Το ημερολόγιο της maria100000

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Γεια σας..εδω και αρκετο καιρο τα ειχα με ενα αξιολωγο παιδι.. δυστηχοσ για διαφορουσ λογουσ εφυγε απο την ελλαδα αλλα ερχεται καμια φορα..το θεμα μου ειναι οτι οταν λοιπει τον θελω πολυ και τον σκευτομαι συνεχεια ενω οταν ερχεται δν νιοθω πολυ ωραια ενω θα επρεπε να πεταγα απο την χαρα μου μολισ τον εβλεπα..δεν ξερω τι νιοθω..δεν ξερω τι θελω..πωσ γινεται απο την μια στιγμη στην αλλη να μην τον πολυ θελω???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σας..εδω και αρκετο καιρο τα ειχα με ενα αξιολωγο παιδι.. δυστηχοσ για διαφορουσ λογουσ εφυγε απο την ελλαδα αλλα ερχεται καμια φορα..το θεμα μου ειναι οτι οταν λοιπει τον θελω πολυ και τον σκευτομαι συνεχεια ενω οταν ερχεται δν νιοθω πολυ ωραια ενω θα επρεπε να πεταγα απο την χαρα μου μολισ τον εβλεπα..δεν ξερω τι νιοθω..δεν ξερω τι θελω..πωσ γινεται απο την μια στιγμη στην αλλη να μην τον πολυ θελω???:confused:
Ένα χέρι ξύλο να στρώσεις θες. :P

Είναι αξιόλογος, τον σκέφτεσαι, σου λείπει, τον θέλεις και όταν έρχεται στροφή 180 μοιρών;
Άκου. Θα στα πω μία φορά και στα λέω ευθέως γιατί, αν και δε ξέρω, θέλω το καλό σου. Ναι; :)

Λοιπόν, μόνο όταν σου λείψει κάποιος καταλαβαίνεις τι αξία έχει για σένα.

Κατανοητό; Όσο έχεις χρόνο πάνε φέρε τον πίσω, όσο σε θέλει ακόμα. Γιατί αν όντως είναι αξιόλογος και έκανε τα πάντα για σένα, αν του δείξεις ευθέως ότι ενδιαφέρεσαι και τον θες, θα σου έρθει.

Ευθέως όμως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Γεια σας..εδω και αρκετο καιρο τα ειχα με ενα αξιολωγο παιδι.. δυστηχοσ για διαφορουσ λογουσ εφυγε απο την ελλαδα αλλα ερχεται καμια φορα..το θεμα μου ειναι οτι οταν λοιπει τον θελω πολυ και τον σκευτομαι συνεχεια ενω οταν ερχεται δν νιοθω πολυ ωραια ενω θα επρεπε να πεταγα απο την χαρα μου μολισ τον εβλεπα..δεν ξερω τι νιοθω..δεν ξερω τι θελω..πωσ γινεται απο την μια στιγμη στην αλλη να μην τον πολυ θελω???:confused:
μαλλον πρεπει να αποφασισεις τι θες εσυ πρωτα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως μπορεί ο άλλος να είναι το καλύτερο παιδί, να είναι και κούκλος, να λιώνει για σένα και να σου φέρεται άψογα και παρόλα αυτά εσύ να μην μπορείς να τον δεις ερωτικά. Δε σου κάνει το κλικ βρε παιδί μου. That's life!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
δεν ξερω τι θελω....υπαρχει ομωσ και ενα αλλο παιδι που μου αρεσει και αυτο θελω περισσοτερο αλλα εχει αλλη...μηπωσ γ αυτο να μην τον πολυ θελω τον αλλον????????ειμαι λγ ελεοσ αλλα δεν ξερω αν το εχει περασει κανενασ σας για να με καταλαβεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
δεν ξερω τι θελω....υπαρχει ομωσ και ενα αλλο παιδι που μου αρεσει και αυτο θελω περισσοτερο αλλα εχει αλλη...μηπωσ γ αυτο να μην τον πολυ θελω τον αλλον????????ειμαι λγ ελεοσ αλλα δεν ξερω αν το εχει περασει κανενασ σας για να με καταλαβεται....
ξαναλεω αποφασισε τι θες! θες συτον που ναι μακρια αλλα σε θελει και εσυ ΙΣΩΣ τον θες ή τον αλλον που ΤΟΝ ΘΕΣ αλλα αυτος μαλλον οχι:confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
δεν ξερω τι θελω....υπαρχει ομωσ και ενα αλλο παιδι που μου αρεσει και αυτο θελω περισσοτερο αλλα εχει αλλη...μηπωσ γ αυτο να μην τον πολυ θελω τον αλλον????????ειμαι λγ ελεοσ αλλα δεν ξερω αν το εχει περασει κανενασ σας για να με καταλαβεται....

