Χρόνια Πολλά σε όλους!

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αγαπητέ Ρεμπεσκέ Χρόνια σου πολλά και δημιουργικά!

Σου αφιερώνω μια τούρτα με σβηστά κεράκια, γιατί τέτοιος ρεμπεσκές που είσαι, θα βαριέσαι να τα σβήσεις μόνος σου! :D

Και φυσικά σαν καλός παπαράτσι, σας έχω μια φώτο από τα δεύτερα γεννέθλια του Ρεμπεσκέ! :D





-




-










-







-















-








.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Rempeske!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Παλιόπαιδα, με συγκινήσατε με τις ευχές σας :redface:
Σας φιλώ τον καθένα ξεχωριστά... ματς-μουτς (μπλιαξ)
Ευχαριστώ όλους, μέσα από την καρδιά μ'...


Xanp, σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου... Με την σειρά μου εύχομαι ότι καλύτερο για το παιδί που μεγαλώνεις :)




Ίσι, ποια δεύτερα γεννέθλια? Έτσι ήμουν μέχρι τα περσινά... :redface:
Να 'σαι καλά φεγγαροκόριτσο, να είσαι όπως πάντα γερά ριζωμένη στο χώμα μα με τα κλαδιά στα άστρα, να μας μοιράζεις τραγούδια με το θρόισμα των φύλλων σου.
Σου εύχομαι αυτό το φωτεινό χαμόγελο να μη σκιαστεί ποτέ.



Καλυψώ, σ' ευχαριστώ βρε αηδιαστικό τέρας... :P
Με συγκίνησε το πως μου μιλάς σα να είμαι χαζοχαρούμενος (Και μάλιστα χωρίς να με ξέρεις τόσο καλά :redface:) . Σου εύχομαι να μην πάψεις ποτέ να είσαι τόσο ζεστός και λαμπερός άνθρωπος, και κάθε φορά που θα ξεκινάς να σχεδιάσεις ένα καράβι που πλέει μέσα στο μυαλό σου, τα δαχτυλά σου να ξεφεύγουν και να χορεύουν μελωδικά, σχεδιάζοντας πάνω στο χαρτί τα καράβια που πλέουν μέσα στην καρδιά σου.
Υγ. Άντε και με ένα καλό παιδί (+ένα χαρέμι καλά παιδιά στη γωνία :P)


Υποβρύχια, σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου...
Άντε, να σε αφήσω να μου κάνεις δώρο λίγη από τη σοβαρότητα και την συστολή που έχεις.
(...αλλά θέλω να δω από σένα να γεμίζεις το κενό με λίγο θράσος :P). Καλή επιτυχία με ότι καινούριο έχεις στα σκαριά, και πολλές ευχές για μια ζωή γεμάτη ταξίδια σε μαγευτικά μέρη...
(Δηλαδή, μπας και δεις κάτι πιο ενδιαφέρον από σκωτία και αφρική επιτέλους :P)


Ηρώ-μαρουλιώ, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... :confused: (?)
(Είχαν να με πουν ρεμάλι από την κυριακή το μεσημέρι...:P) Να 'σαι πάντα τρυφερός άνθρωπος όπως σε ξέρουμε τώρα, γεμάτος από χαρά και ζωντάνια, να πεταρίζεις στις θάλασσες και στους ξεροπόταμους της ζωής πάνω σε δυο φτερά πεταλούδας... :)
(+να επισκέπτεσαι τα πιο άκυρα μουσεία του κόσμου... ελεοζ)


Γίδακι, εσένα που σε είχα αντιπαθήσει στιγμιαία στο φόρουμ του κοζμο μα με τα χρόνια μου απέδειξες πως δεν κάνω λάθος :P (...δηλαδή πως ήταν κάτι στιγμιαίο, τι νόμισες:(),
σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για τις ευχές! Σου εύχομαι και εσύ να πατάς γερά στα δύο σου πόδια, όπως κάνεις πάντα άλλωστε χωρίς να το καταλαβαίνεις. Μακάρι ό,τι επιλογές δουλειάς/αγάπης και να κάνεις στην ζωή, και σε όποιο σημείο του πλανήτη αποφασίσεις να δημιουργήσεις, πάντα να ξεχνιέσαι με τους μακρινούς ήχους της φλογέρας από την μικρή και φιλόξενη 'στάνη' που σε περιμένει να γυρίσεις.


