και συνεχισα χαλαρα τη δουλεια μου...σε 10 λεπτα το πληκτρολογιο ειχε σταματησει να δουλευει κι μετα απο λιγο το λαπτοπ φρικαρε για τα καλα!αρχισε να κανει θορυβο και κολλησεεε!!!:eek:περα απτο οτι εκανα 40 λεπτα να το κανω να κλεισει,ειμαι σχεδον σιγουρη οτι χαλασε για τα καλα!!αυτα ειναι...:(


ενταξει τουλαχιστον εχω το λαπτοπ του αδερφου μου...(για οσο θα ειναι εδω)

Ισως το σωσεις...Παρε πιστολακι και βαλτο στο κρυο...Εαν στεγνωσει μπορει να δουλεψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
μολις εκανα μια τεραστιαα!!!εριξα καταλαθος ενα ποτηρη νερο πανω στο λαπτοπ...ε και λεω σιγα δεν εγινε και τιποτα...το σκουπησα με λιγο χαρτακι και συνεχισα χαλαρα τη δουλεια μου...σε 10 λεπτα το πληκτρολογιο ειχε σταματησει να δουλευει κι μετα απο λιγο το λαπτοπ φρικαρε για τα καλα!αρχισε να κανει θορυβο και κολλησεεε!!!:eek:περα απτο οτι εκανα 40 λεπτα να το κανω να κλεισει,ειμαι σχεδον σιγουρη οτι χαλασε για τα καλα!!αυτα ειναι...:(


ενταξει τουλαχιστον εχω το λαπτοπ του αδερφου μου...(για οσο θα ειναι εδω)

το παθα και γω με κοκα κολα στο πληκτρολογιο του λαπτοπ.δυσκολα θα δουλεψει,η θα δωσεις πολλα λεφτα να το φτιαξεις:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
μολις εκανα μια τεραστιαα!!!εριξα καταλαθος ενα ποτηρη νερο πανω στο λαπτοπ...ε και λεω σιγα δεν εγινε και τιποτα...το σκουπησα με λιγο χαρτακι και συνεχισα χαλαρα τη δουλεια μου...σε 10 λεπτα το πληκτρολογιο ειχε σταματησει να δουλευει κι μετα απο λιγο το λαπτοπ φρικαρε για τα καλα!αρχισε να κανει θορυβο και κολλησεεε!!!:eek:περα απτο οτι εκανα 40 λεπτα να το κανω να κλεισει,ειμαι σχεδον σιγουρη οτι χαλασε για τα καλα!!αυτα ειναι...:(


ενταξει τουλαχιστον εχω το λαπτοπ του αδερφου μου...(για οσο θα ειναι εδω)



την είχα πάθει και γω έτσι πριν χρόνια.. είχα αφήσει το λαπτοπ ανοιχτό αλλά και το παράθυρο και έφυγα απο το σπίτι για λίγη ώρα.. έπιασε όμως μπόρα και το λάπτοπ ποτίστηκε για τα καλά.. :(
στην αρχή έκανα αυτό που λέει ο mercury και μετά τούμπαρα το λάπτοπ και το ακούμπισα με την πλευρά του πληκτρολογίου σε μια πετσέτα για μέρες μπας και φύγουν τα υγρά.. δυστυχώς ομως δεν το έσωσα.. είχε παπαριάσει κανονικότατα..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
τι να πρωτοθυμηθω...ααχ...ειμαι μαστορισσα στις γκαφες,αλλα εχω το χαρισμα να τις ξεχναω μετα!χεχεχε...:redface::D
αξεχαστη θα μου μεινει ετουτη: καλοκαιρι,πριν 4-5 χρονια,και ειχα γενεθλια...καλω λοιπον μια φιλη και δυο φιλους (συνολο 4μελης παρεα) να παμε για πιτσα. στα δυο παιδια λεω οτι εχω γενεθλια,και δεν το λεω στον αλλον,ο οποιος ειναι τωρα ο καλυτερος μου φιλος γενους αρσενικου(τουτεστιν,εχω μια κολλητη κι εναν κολλητο,αλλα δε μας νοιαζει).ερχονται λοιπον οι αλλοι 2 με τα δωρα και αυτος με τα χερια αδεια...!!! νομιζε οτι απλα του ειχα πει να βγουμε εξω!!!(αυτο ειχα κανει,βασικα...) πρεπει να τα 'χε παιξει οσην ωρα καθομαστε εκει,αλλα τι να κανω...!
μετα το λιωσαμε στα μηνυματα(εννοειται!"γιατι δε μου 'πες?" και τετοια). τελικα κανονισαμε να συναντηθουμε το αλλο σ/κ, οποτε και πηγαμε για παγωτο και μου εφερε και το δωρο και πληρωσε κιολας χωρις να το καταλαβω(οχι,δεν ειμαι χαζη,αλλα πηγε μεσα-δηθεν προς νερου του!!).δηλαδη και γκαφατζου και μπεχο-εν-αγνοια-μου!
εν τω μεταξυ,ειχα πει στους δικους μου οτι δε θα αργησω, αλλα χωρις να το καταλαβω ειχε παει η ωρα 01:00!!! αυτα ειναι...μετα ειναι που αρχισαμε να κανουμε πιο εντονα παρεα!...

