Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,735 μέλη και 2,437,917 μηνύματα σε 76,552 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 378 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 332)
Κριός
23
6,93%
Ταύρος
25
7,53%
Δίδυμοι
31
9,34%
Καρκίνος
33
9,94%
Λεων
39
11,75%
Παρθένος
25
7,53%
Ζυγός
28
8,43%
Σκορπιός
29
8,73%
Τοξότης
27
8,13%
Αιγόκερως
22
6,63%
Υδροχόος
21
6,33%
Ιχθύες
29
8,73%

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 20:09, 17-06-05:

Τί ζώδιο είστε και πότε γεννηθήκατε??
Πιστεύετε στα ζώδια,ασχολείστε??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 20:21, 17-06-05:

Λοιπόοοον γεννήθηκα 21/9 και είμαι Παρθένος
Στα ζώδια δεν μπορώ να πω πως πιστεύω αλλά όταν πετύχω κάποιο έντυπο που λέει για ζώδια θα διαβάσω το ζώδιο μου έτσι για πλάκα.
Πάντως κάποια χαρακτηριστικά που λένε για τους παρθένους τα έχω
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 20:39, 17-06-05:

Ταύρος είμαι και δεν ασχολούμαι με τα ζώδια, ούτε πιστεύω οτι μπορούν να προβλέψουν το μέλλον
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 20:41, 17-06-05:

δίδυμος. δεν ασχολούμαι καθόλου :thumbsdown:.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 20:48, 17-06-05:

Παρθένος..

Έχω βρει κοινά χαρακτηριστικά σε παρθένους αλλά πιστεύω ότι είναι εντελώς συμπτωματικό.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 20:53, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Παρθένος..

Έχω βρει κοινά χαρακτηριστικά σε παρθένους αλλά πιστεύω ότι είναι εντελώς συμπτωματικό.

Αλήθεια πότε έχεις γεννηθεί??
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:56, 17-06-05:

Ειμαι ζυγος (25-9)
Δεν πιστευω, εχω συμαντικοτερα πραγματα να κανω
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 21:00, 17-06-05:

16 Σεπτεμβρίου
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 21:07, 17-06-05:

Ιχθείς είμαι και όχι δεν πιστεύω... Αν και οι φίλοι μου λένε ότι είμαι στην κοσμάρα μου (υποτίθεται χαρακτηριστικό του ζωδίου μου!)
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 21:14, 17-06-05:

Ζυγός κι εγω. Δεν πιστεύω θα έλεγα αν και κάποια χαρακτηριστικά του ζωδίου μου τα εχω. Ιδίως τα περι φροντίδας και ευαισθησίας τρομάρα μου
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 22:57, 17-06-05:

Κι εγώ ιχθείς αλλά δέν ασχολούμαι. Δεν ξέρω κάτι τί πρέπει να είμαι σαν χαρακτήρας σύμφωνα με την αστρολογία.
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 02:33, 18-06-05:

Δίδυμος είμαι αλλά δεν πιστεύω καθόλου. Όπως είπε και ο emufear είναι συμπτωματικά τα κοινά χαρακτηριστικά και όλη η ιστορία με τα ζώδια είναι εργοστάσιο χρήματος.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 08:31, 18-06-05:

Δίδυμος κι απο μένα. Ούτε εγώ πιστεύω αν και λενε για τους διδιυμους οτι είναι έξυπνοι και το έχω παρατηρήσει σε πολλους...
Αλλα πιστευω οτι ειναι καθαρα συμπτωματικό.
Απλα όταν διαβάζεις ένα ζώδιο προσπερνάς αυτά που δεν σου ταιριάζουν και κρατας αυτα που σου ταιράζουν, οπότε στο τέλος της αναγνωσης μένεις με την ιδέα οτι ο αστρολόγος "έπεσε μέσα"
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:29, 18-06-05:

χμμ λέων αλλά δεν πιστεύω
Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Απλα όταν διαβάζεις ένα ζώδιο προσπερνάς αυτά που δεν σου ταιριάζουν και κρατας αυτα που σου ταιράζουν, οπότε στο τέλος της αναγνωσης μένεις με την ιδέα οτι ο αστρολόγος "έπεσε μέσα"
λες? δεν το έχω σκεφτεί ποτε αυτό έτσι?
Παράθεση

TAZ250

Νεοφερμένος

H TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H TAZ250 έγραψε: στις 14:36, 18-06-05:

είμαι ταύρος. τα ζωδια δεν τα πιστευω. τα διαβαζω μερικες φορες αλλα δεν μπορω να πω οτι θα περιμενω να μου συμβει κατι μονο και μονο επειδη ενα χαζοπεριοδικο το εγραψε. η ζωη και η μοιρα ειναι στα χερια μας.
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 16:53, 18-06-05:

Ούτε εγώ τα πιστεύω, αλλά τις τελευταίες εβδομάδες τυχαίνει να ακούω κάθε πρωί στο ραδιο "ζώδια" και μπορώ να πώ οτι κάποια πράγματα ταιριάζουν πολύ στις "προβλέψεις" anyway ίσως είναι η ιδέα μου...
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 18:29, 18-06-05:

Σκορπιός, δεν πιστεύω φυσικά.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:43, 18-06-05:

Χμμ εγώ πιστεύω οτι πετυχαίνουν κάποιες προβλέψεις τους γιατί πρώτον είναι πολύ γενικές και δεύτερον αναφέρουν οι αστρολόγοι μεγάλη ποσότητα από προβλέψεις αρά είναι πολύ πιθανόν να συμβεί κάτι τέτοιο...Γενικά πιστεύω οτι τα ζώδια στηρίζονται στις πιθανότητες...
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 14:12, 19-06-05:

Λεων και τα πιστευω,αλλα δεν ασχολουμαι,απλα οποιον βρω που ξερει τον αρχιζω σε ερωτησεις!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:32, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gianakin
Λεων και τα πιστευω,αλλα δεν ασχολουμαι,απλα οποιον βρω που ξερει τον αρχιζω σε ερωτησεις!
κι εγώ το κάνω αυτο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Samael, Fotini_mp

Βρείτε παρόμοια