Μάριο, Μάριο... Γκράτσιε μίλλε, φρατέλλο μίο!
(..."Δημιουργικά" χρόνια όμως ρε συ? Κουράστηκα για μιά ζωή, προτιμώ τα χρόνια μου να κυλήσουν "παρακμιακά" :P) Παρ' όλα αυτά σε ευχαριστώ ειλικρινά που μου υπενθυμίζεις πως τα καλύτερα θα έρθουν... Καλή επιτυχία και για τα δικά σου σχέδια, το οποίο δεν χρειαζόταν να πω, γιατί είμαι σίγουρος πως έχεις όσα χρειάζονται για να τα καταφέρεις. (Και μη βιαστείς να ψάξεις για ελλάδα - εκτός αν δεν γίνεται αλλιώς)


Βαλντερ, Λυκούργε, κακούργε...:P Το ξέρεις πως σε εκτιμώ σέκσυ μπόυ, μα να το ξέρεις πως αν δεν είχες συνεχείς παρεμβολές από το κάτω κεφάλι, με το νιονιό που έχεις, θα μπορούσες να καταφέρεις σημαντικά πράγματα με ό,τι και αν επέλεγες να ασχοληθείς.
Μα εσύ εκεί, αντί να σκέφτεσαι την Αιωνιότητα, κοιτάς πως θα την ρίξεις στο κρεββάτι...:P
Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, και μακάρι τα πράγματα να σου έρθουν όπως τα επιθυμείς.


Ιδριλ, αχ ίδριλ... Πλλλανεύτρα βορειοελλαδίτισα με έρωτα της ζωής σου τον Ύπνο... Γιατί θες την μέρα των γεννεθλίων μου, να μου κάνεις τα νεύρα κρόσσια?
Ο καλός Iλούβαταρ αγαπάει την Apple μα αγαπάει και το Linux, και μια μέρα θα αναγκαστείς να δουλέψεις τα μαγικά σου σε mac... Εκείνη τη μέρα ένα γέλιο όλο κακία θα γεμίσει το γραφείο :P Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου, πραγματικά θα είναι χαρά μου να κόψω αυτή τη τούρτα κομματάκια :angry: Όσο για σένα, βάλε στο σπαθί στο θηκάρι, θα βγάλεις το μάτι κανενός... Άλλωστε, έχεις μια γλώσσα ακόμα πιο κοφτερή. Μα αυτό με το οποιο κερδίζεις τους άλλους είναι η καθαρότητα της ψυχής σου.
Εύχομαι μια μέρα ο Άραγκορν να παρατήσει την άχαρη αυταρού ξωτικίνα του, και να έρθει να πέσει στα πόδια σου... (Αν και τον λυπάμαι... Τι καψώνι έχει να φάει) Παρ' όλα αυτά, ξέρω πως θα τον έχεις ευτυχισμένο... (Και τετράπαχο :P)


Δελφίδα, αινιγματική και συβιλλική Βαλκανιολόγα, σε ευχαριστώ που δεν έβαλες ούτε μισό εισαγωγικό στις ευχές που μου απευθύνεις, κάτι ενάντιο στην προσφιλή σου συνήθεια. (Έχουν να με πουν "αγαπητό" από τον καιρό που δούλευα σε ένα μπαράκι, αν είσαι εσύ το ίδιο άτομο, πες στον σύζυγό σου πως ακόμα περιμένω το δώρο χριστουγέννων του 2002) :P Εύχομαι να είσαι πάντα καλά, μα θα 'θελα να έπαιρνες τα πράγματα λιγότερο στα σοβαρά, ξεκίνα με το να χαμογελάς περισσότερο.


