Σε ποια παιχνίδια είστε πραγματικά καλοί;

Fox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
είναι οταν ο ζουζούνης πάει βόλτα την ζουζουνα:P

Με κάποιο μεταφορικό μέσω δηλαδή; Με τι την πάει βόλτα..


Details Please επί του θέματος!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Στο να κάνω το μ@@@@@ !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Σε ο,τιδήποτε videogame μου αρέσει κι ασχοληθώ. Μιλάμε για full focus όμως. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Από αθλήματα:
  • ping pong (με πορώνει απίστευτα, αλλά σπάνια βρίσκω άξιο αντίπαλο)
  • volley
  • μήλα (δε με πετύχαινε μπάλα:P)
Από τα άλλα:
  • πλακωτό (τάβλι)
  • ναρκαλιευτής
  • δηλωτή (χαρτιά)
Και άλλα... γενικά τρελαίνομαι για παιχνίδια και σε ορισμένα μπορεί να γίνω πολύυυ ανταγωνιστική, σε σημείο που σπάω τα νεύρα στον άλλον..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Στο παλέρμο:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
(Μην το διαβάσετε αν σας την σπάω :P)

[ψωνάρα mode on]

Πλέον κανένας δεν με παίζει γιατί τους κερδίζω. :'(

Στα χαρτιά είμαι αχτύπητη στο games (το οποίο έχω να παίξω 2 χρόνια γιατί κανείς δεν δέχεται να παίξει μαζί μου :'( ) στην μπλόφα, στα παιχνίδια τύπου αγωνίας, στην μπιρίμπα και στο texas hold 'em.

Από επιτραπέζια στο Άποικοι του Κατάν, (δεν έτυχε να χάσω ποτέ) Risk (personal fave), σκάκι (μου έμαθε ένας πρώην που είχε πολλά μετάλλια), stratengo, scrabble (μια φορά μια φίλη μου μου είχε πετάξει το ταμπλό στα μούτρα :hehe:)....μέχρι και στον γκρινιάρη σπάνια χάνω :P Επίσης και στα επικοινωνιακά τύπου ταμπού, πίκτιοναρι, παντομίμα κτλ I rock :P

Τέλος σε αυτά του υπολογιστή παλιά είχα κάνει αρκετά καμένα ρεκόρ στο φλίπερ και στην πασιέντζα που δεν γνωρίζω κάποιον που να τα έχει περάσει. Στον Ναρκαλιευτή νόμιζα ότι ήμουν καλή αλλά μετά γνώρισα μία κοπέλα που κάνει το μεγάλο σε λιγότερο από 100 δευτερόλεπτα! Φοβερό ε? Ήταν πραγματικά απίστευτο να την παρακολουθείς να παίζει!

Γενικώς λατρεύω τα παιχνίδια και μεγάλωσα παίζοντας με τον αδερφό μου επιτραπέζια. Έτσι, έχω κάνει τόνους εξάσκησης. Επίσης δεν βαριέμαι ποτέ. Μπορώ να παίξω το ίδιο πράγμα και 20 φορές. Πάντα οι άλλοι είναι αυτοί που βαριούνται. :P

Τέλος, στα σταυρόλεξα είμαι πααάρα πολύ καλη. Βέβαια, και σ' αυτό έπαιξε ρόλο το ότι ασχολούμαι από το δημοτικό.

[/mode]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Risk (personal fave),

υπάρχει στο διαδίκτυο. Εκ μέρους του συζύγου, σε προσκαλώ σε γκέιμ.
Θεατές δε χρειάζονται, έχουμε καλύτερα πράγματα να κάνουμε (προφανώς και θεωρώ ότι θα πάρει αιώνες το παιχνίδι, ενημερώστε μας όμως ποιος νίκησε):P:P:P:P

καλά νταξ, κι εγώ τρελαίνομαι για επιτραπέζια. Με αυτά μεγάλωσα, παίζοντας με το αδέρφι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
υπάρχει στο διαδίκτυο. Εκ μέρους του συζύγου, σε προσκαλώ σε γκέιμ.
Θεατές δε χρειάζονται, έχουμε καλύτερα πράγματα να κάνουμε (προφανώς και θεωρώ ότι θα πάρει αιώνες το παιχνίδι, ενημερώστε μας όμως ποιος νίκησε):P:P:P:P

καλά νταξ, κι εγώ τρελαίνομαι για επιτραπέζια. Με αυτά μεγάλωσα, παίζοντας με το αδέρφι.