η αληθεια ειναι πως ημαστε πιο οικεια,οποτε μου ερχοταν πιο ευκολο να του πω να παμε για πιτσα απ'οτι στα αλλα δυο παιδια...αλλα ενταξει,απο τις κορυφαιες και ανεπαναληπτες!:/::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
τουλαχιστον αποτι βλεπω δεν ειμαι η μονη που το'χει παθει!!:Dτι να σας πω ρε παιδια και με πιστολακι το εκανα και αναποδα το γυρισα...ενταξει δεν εχει γινει μεγαλη ζημια απ'οτι καταλαβα γιατι τελικα ανοιξε πριν απο λιγο,απλα το πληκτρολογιο δεν δουλευει...δεν βαριεστε κατι θα κανουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
τουλαχιστον αποτι βλεπω δεν ειμαι η μονη που το'χει παθει!!:Dτι να σας πω ρε παιδια και με πιστολακι το εκανα και αναποδα το γυρισα...ενταξει δεν εχει γινει μεγαλη ζημια απ'οτι καταλαβα γιατι τελικα ανοιξε πριν απο λιγο,απλα το πληκτρολογιο δεν δουλευει...δεν βαριεστε κατι θα κανουμε :D

της συγκατοίκου μου που της χύθηκε χυμός, στο τέλος δεν της λειτουργούσαν καμια 10αριά πλήκτρα..
οπότε αναγκάστηκε και αγόρασε καινούριο πληκτρολόγιο και το συνέδεσε με το λάπτοπ..
μακάρι να στεγνώσει μωρέ και να δουλέψει..άσε το ακόμη τουμπαρισμένο εσύ και βλέπουμε..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
τωρα το ανοιξα!!εβαλα και το πληκτρολογιο απ΄το σταθερο πσ και γραφω απο εδω!!:Pτο θεμα μου ειναι ομως οτι ακομα κολλαει που που!!!


(καλα ε ειμαστε τοσο off topic που αλλο δεν παει!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
(καλα ε ειμαστε τοσο off topic που αλλο δεν παει!:P)

ε όταν είναι για καλό, τι πειράζει?? :)
ρώτα και καποιον που ξέρει απ αυτά! μπορούν να στο ανοίξουν και να το φτιάξουν..
πάντως το εξτρα πληκτρολόγιο είναι μια καλή λύση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maryse