Νομίζω ότι πιάνω έναν σφυγμό.
Όταν είναι εξωτερικό, σου λείπει, επειδή δεν έχεις ούτε τον έναν, ούτε τον άλλον, άρα είσαι "μόνη" και έχεις την ανάγκη για επιβεβαίωση.
Όταν έρχεται, σου περνάει όλο αυτό και δε τον θες, και θες τον άλλον που έχει άλλη.
Εγώ νομίζω ότι δε ξέρεις τι θες, και μιας και είναι το αγόρι σου εξωτερικό και έχεις το περιθώριο να είσαι μόνη σου, κάτσε και σκέψου ήρεμα να δεις τι θες πραγματικά, για να μη κοροϊδεύεις και τον άλλον που είναι δίπλα σου. :\

Είναι λίγο μπερδεμένη φάση, αλλά στο τέλος θα βρεις μια άκρη. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως μπορεί ο άλλος να είναι το καλύτερο παιδί, να είναι και κούκλος, να λιώνει για σένα και να σου φέρεται άψογα και παρόλα αυτά εσύ να μην μπορείς να τον δεις ερωτικά. Δε σου κάνει το κλικ βρε παιδί μου. That's life!
Αν δεν τον θες, του το λες, δεν τον εκμεταλλεύεσαι και τον αφήνεις να παιδεύεται.
Αλλά υπάρχουν και χαζογκόμενες που το κάνουν. That's life!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Αν δεν τον θες, του το λες, δεν τον εκμεταλλεύεσαι και τον αφήνεις να παιδεύεται.
Αλλά υπάρχουν και χαζογκόμενες που το κάνουν. That's life!

Μακάρι να ήξερες πως δεν είναι όλα τόσο απλά στις ανθρώπινες σχέσεις. :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
κοίτα...προφανώς το παλικάρι δεν το θές επί της ουσίας και απλά όπως είπε και η princess τον σκέφτεσαι γιατί χρειάζεσαι την επιβεβαίωση που σου δίνει...συνεπώς το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ξεκόψεις για να μην ταλαιπωρείται ούτε αυτός ούτε εσύ...όσο για το άλλο παιδί...αν θες την άποψή μου οι μπερδεμένες καταστάσεις συνήθως δεν βγαίνουν σε καλό οπότε το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τον ξεχάσεις και να βρείς έναν τρίτο που και θα είναι αυτό που θές και δεν θα έχει και κοπέλα από πίσω να περιπλέκεται η κατάσταση...αυτά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μακάρι να ήξερες πως δεν είναι όλα τόσο απλά στις ανθρώπινες σχέσεις. :teasing:
I'm sorry, αλλά η τιμή "τον/την θέλω" είναι δυαδική. Είναι είτε μηδέν (δεν σε θέλω) είτε ένα (σε θέλω).
Ενδιάμεσες τιμές, κλάσματα και τετραγωνικές ρίζες ερευνώνται ως εγωιστικές αντιδράσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
εχετε ολοι σας απολυτο δικιο..για το θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Τι να κανω για να ξεχασω,ξεκολεισω απο αυτον που πραγματικα μαρεσει εδω και 3 χρονια???Να τονισω εχω δοκιμασει την μεθοδο να κοιταξω αλλον αλλα τιποτα....Εχω δαγκοσει πολυ την λαμαρινα νομιζω!!!!!!ΗΕLP:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ενδεχόμενο να τον πλησιάσεις, να επιδιώξεις να κάνεις παρέα μαζί του και να του δείξεις με κάποιο τρόπο τα συναισθήματά σου, γιατί το αποκλείεις;

-anyway, δεν υπάρχει μαγικός τρόπος, ή μαγικό κουμπάκι που το πατάμε και διαγράφουμε αυτά που νιώθουμε για κάποιον.
Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ησασταν ποτε μαζι?η εχεις προσπαθησει και ξερει πως αισθανεσαι??γτ αν δν εχεις κανει τπτ και απλα καθεσαι και περιμενεις(το ξερω επειδη κι εγω το ιδιο εκανα) δν προκειται να τον ξεχασεις και ποσο μαλλον να προχωρησεις σε κατι αλλο...γιατι θα σου εχει μεινει αποθημενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Εχει αλλη κοπελα....μια φιλη μου πριν 3 χρονια του χε μιλησει για μενα και αυτος ειπε οτι δν ειμαι του στειλ του........:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εχει αλλη κοπελα....μια φιλη μου πριν 3 χρονια του χε μιλησει για μενα και αυτος ειπε οτι δν ειμαι του στειλ του........:(
Δεν είσαι του στειλ του ή του στυλ του?:P
Εγώ πιστεύω ότι όταν το πάρεις πραγματικά απόφαση, θα καταφέρεις να τον ξεπεράσεις. Και όταν λέω πραγματικά, πρέπει να το εννοείς, να μην θέλεις άλλο να είσαι κολλημένη, να θέλεις να είσαι μόνη σου. Τότε θα βρεθεί και ο επόμενος, και θα προχωρήσεις στην ζωή σου, όλα θα έρθουν από μόνα τους. Αρκεί πραγματικά να το θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Ενα χρονικο διαστημα το χα παρει αποφαση και για καποιουσ μηνες τν ειχα κσεπερασει αλλα μετα παλι τα ιδια................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Κοίτα...η αλήθεια είναι ότι δεν θα σταματήσεις ποτέ να ενδιαφέρεσαι γι'αυτόν. Και στο λέω γιατί έχω περάσει παρόμοια κατάσταση χωρίς όμως αυτός να έχει κοπέλα...Αυτό που εννοώ είναι ότι πάντα θα σε απασχολεί το αν είναι ευτυχισμένος άσχετα αν συνεχίσει να σ'αρέσει ή όχι...το θέμα είναι να συνειδητοποιήσεις ότι δεν μπορείς να περάσεις άλλα τόσα χρόνια "κολλημένη" με ένα άτομο! κοίτα προσεκτικά γύρω σου, παρ'το απόφαση ότι είσαι διατεθειμένη να τον ξεπεράσεις και τα υπόλοιπα θα έρθουν από μόνα τους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Πιες το νερό της λήθης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top