Cool! Pm me :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ale3andros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Αχ... δε μου ρχετε κανένα (ομαδικό)! :( Και τσαντίζομαι πολύ όταν χάνω (κυρίως κατα συρροή!) :redface:

Όταν ήμουν μικρός ήμουν καλός στα μήλα. Αλλά τώρα που γέρασα το ξέχασα το άθλημα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Και άλλα... γενικά τρελαίνομαι για παιχνίδια και σε ορισμένα μπορεί να γίνω πολύυυ ανταγωνιστική, σε σημείο που σπάω τα νεύρα στον άλλον..:P:P

Το επιβεβαιώνω και εγώ η Ηρώ στο παλέρμο είναι σουπερ.....Μερικές φορές είναι σαν να ουρλιάζει από την οθόνη...

Λοιπόν εμένα δεν με παίζουν τάβλι σχεδόν κανένας όχι γιατί είμαι πολύ καλή απλά μου κάθεται το ζάρι και τους νευριάζω :mad:...Θεωρώ ότι είμαι πολύ καλή στο trivial ..Επίσης έχω καεί με το σουντόκου....μιλάμε πέρυσι που ήμουν έγκυος έλυσα άπειρα σουντόκου πάσης δυσκολίας...τρελό κόλλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Στο max payne και στο splinter cell.

Σας έχω όλους.-


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα μόνα παιχνίδια που είμαι κάπως καλύτερη από άλλους είναι το Master Mind και οι σκιτσογραφίες. Δε μπορώ να σκεφτώ άλλο... :hmm:

EDIT: Α! Είμαι καλή και στο Zuma! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1η θεση στο μεγαλου κυρους Παγκοσμιο Πρωταθλημα Παιξιματος βλεφαρων.

respect.


Ok, κατι ψιλοσκαμπαζω και από σκακι,πόκερ,πόκα,μπασκετ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Pro evolution φυσικά! Top player. Αν και έχω να παίξω καιρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Από αθλήματα:
  • ping pong (με πορώνει απίστευτα, αλλά σπάνια βρίσκω άξιο αντίπαλο)
  • volley
  • μήλα (δε με πετύχαινε μπάλα:P)
Από τα άλλα:
  • πλακωτό (τάβλι)
  • ναρκαλιευτής
  • δηλωτή (χαρτιά)
Και άλλα... γενικά τρελαίνομαι για παιχνίδια και σε ορισμένα μπορεί να γίνω πολύυυ ανταγωνιστική, σε σημείο που σπάω τα νεύρα στον άλλον..:P:P

Και εγώ είμαι πάρα πολύ καλός και στο ping pong και στο ναρκαλιευτή αλλά συνήθως δε βρίσκω άξιους αντιπάλους..:P
ΥΓ:Στείλε μου το μσν σου σε πμ άμα θες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franky5465

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Πιστεύω ότι είμαι πολύ καλός στο trivial (μαλλον οι αλλοι το πιστεύουν) και στο risk και τα πάω παραδόξως πολυ καλά στα ηλεκτρονικά με αμάξια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
A και πινγκ πονγκ νομιζα οτι ηξερα, αλλά μετά συναντησα κατι παιδια στο στρατό και απλά τους δυσκολευα στο να με νικησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
[ψώνιο speaking] στο παιχνίδι του φλερτ, οταν έχω όρεξη :P [ψώνιο done speaking]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top