Νεοφερμένος

Η Maryse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τέλειο αυτό το τόπικ με τις γκάφες...μπορώ άνετα να γράψω βιβλίο με όοοολες τις βλακείες που έχω κάνει!...Θα ξεκινήσω με μια παλιά...Καλοκαίρι πρωί,(δεν είχαμε σχολείο,οι εξετάσεις είχαν τελειώσει) και ήταν να πάω προπόνηση.Μια άλλη κοπέλα προσφέρθηκε μιας και μένουμε κοντά να περάσει να με πάρει απο την κεντρική οδό με το αμάξι της και να πάμε μαζί προπόνηση...έτσι όπως περίμενα βλέπω να έρχεται ένα μαύρο αμάξι ΟΛΟΙΔΙΟ με της κοπέλας!!!...Ε,επειδή έχω και μυωπία πλησιάζω χαμογελάω,χαιρετάω και πανω που πάω να ανοίξω την πόρτα μέσα ήταν ένας άγνωστος νεαρός ο οποίος είχε σταματήσει για να καταίβει στον φούρνο και με κοιτούσε σαν εξωγήινη (απολύτως φυσικό όταν μια άγνωστη πάει να μπεί στο αμάξι σου...ΡΕΖΙΙΙΛΙΙΙΙ!!!Μια άλλη φορά,φέτος το καλοκαίρι,ήμουν μαζί με την ξαδέρφη μου στο εξοχικό μου.Η ξαδέρφη μου και αυτή συνομίλικη.Το βράδυ τα παιδιά του χωριού με τους καθηγητές τους είχαν ετοιμάσει θεατρικό για να παίξουν στην πλατεία...(το εξοχικό μου βρίσκεται σε χωριό ΤΕΛΕΙΩΣ κλασσικό...βλ.κολοκοτρονίτσι...:P) Έτσι όπως καθόμασταν με την ξαδέρφη μου πάνω σε κάτι σκαλιά και εγώ κρατούσα τη θήκη των γυαλιών της μυοπίας της,φεύγουν απο τα χέρια μου και πέφτουν κάτω...με κοιτάζει με περίεργο ύφος και της λέω "Καλά...θα τη πιάσω εγώ"Πάω να πατήσω κάτω το πόδι μου να στηριχτώ και να σκύψω...και πατάω σε φύλλα τα οποία κάλυπταν μια τρύπα!Το πόδι μέσα στην τρύπα και εγώ φυσικά στο πάτωμα!...Η ξαδέρφη μου να έχει λυθεί στο γέλιο και εγώ να έχω γίνει ΘΕΑΜΑ στα αγόρια που κάθονταν απέναντι και φώναζαν "Κοπελιάαα πρόσεχε θα πέσεις!!!" (μέσα στην παρέα των αγοριών και αυτός που μου άρεσε)Αχ κάτι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ρεζιλευτικές στιγμές...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maryse

Νεοφερμένος

Η Maryse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Θυμήθηκα και άλλη...ΠΑΛΙ φέτος το καλοκαίρι,μαζί με την ξαδέρφη μου και μια φίλη της είχαμε πάει παραλία.Θέλαμε να μαυρίσουμε και γι αυτό είπαμε να πλακωθούμε στο caroten και να παίξουμε ρακέτες.Έτσι όπως παίζουμε ρίχνω μια δυνατή,η μπαλίτσα φεύγει και πηγαίνει πάνω στην κοιλιά ενός κυρίου ο οποίος μόλις έβγαινε απο τη θάλασσα...(στοχο κι εγώ!!!...) τον ίδιο κύριο τον έβρεξα αργότερα περνόντας τρέχοντας απο μπροστά του.Βέβαια του ζήτησα συγνώμη...τώρα το αν τη δέχτηκε δεν ξέρω...πάντως με κοιτούσε αγριεμένος!...και δεν είχε και άδικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ε όταν είναι για καλό, τι πειράζει?? :)
ρώτα και καποιον που ξέρει απ αυτά! μπορούν να στο ανοίξουν και να το φτιάξουν..
πάντως το εξτρα πληκτρολόγιο είναι μια καλή λύση..



τον ανοιξε ο αδελφος μου,δεν εκανε και πολλα!:/:


δεν πειραζει μωρε ετσι κι αλλιως πρεπει να αρχισω να ξεκολλαω λιγο,εχουμε πανελληνιες του χρονου!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Θυμήθηκα και άλλη...ΠΑΛΙ φέτος το καλοκαίρι,μαζί με την ξαδέρφη μου και μια φίλη της είχαμε πάει παραλία.Θέλαμε να μαυρίσουμε και γι αυτό είπαμε να πλακωθούμε στο caroten και να παίξουμε ρακέτες.Έτσι όπως παίζουμε ρίχνω μια δυνατή,η μπαλίτσα φεύγει και πηγαίνει πάνω στην κοιλιά ενός κυρίου ο οποίος μόλις έβγαινε απο τη θάλασσα...(στοχο κι εγώ!!!...) τον ίδιο κύριο τον έβρεξα αργότερα περνόντας τρέχοντας απο μπροστά του.Βέβαια του ζήτησα συγνώμη...τώρα το αν τη δέχτηκε δεν ξέρω...πάντως με κοιτούσε αγριεμένος!...και δεν είχε και άδικο :P

αυτό το πράγμα το έχω κάνει χιλιάδες φορές......τόσες πολλές που παίζω ρακέτες μόνο με πλαστικά μπαλάκια και όχι από τα άλλα τα πράσινα που είναι βαριά

πάντως το τόπικ είναι φοβερό!!!!! η πιο πρόσφατη βλακεία μου ήταν στο σχολείο 2 μέρες πριν κλείσουμε όταν πήγα να τραβήξω την κουρτίνα στο παράθυρο της τάξης και επείδη δεν μπορούσα έβαλα παραπάνω δύναμη και έπεσε το κουρτινόξυλο στο κεφάλι μιας κοπέλας, η οποία ευτυχώς είχε καλά αντανακλαστικά και την έφαγε στον ώμο.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maryse