Τσίπουρε γιαννιώτικε, όχι ρε συ και τρελλός :worry: παίρνω όλα τα χάπια μου. Χώρια που με άφησαν και έφυγα από το δίπλα τρελλοκομείο που βρίσκεσαι εσύ τώρα. Καλή δύναμη και αντοχή με την φατούρου και τα άλλα 'παιδιά', που σε κατωπτεύουν σα νούμερο μικρότερο ή ίσο του τέσσερα. Να 'σαι καλά, πάντα κεφάτος, να μην πίνεις το κρασί χύμα του μυστήριου τύπου στην Πάργης, και να μην τρως από τον Κουραμπά όταν ο "τυφλός" είναι κλειστά.



Βεντέττα, μασκαρωμένε εκδικητή, σ' ευχαριστώ για την καλωσύνη σου να με βάλεις να τα εκατοστήσω, αν και λένε μέχρι τα 99 είναι το δύσκολο. Αρνούμαι όμως ρε να σε κάνω να γελάς. Είμαι ξενέ άνθρωπος κατά βάθος και η ειρωνία που πουλάω είναι πάντα αμφίστομη :worry: ουπς. Αστειεύομαι... Να 'σαι καλά!



Και η Φοίμπζ... Ευχαριστώωωωωω για τα "χρόνιαααα πολλάαααα" :P Μην φωνάζεις παιδί μ', ακόμα ακούω, και μην πολυπαθιάζεσαι, άρχισα να έχω πολλά κεριά και αγχώνομαι :worry: Σ' ευχαριστώ πραγματικά που μου εύχεσαι να μείνω όπως είμαι, θα υποθέσω πως δεν με έχεις δει τα τελευταία (29) χρόνια, γι αυτό μιλάς :P Κοίταξε και εσύ να είσαι καλά όμως, να μας επιστρέψεις στα χαζούλικα άβαταρ που κοιτάζαμε με τις ώρες :redface: αν και νομίζω πως η αλλαγή του προφίλ σου οφείλεται στην σταδιακή αλλαγή του χαρακτήρα σου, να ξέρεις πως σε στηρίζουμε σε ό,τι αποφασίσεις να του κάνεις...
(Μα αν αλλάξεις πολύ και (ξε)χάσεις το αξιολάτρευτο φοιμπίδιο, θα σε βρούμε και θα σε εκτελέσουμε. period! :)) Μακάρι να μην σταματήσεις ποτέ να μας φτιάχνεις την διάθεση, με τον λεπτό και γλυκό σου τρόπο, με το απροσποίητο ενδιαφέρον που δείχνεις, ένα δροσιστικό ποτάμι που πηγάζει από την άφθονη πηγή της καλωσύνης σου. Να 'σαι πάντα έτσι τρυφερή.


Σας ευχαριστώ και πάλι όλους...:redface:



Μα το πιο εκρηκτικό δώρο μου το έκαναν εκείνοι στο CERN πάντως....
Για τα γεννέθλιά μου, θα δω σε live webcast

https://webcast.cern.ch/index.html

το τέλος του κόσμου, και μάλιστα πριν τον πρωινό φραπέ!:clapup:
Ευχαριστώ τον Ευρωπαϊκό φορέα για την όψιμη επιλογή ημερομηνίας, μιας ημερομηνίας που με στιγμάτισε, μιας ημερομηνίας επί της οποίας δεν είμαι ποτέ πια ο ίδιος :P


Μπάιζ παίδες και κορασίδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ρεμάλι Χρόνια πολλά και καλά :D






enjoy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αγαπητέ ρεμπεσκέ χρόνια πολλά και καλά:D
Να είσαι πάντα τόσο ευφυής και αστείος όσο είσαι τώρα και επιπλέον πολύ πολύ χαρούμενος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φίλτατε Ρεμπεσκέ να τα εκατοστήσεις!:D:clapup:

Να μείνεις αυτός που είσαι που όλοι συμπαθούμε (θα σου έλεγα αγαπάμε, αλλά ξέρω ότι δε σου αρέσουν εσένα αυτά :lol: ).

