Τι σας αρέσει να μαζεύετε;

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Μ'αρέσει να μαζεύω πέτρες σε περίεργα σχήματα και χρώματα,κοχύλια,διάφορα μικρά κουτάκια από δώρα,περίεργες κορδέλλες περιτυλίματος αλλά και πάσης φύσεως περιοδικά ή άλλα δημοσιεύματα περί ψυχολογίας,αστρολογίας,μεταφυσικής κι ότι αφορά το μυαλό και την ψυχή του ανθρώπου,τις ανθρώπινες σχέσεις,τεστ νοημοσύνης κι άλλα τέτοια.
Περίεργες φωτογραφίες , ξύλινα διακοσμητικά και γούρια από Ινδία κι Αφρική. :hmm: Μήπως το'χω παρακάνει?:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Τσάντες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
τα πτωματα απο τα ποδια μου!:devil:
ειμαι και ψυχοπονιαρα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
λιεπόν νεράιδα, αν και μάλλον γενικά μας πουλάς φούμαρα, σε πάω τρελά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
(προσοχή μη σκοντάψεις... :redface: )



Εγώ κάνω συλλογή από χρησιμοποιημένα ποτήρια καφέ στο νεροχύτη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
(προσοχή μη σκοντάψεις... :redface: )



Εγώ κάνω συλλογή από χρησιμοποιημένα ποτήρια καφέ στο νεροχύτη μου...


Όταν ήμουν φοιτητής το έκανα και γώ. :redface: Πλέον άλλαξα νοοτροπία. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
λιεπόν νεράιδα, αν και μάλλον γενικά μας πουλάς φούμαρα, σε πάω τρελά

ενταξει βρε συ...με επιασες!:redface:
δεν ειναι ακριβως πτωματα....:redface:
α-χρηστα κορμια ειναι!:devil:
και στα ποδια μου ...σιγουρα! φιλαω σταυρο!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Μου αρέσει να μαζεύω αναμνήσεις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
(προσοχή μη σκοντάψεις... :redface: )
τς τς τς!! κοιτα ντιαρ, ξερω οτι πολλα ταυτοχρονα δεν κανετε τα αγορακια. Γι αυτο ασε κατω το καλαμακι και το πλαστικο ποτηρι του καφε και κοιτα τι εχω γραψει! Ειπα πως τα μαζευω! Οποτε δε σκονταφτω!Ειμαι προσεχτικη για να εχω!:redface:


Εγώ κάνω συλλογή από χρησιμοποιημένα ποτήρια καφέ στο νεροχύτη μου...

τς τς τς, μαζευεις ακομα και πλαστικα ποτηρια?! σοβαρη η κατασταση σου ρεμπ!!! τσουκ τσουκ!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με νεραίδα

μουαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Εγώ κάνω συλλογή από χρησιμοποιημένα ποτήρια καφέ στο νεροχύτη μου...

Εγώ κάνω ανάλογη συλλογή με αυτή του Rempeskes στο γραφείο μου.

Επίσης συνέχεια μαζεύω ξύλα από τη θάλασσα. Κουτιά και κουτάκια, μεταλλικά, χάρτινα ή γυάλινα, χρωματιστά ή όχι, παλιά ή καινούρια :redface: Παλιά βιβλία, ακόμα και αν δεν σκοπεύω να τα διαβάσω. Και τέλος ταινίες dvd και λιγότερο μουσικά cd.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αναπτήρες από όπου έχω πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω αγοραζω μαγνητακια για το ψυγειο με το μερος που πηγαινω καθε φορα...και επισης μαζευω περιοδικα για ταξιδια...μου αρεσει πολυ να μαθαινω πραγματα για νεα μερη που δεν εχω παει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Στιλό!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγω έχω ένα κόλλημα και μαζεύω μονόλεπτα :D! Η συλλογή μου όμως δεν είναι μεγάλη γιατί σπάνια θα δώσει κάποιος ρέστα ένα λεπτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
αυτοκολλητάκια.. :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Οτιδήποτε κυκλωματάκι η στοιχείο μπορώ από το εργαστήρια της σχολής!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Ως πιτσιρικάς είχα και εγώ τρελό κόλλημα με τα αυτοκόλλητα.Περιουσίες ολόκληρες θυμάμαι.

Ποιος είχε τα περισσότερα αυτοκόλλητα στο άλμπουμ και διάφορα τέτοια :P

Συνέχισα με γραμματόσημα & τηλεκάρτες.Είχα 2 πολύ αξιόλογες συλλογές με αρκετά πολύ σπάνια γραμματόσημα και κάποιες πολύ δυσεύρετες τηλεκάρτες.

Τώρα δυστυχώς τά παράτησα όλα.Ελπίζω να ξαναρχίσω κάποτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Αναπτήρες από όπου έχω πάει.

Ο παππούς μου μάζευε σπιρτόκουτα από όπου πήγαινε. Και επειδή ήταν καπετάνιος η συλλογή του είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ (θα την κληρονομήσω κάποτε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bakayoco

Νεοφερμένος

Ο bakayoco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ξερετε κανενα μαγαζι στην αθηνα που να πουλαει πορσελανινες κουκλες;

Πέρα από βιβλία και cd που λίγο-πολύ όλοι μαζεύουμε έχω πλούσιες συλλογές από εισιτήρια συναυλιών, προγράμματα θεατρικών παραστάσεων και καρτ-ποστάλ.
Επίσης μαζεύω και πορσελάνινες κούκλες σε διάφορα μεγέθη, αλλά δεν έχω τόσες πολλές ώστε να μιλήσω για συλλογή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top