Νεοφερμένος

Η Maryse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αυτη την βλακεία την είχα κάνει πρίν 4 χρόνια στην 1η γυμνασίου...Ήμασταν στην τάξη και η καθηγήτρια της ιστορίας μας μοίραζε τα διαγωνίσματα...ταυτοχρόνως μας έλεγε και βλακείες που έκαναν μερικά παιδια (είχαν γράψει αγία γραφή β' αντί για γραμμική β',την τύρινθα την είχαν γράψει Τύραννα,τον Μάικλ Βέντρης ως Μαρτης Απριλης {ΩΩ ΝΑΙΙΙ ΜΑΡΤΗΣ ΑΠΡΙΛΗΣ ειχα λιοοοοοσειιιιι} και δεν συμαζεύεται...!)εγώ φυσικά το είχα βρεί ΑΚΡΩΣ γελίο που κάποιος είχε γράψει για την αγία γραφή β' και είχαμε κάνει πηγαδάκι το δικό μου θρανίο με τις μπροστινές...Έτσι όπως κορόιδευα και γελούσα,η Νεφέλη γύρισε μπροστά τσαντισμένη...όταν την ρώτησα "Μα καλά τι έπαθες;" μου απάντησε ότι εκείνη το είχε γράψει αυτό...ποοοο τι ντροπή ένιωσα ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maryse

Νεοφερμένος

Η Maryse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
'Αλλη μια βλακεία...ήμασταν στο εξοχικό της ξαδέρφης μου,κοριτσοπαρέα.Η Ροδόπη (ξαδέρφη μου) η Μαριάνθη (φιλη μας) η Αργυρώ (μικρη αδερφή Μαριάνθης) και ΕΓΩ!...Καθόμασταν σε μια μικρή βεραντούλα που έχει το σπίτι απο την μπροστινή πλευρα και απο τα σκαλιά της βεράντας πηγαίνεισ κάτω στον κήπο...Έτσι όπως καθόμασταν είχαμε και ένα τηλεσκόπιο (κατι σαν κιαλια τελοσπαντων που έβλεπες μακριά) και βλέπαμε τις βάρκεσ που περνούσαν,εγώ με τις αηδίες μου ανακάλυψα οτι αν αναποδογύριζες το τηλεσκόπιο τα έβλεπες όλα σε μεγέθυνση,το βρήκαμε και εμείς πλάκα και κοιτούσαμε ανάποδα με το τηλεσκόπιο.Για μία,παίρνω το τηλεσκόπιο και λέω "Έχω μια πληγή στο πόδι!Θα την δώ πως είναι απο πολύ κοντά!" και επειδή ήμασταν η μια πάνω στην άλλη,σηκώνομαι λίγο με την καρέκλα να την πάω πιο πίσω ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΗΤΑΝ ΤΑ ΣΚΑΛΙΑ...φυσικά το ένα πόδι της καρέκλας έπεσε στο κενό παρασύροντας και εμένα...το μόνο που θυμάμαι απο την γελοία πτωση αυτή ηταν εμένα που φώναζα καθώς έπεφτα ΩΧ ΩΧ ΩΧ...όταν άνοιξα πάλι τα μάτια μου απο πάνω μου ήταν η Ροδοπη η Μαριάνθη και η Αργυρούλα,οι άλλες να με ρωτάνε "Είσαι καλά;" Και η Αργυρώ να λέει "Έσπασες την καρέκλα!"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
τις προάλλες (την τετάρτη για την ακρίβεια) αποφάσισα να κάνω ένα κεικ για να μην λέει η μαμά μου ότι καθόμαστε όλο το πρωί χωρίς να κάνουμε τίποτα. Αρχίζω λοιπόν βάζω τα υλικά και όλα είναι μια χαρά όμως η συνταγή έλεγε 1 1/4 ποτήρια γάλα έγω όμως (δεν ξέρω τι είχα πάθει) έβαλα 1 λίτρο γάλα και 1/4 και παρόλο που το μείγμα ήταν μια αηδία εγώ συνέχισα ακάθεκτη μέχρι που το έψησα κιόλας....και φυσικά βγήκε μια βλακεία, τα άκουσα και από τη μάνα μου που έκανα την κουζίνα χάλια αλλά ευτυχώς που το έφαγαν τα γατάκια της γιαγιά μου και δεν πήγε εντελώς χαμένο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top