Δεσμέυομαι να σου στείλουμε ένα αρκουδάκι του e-steki για τις νύχτες.:P

Ότι επιθυμείς μαν!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ρεμπεσκέ ..... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:

Ότι επιθυμείς να το πάθεις μπας και μάθεις!!!!
Που δεν θα μάθεις δηλαδή, τέτοιος που είσαι!!!:D

Σου εύχομαι να συνεχίσεις να μας "ξεραίνεις" με τα φοβερά ποστ σου!!! Είσαι το πρώτυπό μου (μην το πάρεις σοβαρά, έπρεπε να σου πω κάτι καλό μια και έχεις γενέθλια :D)!!!

Και για να ανακεφαλαιώσω.....:D

ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕ ΡΕΜΠΕΣΚΕ!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Ρεμπεσκέ!!!
Ότι επιθυμείς...και αφού γλιτώσαμε ομαδικώς από την μαύρη τρύπα, ας τα εκατοστήσεις...:P

rempeskes.jpg

Η τουρτίτσα είναι ασορτί με το άβαταρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Άχου!!! Έχει γενέθλια ο ρεμπεσκές;;;; Χρόνια πολλάααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! Να τα εκατοστήσεις, να είσαι πάντα ευτυχισμένος και να αλλάζεις μόνο προς το καλύτερο (γίνεται και χειρότερο θα μου πεις; :P) Εύχομαι κάποια στιγμή να λάμψει όλη η ανθρωπότητα από το φως σου (γιατί είμαι σίγουρη ότι κάποια βλακεία θα έχεις κάνει και δε θα υπάρχει πουθενά ρεύμα :P:P:P)

Σου εύχομαι και πάλι χρόνια πολλά και πάντα επιτυχίες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά Ρεμπεσκέ, μακάρι να μη χάσεις ποτέ το μοναδικό σου χούμορ (απλά να τρολάρεις λιγοτερο :P)

:happybirthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το τρολλινγκ είναι τέχνη! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγώ πάλι στον Ρεμπαςκαι εκτός τα χρόνια πολλά του εύχομαι και να γίνει μπεστ σέλερ η αυτοβιογραφία του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εγώ πάλι στον Ρεμπαςκαι εκτός τα χρόνια πολλά του εύχομαι και να γίνει μπεστ σέλερ η αυτοβιογραφία του. :P
αυτό δεν χρειάζεται να το ευχηθούμε, είναι αυτονόητο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Εγώ πάλι στον Ρεμπας και εκτός τα χρόνια πολλά του εύχομαι και να γίνει μπεστ σέλερ η αυτοβιογραφία του. :P

Εχμ, τι είναι πάλι αυτό? Κάτι σαν το lembas??? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.


(Κι αφου εγραψα, αντε χρονια καλα ξανα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
αυτό δεν χρειάζεται να το ευχηθούμε, είναι αυτονόητο:D
Είναι για να του δώσω ένα κίνητρο ακόμα. Αφού έχει την ευχή μου τώρα δεν μπορεί αλλιώς :P
Εχμ, τι είναι πάλι αυτό? Κάτι σαν το lembas??? :confused:
Ευελπιστούσα κάποιος να ρωτήσει (χοχο)

Είναι όπως το Ρεμπαςκαι μας δουλεύει όλους; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τζόνι χουμορίτσα χρόνια πολλά! :D


Dedicated Mac-User Rempeske χρόνια πολλά και σένα. Happy apple!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ TAZ, ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Χρήστο!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ταζ χρόνια σου πολλά!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top