Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,736 μέλη και 2,437,929 μηνύματα σε 76,553 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 376 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είδους μαγαζί θα σας άρεσε να έχετε;

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 17:40, 20-09-06:

το mall
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 481 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 20:01, 15-10-06:

Ενα video club ή ένα μαγαζί με ρούχα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 20:10, 15-10-06:

ένα ζαχαροπλαστείο που όμως θα έχει γλυκά μόνο από σοκολάτα..σοκολάτα,από τις καλύτερες ποιότητες του κόσμου..και τα γλυκά,θα ήταν σε πρωτότυπα και ευφάνταστα σχήματα και συνδυασμούς..
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 481 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 20:13, 15-10-06:

Φαντάζομαι πως έχεις δεί τη ταινία chocolat ...Μήπως φαντάζεσαι κατι τέτοιο?Μία σοκολατέρια σαν αυτη πο έχει στη ταινία?
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 20:22, 15-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από smart
Φαντάζομαι πως έχεις δεί τη ταινία chocolat ...Μήπως φαντάζεσαι κατι τέτοιο?Μία σοκολατέρια σαν αυτη πο έχει στη ταινία?
χαχαα..ναι,την έχω δει την ταινία,αλλά δεν μπορώ να πω ότι θυμάμαι και πολλά.. πάντως,το μόνο που θυμάμαι και φαντάζομαι ότι θα ήθελα να έχω απ'την ταινία αυτή,είναι σίγουρα ο johnny depp..!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 20:24, 15-10-06:

ενα μαγαζι με κερια ειδη διακοσμισης αλλα οχι κλασικουρες ποιο εθνικ
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 563 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 20:25, 15-10-06:

στριπτιζαδικο
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart έγραψε: στις 20:28, 15-10-06:

Και εγώ αυτόν θα ήθελα να είχα απ' τη ταινία αλλα δν γίνεται
Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε: στις 22:19, 15-10-06:

Μαγαζι με accesorizies ή με ρουχα για να παίρνω κ τζάμπα εννοείται!
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 22:55, 15-10-06:

Παγωτατζίδικο! Σαν το Παγωτομάνια στο Μοναστηράκι!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 23:19, 15-10-06:

Βασικα ειχε κανει μια μελετη ο πατερας μου πριν κανα δυο χρονια για μια επειχιριση που θα μου αρεσε πολυ να την εχω, αλλα τελικα δεν εγινε τπτ καθος δεν μπορεσε να βγαλει αδειες. Απο κερη αλλο τπτ, πως να σας πω τι δουλεια ειναι ομως χωρις να με βρισετε ολοι μαζι.... Παντος εχει να κανει με αυτο που θελει και ο Hunter
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 23:28, 15-10-06:

ελα πεσ κρονοσ?
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 23:32, 15-10-06:

Θα σε προσδιωρισω καπος καλα μια και εισαι και Ροδιτισα
Ισως να εχεις προσεξει ενα παλιο ξενοδοχειο το οπιο δεν λειτουγει πια και θελει και ενα γερο φρεσκαρισμα στην παραλια με τα γερα κυματα, λιγο πριν το ενυδριο. Ε λοιπον αυτο το ξενοδοχειο εχει 60 δωματια. Αν τα 30 απο αυτα μεινουν δωματια και τα αλλα 30 γινουν μπαρ, στριπτιτζαδικο, σαουνα κλπ και διαθετει και 40 κοπελες το μαγαζι ετοιμες για ολα... Αλλα απαγορευετε να ανοιξει αντρας τετια επειχιρισει.. (και γενικοτερα τετιου μεγεθους αλλα με γνωριμιες και λαδακι παρακαμπτωνται αυτα...)
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 23:38, 15-10-06:

αν την ανοιξει δλδ γυναικα επιτρέπεται?
αν ναι, πες του μπαμπα σου να μου τη γράψει στο όνομα μου....δεν έχω προβλημα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 23:40, 15-10-06:

Αν ητανε απλα για το ονομα το θεμα υπαρχουν αρκετα ονοματα τριγιρο. Απαγορευετε να ανοιξει να επιχειριση τετιου ειδους που να απασχολει πανω απο 4 η 5 αν θυμαμε καλα κοπελες, οποτε οπως καταλαβενεις δεν συμφερει...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 23:41, 15-10-06:

κι αν ανοίξουν 5 επιχειρήσεις από 5 κοπέλες η κάθε μια οι οποιες θα συστεγάζονται?
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 23:43, 15-10-06:

Αυτο δεν ξερω κατα ποσο γινετε αλλα που θα τις βρουμε 5 κοπελες; Μια η θεια μου, μια η γιαγια μου (που την βαζουμε 70 τοσο χρωνων γυναικα...) μια εσυ... Μας λειπουν ακομα κοπελες...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 23:45, 15-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Αυτο δεν ξερω κατα ποσο γινετε αλλα που θα τις βρουμε 5 κοπελες; Μια η θεια μου, μια η γιαγια μου (που την βαζουμε 70 τοσο χρωνων γυναικα...) μια εσυ... Μας λειπουν ακομα κοπελες...

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,984 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 16:36, 16-10-06:

Η ιδέα δεν είναι πρωτότυπη είναι όμως κάτι που θα με ευχαριστούσε.
Θα ήταν ένας συνδυασμός βιβλιοπωλείου-καφέ, ένα μέρος όπου θα μπορούσες με τις ώρες να ψάξεις για το βιβλίο που σε ενδιαφέρει κι αν δεν ήθελες να το αγοράσεις θα μπορούσες να το νοικιάσεις και να το διαβάσεις εκεί.
Επίσης θα είχε επιτραπέζια αλλά και ίντερνετ, μεγάλη ποικιλία σε καφέ και ροφήματα σοκολάτας και όλα αυτά σε ένα ζεστό παρείστικο σκηνικό με καναπέδες και πολυθρόνες(κάτι σαν το σέντραλ καφέ στα Φιλαρακια).
Βασικά θα ήταν ένας συνδυασμός βιβλιοπωλείο,δανειστικής βιβλιοθήκης,νετ καφέ σε πιο κοζι ατμόσφαιρα.
Μάλλον άπατο θα πήγαινε........
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 16:39, 16-10-06:

Βλέπω το έχεις πιάσει το νόημα. Μην ξεχάσεις να έχεις και γραμματέα!

Αρχική Δημοσίευση από smart
Ένα τέτοιο χαλαρά σε μια πιο σύγχρονη version με ασύρματο ιντερνετ μέσα και ως δια μαγεία να μην παχαίνουν. Αν και θα ήθελα να είμαι απλά ιδιοκτήτης.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια